Aktuálně: 4 956 inzerátů174 112 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Nový "hlídač"

Stickers
Stickers (556 příspěvků) 10.07.2009, 22:47:22 xxx.xxx.48.29
Potom tedy nechápu, proč jste do tohoto tématu vložila fotku psa hlídače voliér, když vám voliéry tento pes nehlídá. No a ještě ty komentáře k fotografiím jako byste měla tyto psi doma.
Orina (neregistrovaný) 10.07.2009, 22:49:07 xxx.xxx.83.16
Hlídá voliéry jinde. U mě těch pět andulek hlídat nemusí není celkem co odnést.
anonymní (neregistrovaný) 11.07.2009, 00:09:02 xxx.xxx.231.231
orino, mozete prosimvas napisat kolko stoji taky pes??
cone
cone (1412 příspěvků) 11.07.2009, 14:03:11 xxx.xxx.85.196
Poopravím rasy a původ těchto psích "OBRŮ" Na první fotce je anglické, velmi populární plemeno BULMASTIF. Je to nafoceno tak, že kdyby to nebylo nafoceno z dobrého úhlu, tak by děvče na fotce muselo být třieti kilové. Dobře rostlí psi / samci / tohoto plemene dosahují snad max. 70kg, výška v kohoutku - v lopatkové partii - do 70 cm. Povaha vyrovnaná, při dobrém vedení ovladatelný a přátelský.
Druhá fotka je počítačově upravena , před časem obletěla svět po více serverech. Jedná se o jedno z nejpopularnějších molosských plemen, o italského NEAPOLSK0HO MASTINA. Ten dorůstá do 75 cm v kohoutku a váhy snad vyjímeční jedinci 85 Kg. Původní barva je modrá, nyní již také i barevné rázy - plavá, hnědá, černá a žíhaná. Povahou se jedná o ostřejšího, ale zase při odpovídajícím vedení a patřičném fyzickém fondu majitele zcela ovladatelného psa. Jeho zákroky však při hlídání mohou být až likvidační.
Obě plemena jsou v ČR poměrně zastoupena a již desítky let odchovávána - první mastin byl do tehdejšího ČSSR dovezen v r. 1981 - mimo jiné jej dovezl dnes už zesnulý chovatel papoušků, přítel Zd. Pichlík ze Slovenska.
Takže údaje uvedené ORINOU jsou nesprávné, molossové, mezi které obě plemena patří byli po 17 let můj " chleba". Velmi rád vám poskytnu i další info nejen o těchto dvou plemenech, ale i o zbývajících molossech.
cone
cone (1412 příspěvků) 11.07.2009, 14:12:10 xxx.xxx.85.196
Ještě k těm cenám - bulmastit 10 a více, neapolský mastin od 15 hodně nahoru, Samozřejmě cena je jiná než u papoušků, velký rozstřel cen je kvůli kvalitě chovu- předkové, zdravotní stránka celé linie, výstavní předpoklady, výstavní úspěchy předků a pod. Ceny jsou přibližné a uvedené pouze pro orientaci u jedinců s průkazem původu - štěnat.
anonymní (neregistrovaný) 11.07.2009, 14:49:31 xxx.xxx.231.231
pan siska dakujem za ojasnenie, ale v tomto pripade vobec nechapem pisanie oriny., vyznelo to ako by to boli jej psy, este tam aj napisala ze ket jeden hlida druhy je na prochazce. kto vie co si tim vlastne chcela dokazat
agan
agan (88 příspěvků) 11.07.2009, 15:18:53 xxx.xxx.73.18
Domnívám se že ejdno z těchto dvou plemen hralo v Harry Potterovi.Byl to hagriduv hlidac a tam jste mohli vidět na živo jak je toto plemeno opravdu velké.agan
cone (neregistrovaný) 11.07.2009, 16:23:35 xxx.xxx.85.196
V Potterovi byl průměrný jedinec co do exteriéru a normálního vzrůstu - neapolský mastin
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 11.07.2009, 19:39:44 xxx.xxx.226.3
Chlapi, myslím, že Orina to myslela s nadsázkou, jakože někdo má místo kamer pesany (třebas tááák velké).
Citace "Taky přikládám fotku hlídače, ale na páření papoušků se v tomto případě musíte doběhnout podívat sami. tenhle vám je jen ohlídá." z tohoto nepoznáte, že by Orina psala, že je to ona a její pes.Jak říkám nadsázka.Jinak kamerku bych také brala,sic mám zatím volieru prázdnou,ale na dvůr,kvůli šmejdilům by byla dobrá, už jen proto abych zjistila co se vlastně na dvoře děje, když mi chrníme (předpokládám, že se to dá nahrát? )
jarda (neregistrovaný) 11.07.2009, 19:45:12 xxx.xxx.101.18
Stickersy mužeš mapsat značku a typ?Docela mě to zaujalo a možná bych si to pořídil?a ještě,kde se to dá koupit?
Stickers
Stickers (556 příspěvků) 11.07.2009, 21:59:19 xxx.xxx.48.29
Samozřejmě záznam z kamery lze nahrát, ale musíte k tomu mít potřebné nahrávací zařízení. Buď kartu na kamery do PC nebo DVR zařízení (podobné videu), ale záznam ukládá na pevný disk.
Jardo napiš mi na e-mail a já ti pošlu potřebné informace. prodpap@seznam.cz
anonymní (neregistrovaný) 13.07.2009, 17:33:05 xxx.xxx.16.33
me by zajimala zas kamera do budky - neco uz hotoveho (urcite to nechci sestavovat ze soucastek), aby to papousci nesezrali a melo to bezdratovy prenos (na vzdalenost cca 20 m (v ceste je 30 cm cihlova zed s oknem). nemate nekdo neco takoveho?

obraz nemusi byt zadna prvotridni kvalita, kamerka by mela slouzit ke kontrole pece o mladata.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.