Aktuálně: 4 933 inzerátů174 207 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

FAUNA-KORUPCE??

Luboš Jedlinský (neregistrovaný) 19.06.2009, 12:53:19 xxx.xxx.151.22
před několika dny mě byl zamezen přístup na inzerci fauny, je to kvůli mé nabídce inkubátorů a líhni, porušil jsem podmínky, ale jaké? jen jsem v inzerci inzeroval že prodám líhně.. co víl tak se to nelíbilo prodejci líhní za 16 000 který má placený inzerát jak jsem vyčetl na nemoderce nelíbilo se mu že prodávám inkubátor.. a admin začal mazat mé inzeráty výždy když jsem ho podal... před asi rokem se mi stala podobná věc admin mazal mé inzeráty ve kterých jsem nabízel ručně dokrmená mláďata shodou okolností nějaký pán taktéž nabízel ruční odchovy stejného druhu jako já asi i on se podílel na tom že mě byli mazány inzeráty, podobná věc se stala i mému kamarádovi. máte s tím na fauně někdo podobné zkušenosti?? docela mě to rozezlilo psal jsem adminovy email a nebyl mi schopný odpovědět.přijde mi že s faunou to jde čím dál více s kopce... všem moc děkuji za příspěvky s pozdravem Luboš
anonymní (neregistrovaný) 19.06.2009, 13:05:43 xxx.xxx.62.209
lubosi,
jestli v pripade ty lihne nebude problem v tom, ze prodavas neschvaleny vyrobek (viz NV 17/2003, NV 18/2003, zakon 71/2000 a dalsi).
Mikeš (neregistrovaný) 19.06.2009, 13:20:32 xxx.xxx.89.52
Jak jsem s Lubošem mluvila, tak výrobek je nutno před oficiálním uvedením zapojit profesionálně od odborníka, který má licenci. Jinak na ifaunu už skoro taky nechodím, ne že by mě vymazali, ale mažou i návrhy na napsání mailu od pisatelů, abychom se takto přes napsaný mail mohli kontaktovat a nepůsobilo to na stránce jako reklama. Je to jen jalové podávání dotazů a odpovědí, které už nepůsobí srdečně právě proto, že si člověk musí dávat pozor na leckteré slovo - i slušné- aby neurazil. Prostě to tam teď jen otevřu, přečtu a končím. Žádné odpovědi nepíšu. Stejně by to smazali!!! Škoda času. Jen mám obavu až to tam naštve každého, že sem budou chodit i rejpalové, kteří se dříve producírovali právě jen na ifauně. A bude to škoda. Ale myslím, že jak bylo slíbeno, že se tyto stránky změní, že bude každá osoba čitelnější než bylo dřív. I když někdy je dobré psát inkognito, aby člověk nedostával domů všelijaké maily na své dobře míněné odpovědi pisatelům. Ale i to je život.
zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
19.06.2009, 14:39:38 xxx.xxx.111.1
Ahoj Luboši, problém bude zřejmě v tomto:

1) Podávání nekomerční chovatelské řádkové inzerce je zdarma.
2) Inzeráty s podnikatelským zaměřením musí být vloženy jako podnikatelské (tyto jsou zpoplatněny částkou 10,- Kč), nebo vloženy jako jiná placená inzerce.

Jinými slovy si myslí, že se na výrobu líhní zaměřuješ a živíš se tím. Chtěli by z toho poplatek.
Luboš Jedlinský (neregistrovaný) 19.06.2009, 15:13:25 xxx.xxx.151.22
ahoj díky za vysvětlení, takhle to je, no a proč mě tedy nejdřív neoznámil že je to proti jejich pravidlům, ne že bych bez fauny nemohl žít, naopak na moderku a nemoderku už tam nechodim, jen ty inzeráty tam dávám léta..
anonymní (neregistrovaný) 19.06.2009, 16:53:58 xxx.xxx.6.158
Na fauně, jsem se taky setkal s podobnými věcmi. Když napíšu emaill do redakce, tak nejsou schopni ani odpovědět. A když je o to slušně poprosím, tak je to pro ně otrava. tak nevim na co ten mail mají. bylo by dobré, aby si tohle redakce fauny přečetla ne?
Mikeš (neregistrovaný) 19.06.2009, 17:03:05 xxx.xxx.67.137
Vždyť oni sem lezou, už mě dali kvůli příspěvku pro Luboše Jedlinského dištanc, alespoň vidíte kvůli čemu, můžete si to tady všichni přečíst o jakou se jedná prkotinu. A tak je to se vším. !!!! Co je tady napsáno za hrůzu, že si nemohu u nich nic přečíst. Stejně tam neodpovídám, tak je ani nepoškozuju. Docela by mě zajímala jejich odpověď. Ale to bude tajné.
cone (neregistrovaný) 19.06.2009, 19:49:18 xxx.xxx.85.196
Mikeši, nechápu, ale také jsem "nějak " omezen v přístupu na iFaunu. Trošku mi to smrdí. cone
Mikeš (neregistrovaný) 19.06.2009, 19:59:50 xxx.xxx.67.137
Na ifauně se spletli. Všichni máme na sebe soukromé maily a tak se budeme kontaktovat dotazama soukromě a nemusíme chodit na portál, kde o nás nestojí. Hlavně u Vás pane Cone to nechápu, protože od Vás čtu vždycky jen seriózní příspěvky. Ledaže byste někomu vadil jako já s těmi články, které jsem napsala sem pro papousci.chovzvirat.com V první chvíli jsem myslelal,že už nebudu moct nikdy vystrčit nos co se na mě sneslo.
qayx12
qayx12 (68 příspěvků) 19.06.2009, 20:03:31 xxx.xxx.71.187
když je řeč o fauně tak todle se mi zobrazi když kliknu někam ať je to rubrika nebo archiv inzerat a pod... Parse error: syntax error, unexpected '<' in /www/sites/7/site1307/public_html/rubriky/index.php on line 216:co to znamena??nejspiše taky bloknuti ifauna už neni jako dřive
Mikeš (neregistrovaný) 19.06.2009, 20:08:43 xxx.xxx.67.137
Jó, jó, to je, že jste nežádoucí pro portál ifauna. HAHAHA další. Jestli to není hošánku proto, že se sdružujeme tady, takže můžeme táhnout. Asi za jeden provaz. Tak kdo další????
Mikeš (neregistrovaný) 19.06.2009, 20:13:20 xxx.xxx.67.137
Jinak jestli tolik toužíte přečíst si co tam kdo píše, tak si skočte k tetě, která o papoušky nemá zájem a nikam nepíše a přečíst si to můžete stejně. To by museli zablokovat celou republiku.
Luboš Jedlinský (neregistrovaný) 19.06.2009, 20:18:52 xxx.xxx.151.22
mikeši to mě mrzí že vám zamítli přístup na faunu kvuli mě, je to tam čím dál horší dyž napíšu ve slušných řádcích něco proti nim okamžitě to mažou, teď jim napíšu taktéž a počítám s tím že mě zamezí přístup úplně
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 19.06.2009, 20:20:32 xxx.xxx.175.196
Další jsem já. Dnes mi byl zamezen přístup na ifaunu. Nedávno mě byl smazán bez vysvětlení příspěvek s názvem Pyrurové, bez jakéhokoliv vysvětlení později. Jde vidět jak si váží lidí, díky nim fórum vůbec funguje. Snad odveta?
Marty
Marty (521 příspěvků) 19.06.2009, 20:24:53 xxx.xxx.249.60
No taky jsem se tam snažil dostat, ale vše marné. Já jsem do moderky téměř nepřispíval, takže si o mě snad žádný obrázek neudělali. Na nemoderku jse občas něco poradil, když to bylo v mých silách (tak to dělám i tady). No nevím. Ale třeba jen něco opravují nebo vylepšují, nemůže to být věčně. Podle mě se to všechno vysvětlí. Marty
sunflowersman (neregistrovaný) 19.06.2009, 20:30:12 xxx.xxx.175.196
Pro objektivitu by bylo dobré napsat, kdo se dnes na i faunu dostal.
kalusto (neregistrovaný) 19.06.2009, 20:34:11 xxx.xxx.168.130
Do Fauny jsem nikdy nepsal,byl jsem jen "čtenář" a taky se tam nemůžu dostat.
jarda (neregistrovaný) 19.06.2009, 20:46:41 xxx.xxx.3.4
Na faunu se dnes asi nikdo nedostal. Já měl zamezen přístup , tak jsem šel k rodičum kteří tyto stránky nikdy nenaštívyli a bylo to uplně stejné. Tak vydřžte asi tam nějakej louda něco vylepšuje.Slušné je na to nějak upozornit vždit my chovatelé moderkou žijem.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.