Aktuálně: 4 979 inzerátů173 945 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Korely

Ladan
Ladan (123 příspěvků) 20.04.2009, 20:04:15 xxx.xxx.55.18
:-D Možná to bude trvat déle, tak hodně štěstí. snad to chvíli vydržíte bez větrání. Dneska jsem zrovna dostaval roselu do klece..protože jsem neměl čas čekat,až se jí zachce. Protože ona zasadně dělá jen to,co se jí zachce,bylo to náročnější..ale bez žádnejch velkejch stresů.
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 21.04.2009, 19:34:27 xxx.xxx.203.195
Včera vyletěl z klece tak byl celý den i přes noc puštěný,aby se naučil vletět do klece nechali jsme ho být a druhý den okolo 15:00 se sám vrátil do klece. A co mu mám dávat z ruky na cvičení,aby se nebál mé ruky? Bojím se,aby mě neklovnul.
Ladan
Ladan (123 příspěvků) 21.04.2009, 20:53:51 xxx.xxx.55.18
Tak gratuluju. Semínko slunečnice, jablko... A stihnete uhnout,nez vas klovne..ale kdyz se budete bát víc než on,tak to asi nevyjde. To klovnutí zase neni takovej krvák:-)
anonymní (neregistrovaný) 21.04.2009, 21:09:27 xxx.xxx.244.34
ahoj,tak jak si tady čtu,tak musim reagovat!Aspon z me ukušenosti to opravdu neni takovej krvak.Mam korelu ochočenou ,někdy i když si ji jen hladim tak zkouši klovat a zuři,ale ve skutečnosti pak ten prst jen tak zlehka okusuje a neboli to vubec.Nejlepši je samozdřejmě davat to zrni atd... když ma opravdu hlad.Jak vidite tak hned na poprve ikdyž za delši dobu tak do klece vletel,tedka už to nezapomene a bude to delat pořad,nebo aspon muj korelak jakmile všechno jednou zkusil,co se ochočeni tyka tak se to nebal dělat už pořad.Jen bych doporučila na ochočeni opravdu malou klec,jen na čas.
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 22.04.2009, 13:43:53 xxx.xxx.203.195
Nevím jestli to bolí ještě me neklovnul ... , ale on seká a to myslim bolí ... x( Jinak jsme mu pořídíli velkou klec a tu malou už jsme bohužel někomu dali pro Andulky . Jinak pokrok když jsme ho měli první dva měsíce tak jsme ani nemohli do klece,aby se nesplašil tedˇ jdu k němu dám ruku do klece a těsně před jeho zobáček kus jablka a jelikož se ještě bojí tak radši odejde . Nechávám tomu čas a myslím,že jsem na dobré cestě . Korely bývají už zbarvení když se narodí nebo se dobarvují během růstu? Zajímalo by mě to nevím přesně kolik mu totiž je .. foto jsem přidávala u úplně prvního příspěvku.
Ladan
Ladan (123 příspěvků) 22.04.2009, 18:13:56 xxx.xxx.8.130
Tak, dokáže prokousnout i kůži, ale to dělaj jen, pokud jsou třeba nasilym držený v ruce.. Takový to pomalý přibližování s otevřenym zobákem,většinou se jen tak dotkne.. Přijde mi to trochu jak psycholigická hra.-), jestli uhnete. To ale časem vypozorujete, kdy vás opravdu chce kousnout..nebudu Vám tvrdit,že tomu stopro ujdete.
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 22.04.2009, 19:02:34 xxx.xxx.203.195
Korely bývají už zbarvení když se narodí nebo se dobarvují během růstu? Zajímalo by mě to ... mě přijde nedobarvený ... a neustále uhybá a odchází když se k němu přiblížím s jablkem x( Chce to čas .. jak dlouho to nevim x( .
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 22.04.2009, 19:32:45 xxx.xxx.182.2
Mláďata se rodí pokryta žlutým chmýřím. Později jim začíná růst peří, které mají v dospělosti, úplné vybarvení je až po prvním přepeření. Taky záleží na tom, co u Vás pojem dobarvování znamená.
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 22.04.2009, 20:04:35 xxx.xxx.203.195
A ještě něco,vypozorovala jsem,že se koreláček pere se zrdcátkem a celkem často. Nevíte proč to asi dělá? Je tam kde nejradši sedí tak mu tam asi překáží nevím,proto se raději ptám.
anonymní (neregistrovaný) 23.04.2009, 14:49:37 xxx.xxx.116.99
On nepozná že vidí sebe ,možná si myslý že to je jiný sameček a snaží se bránit si své teritoriun..
Orina
Orina (227 příspěvků) 24.04.2009, 02:27:27 xxx.xxx.67.212
Při ochočování papouška je nejdůležitější trpělivost a čas. Papoušci jako jsou korely a andulky většinou reagují dobře. Pokud je to korela ze zwerimexu, kde šla z ruky do ruky než se dostala k vám, tak jí může zvykání trvat třeba rok. Co je to ale proti senegalcům z odchytu, kde jsem na první úspěch, aby si vzal něco ode mě, čekala deset let. Takže vám držím palce aby byla korelka ochočená brzy.
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 24.04.2009, 14:04:52 xxx.xxx.203.195
Než jsem si ho koupila bylo mi tam strašně líto ... zverimex je to dobrý vše co se tam koupí má skvělou kvalitu,psovi to chutná (korelce kupuji jinde) takže nemám problém, ale jak se tam chovají ke zvířatům je děs ... ani sépiovou kost neměl sotva vodu a pití. Tak jsem neváhala a musela jsem ho vzít k sobě,protože mu můžu poskytnou to co neměl ve zverimexu. Tedˇ jelikož přepeřuje má blbější náladu neustále se myje,ale jsem spokojená,že jsem si to předtím nerozmyslela. Chodím mu do klece alesponˇ 4x za den s něčím dobrým a vždy otevře zobáček a odejde. Chce to čas,vím. Jinak je to strašně zlatíčko x).

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.