Aktuálně: 4 800 inzerátů175 487 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů

Fotky australských "vrabčáků"

anonymní (neregistrovaný) 31.07.2009, 13:20:24 xxx.xxx.62.209
chlubicich temat (vcetne andulek), je tu pomerne dost.

fotky, na rozdil od prispevku, zabiraji pomerne dost velke misto (na serveru). takze je otazka, jestli je opravdu nutne ho zaplacavat fotkama typu: ten rozmazanej flek je papousek, omlouvam se za kvalitu fotek, ale fakt jsem se musel podelit o to, ze v zoo maji tygry a muj milacek zprava zleva zeshora.

fotky vkladane do prispevku by mely slouzit k upresneni dotazu nebo vysvetleni, predvedni nejake vychytavky, pripadne podeleni se o nejakou zajimavost nebo vzacneho zivocicha apod.
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 31.07.2009, 14:04:56 xxx.xxx.226.3
Pánové neregistrovaní!,v čem je problém?Googl vám vyplivne mraky fotek papoušků právě z diskusí!! Nebo vám vadí ,že je to jen "andulka"a né větší zajímavější papoušek? Ale no tak..kdo má chuť se pochlubit,tak ji sem dá, koho to nezajímá,tak tohle vlákno neotevře a basta! Je spousta vláken kde jsou fatky,které neupřesňují dotaz ani vychytávku viz.pochlub se svou volierou. A mohu-li slušně požádat, alespoň se podepište, ať víme s kým diskutujeme a není to tu jako na ifauně.
Luboš Jedlinský (neregistrovaný) 31.07.2009, 14:50:16 xxx.xxx.151.22
ty co rejou tak většinou nikdy nezaložili nějaké pořádné téma a chodí sem jen aby mohli otravovat, server je od toho aby se tu diskutovalo ale i pro kochání fotek, ne každý má možnost mít doma fotoaparát za 20 000 a je rád že má ten běžnější, tudíš fotky jsou o něco slabší, nicméně je snaha, ono těch témat co se sem píší, jsem začínající chovatel, čím mám krmit korelu, nebo můžu mít dva páry zpěváků u sebe, nebo jaké nejmenší klec může být pro pár kouřáků, postačí 1m dlouhá... tyto témata se zde pořád opakují, nemám nic proti když se na tohle začátečník zeptá, dobře nemá možnost mít knihu. ale vždyt to je tak časté.. to ty začátečníci jsou líní naliostovat tyto základní informace v knize.. tomu já říkám zabírání místa na serveru ne když jsem někdo dá pár fotek pěkných papoušků, pokud vám vadí že to jsou andulku, no tím líp copak se tady musejí probírat a ukazovat jen drazí papoušci ve stylu žako a podobně..
Martin (neregistrovaný) 31.07.2009, 17:32:06 xxx.xxx.59.156
růženo. dej sem klidně víc fotek. rád se podívám! někdo . kdo má ten foťák za 20.000 a např. toho žaka, tak ani neudělá tak peknou fotku , jako někdo s levným foťákem a třeba kanárkem a pod. nenech se od nich odradit. oni třeba nikdy nezaložili pořádné téma. třeba jsou to Ti , co se ptali na krmení pro korelu. Ti , co se ptali na ty zpěváky a pod. jen tak dál Růženo. Ať se Ti daří.
Luboš Jedlinský (neregistrovaný) 31.07.2009, 21:21:02 xxx.xxx.151.22
až bude chvilku na víc, vyfotím ty svoje chovance
Orina (neregistrovaný) 31.07.2009, 21:34:20 xxx.xxx.73.188
Ono taky postavit rychle pěknou voliéru, mít u ní hezké posezení a ještě ve voliéře něco na co se dá koukat, to je přece k vzteku, když se někomu takhle daří. Jó,jó dnes když se daří je lépe zalízt do kanálu aby druzí nezáviděli, protože dnes vám závidí i to když ráno vstanete a není vám zle, nebo nejste nemocná. Ještě že chováte jen ty andulky, mít tam něco vzácnějšího tak byste ráno přišla a měla voliéru prázdnou.
Martin (neregistrovaný) 01.08.2009, 10:38:53 xxx.xxx.59.156
růženo , taky sem něco přidám v blízké době!
Orina (neregistrovaný) 01.08.2009, 12:07:16 xxx.xxx.86.184
Já přidám až dám vyvolat, zatím nemám .
Arnny (neregistrovaný) 01.08.2009, 13:24:36 xxx.xxx.35.205
Nejsou to primo vrabcaci ale taky jsou z australie moje mladata:-)
Obrázek
Arnny (neregistrovaný) 01.08.2009, 13:26:12 xxx.xxx.35.205
dalsi sedi pekne ve stinu aby jim nebylo vedro:-)
Obrázek
laco (neregistrovaný) 02.08.2009, 18:14:39 xxx.xxx.51.197
dobry den zaujalo ma ze co sa tu prebera asi ty ktory to tak krytizuju zabudli na svje zaciatky alebo nato mali a zacali hned drahymi papagajmi ja uz tiez chovam ary ale vzdy si spomeniem ked som mal prve andulky korelky bolo to krasne a rad si pozriem aj taketo fotky aspom ozivia tie chovatelske zaciatky s pozdravom laco

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.