Aktuálně: 4 700 inzerátů177 142 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů

jak je to s letos s odchovy?

Orina (neregistrovaný) 02.08.2009, 06:05:41 xxx.xxx.64.95
Pán co odchovává u andulek 21 mladých je trochu bezcitný, nevím proč si nemůže optařit víc párů andulek a musí jednu samici ždímat třikrát ne-li ještě víckrát o mladé. Snášení je pro samici velmi vyčerpávající. Od takovývh rádoby-chovatelů si kupují ti držgrešlové andulky po padesáti korunách a jásají jak nakoupili lacino. Není divu, ono krmit jednu samici a nebo pět je rozdíl. Tak hurá a běžte si zase koupit k takovému...... do voliéry andulky za pár babek, hlavně, že ušetříte!!!!!
Podporujete jen týrání ptáků!!!!
sunflowersman (neregistrovaný) 02.08.2009, 11:45:40 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. samozřejmě se mi nelíbí, že někteří chovatelé nechávají hnízdit ptáky i třikrát ročně. Ovšem u papouška vlnkovaného bych o týrání nemluvil. Je to jeden z několika živočichů na této planetě, který se dokázal přizpůsobit extrémním podmínkám ve svém biotopu. Má naprosto dokonalý systém pracování s vodou a živinami. V přírodě, a to v opravdu bídných podmínkách, kdy využije trošku hojnějšího období hnízdí do té doby, než jí to vůbec jde. Dokonce i velmi mladí nedospělí ptáci zakládají páry a vyvádějí mladé v tom samém období deštů!!!!Je to extrémní taktika přežití. Proto si myslím, že pro andulky dobře živené a s dobrou péčí, není až tak nebezpečné když je někdo nedočkavý nechá hnízdit i třikrát. Bohužel pak klesá kvalita odchovů a nastává přetlak těchto jedinců.
anonymní (neregistrovaný) 02.08.2009, 12:33:07 xxx.xxx.59.32
kakarici 4 z 6 + jeden alexandr malý samice je netííhá všechny dokrmovat tak jsem ho musel přesunout ke kakarikům a roste jako z vody
Obrázek
Arnny (neregistrovaný) 02.08.2009, 13:27:17 xxx.xxx.35.205
Taky pridavam me korele maji tesne pred vyletem z body letos po prvni a takova nadilka:-)
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 02.08.2009, 18:22:33 xxx.xxx.90.130
Mě se taky daří andulky 4 mláďata, korely 2 ještě v budce a zebřičky 10 mladých od jednoho páru 7 a od druhého 3 l
anonymní (neregistrovaný) 18.06.2012, 17:01:37 xxx.xxx.160.51
moje odchovy stejné jako každý rok, korely lutino 2. odchov po 4 ks, pap. horský z 5 vajec 5 mládých, zebry 1,0 přír.a 0,1 bílá 2x po 4 mladých,ale 4 páry skořicových 1,0 a 0,1 šedých, jsou ve stejné voliéře to znamená 5 párů ve voliéře 2x1,5x2,5 a dohromady mají 8 hnízd.- Proto bych měl dotaz. Proč mi ty skoř. nehnízdí. Krmení proso žluté+ klasická domácí míchanice, sušené kopřivy- prach.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.