Aktuálně: 4 979 inzerátů174 023 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Mladý pták

anonymní (neregistrovaný) 17.04.2009, 17:49:15 xxx.xxx.6.82
A ještě k těm koním, stoupněte si někdy k ohradě, kam zrovna vyletí hříbata nebo hřebci, přísloví řežou jako koně vzniklo oprávněně :-)))
anonymní (neregistrovaný) 17.04.2009, 19:37:35 xxx.xxx.35.177
pro zadavatelku - hádáte se uplně zbytečně, to se prostě tak říká, řežou se jak koně, stejně jako se říká až naprší uschne.... :-)) berte to s nadhledem
Orino, rada že si samec může vybrat je ode mě. Kolonii andulke čítající okolo 7 - 10 párů chovám už několik let. je pravdou že jsem liché samice měla asi jen dvakrát, ovšem v době mimo dobu hnízdění si neudělají nic. Tohle je má rada, za ní si stojím, stejně jako jste vy sdělila svoje poznatky. Netvrdila sem ať jim dá budku, to by se o ní rvali. Záklůady a nejen ty v chovu andulke po letech určitě mám.
anonymní (neregistrovaný) 17.04.2009, 22:38:21 xxx.xxx.35.177
mám bohužel taky ten samí pocit,naivní otázky, napadání ostaních chovatelů ... to tu nebývá běžné, jste ta paní co chce dokrmovat /bohužel už teda nemá co ..../ a pak nás chovetel sprostě napadla, takovým lidem by měli blokovat IP adresy
anonymní (neregistrovaný) 18.04.2009, 09:09:07 xxx.xxx.15.194
Ano já mám podle jedinečnému stylu písma a vyjadřování taky pocit,že je to opět jedna z diskusí se slečnou nebo paní tkadlenou,tou co má přítele veterináře a zahrnuje tuto diskusi hloupými dotazy,nakonec nás všechny pošle kamsi a tím diskuse končí.Jestli se pletu,zadavatelce se omlouvám......jinak mě se liché samice taky neperou pokud nemají budky.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.