Aktuálně: 4 959 inzerátů174 204 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

brojleři

V.Malenka
V.Malenka (7 příspěvků) 29.05.2009, 15:30:07 xxx.xxx.35.110
Dobrý den všem,
včera manžel dovezl 15 brojlerových kuřátek. Krmím je směsí pro brojlery se spařenými kopřivami, mám je v bedýnkách aby byli v teple. Samozřejmě mají podestýlku a čistou vodu. Je nějaká další zásada jak je chovat? Nerada bych, aby mi uhynuli. Předem děkuji za postřehy, Vlasta
Michal (neregistrovaný) 29.05.2009, 18:10:29 xxx.xxx.79.90
Ja ked som kupoval brojlerove kurence tak mali okolo 1,2Kg a mal som ich zavrete v ohradke v kurniku a krmil som ich srotom a postruhanymi uvarenymi zemiakmi. Zalezi od toho ake su stare. Pokial su to pardnove male kuriatka tak potrebuju aby sa mohli zohriat pod rozsvietenou ziarovkou tak ako pri odchove normalnych kuriatok.
V.Malenka (neregistrovaný) 29.05.2009, 18:28:02 xxx.xxx.35.110
Ano, je jim jen několik dní, začali právě přepeřovat. Dávám jim tu krmnou směs smíchanou se spařenými kopřivami, jsou u zdroje tepla, ale nevím jak dlouho bych je tam měla nechat. Prodávající nevěděla, kolik je jim dní. Ještě jim zkusím tedy nastrouhat vařené brambory. děkuji, Vlasta
Michal (neregistrovaný) 29.05.2009, 18:50:52 xxx.xxx.79.90
http://www.agroporadenstvo.sk/zv/hydina/chovhydiny03.htm

tu najdete info ako sa to robi vo velkoodchovnach. Navedie vas to ako sa o ne spravne starat. Inak ja tiez teraz chcem kupit este brojleri ale pri cene 1€ za 1dnove kuriatko mi to pripada dost vela ked mozem kupit 1,2Kg brojlerove kura z velkochovu za 1,20 €/Kg a este si ich nejaky mesiac dochovam na srote do vahy okolo 2Kg a potom zabijem. Tu zihlavu by som tym kuriatkam asi nedaval pretoze oni potrebuju vela bielkovin aby mohli priberat na vahe. Take brojlerove kura by malo byt za mesiac uz hotove na porazku.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.