Aktuálně: 4 689 inzerátů176 772 diskuzních příspěvků17 784 uživatelů

Pocit z chovatelství

Marty (neregistrovaný) 09.01.2010, 21:31:57 xxx.xxx.156.243
Tak já se taky zapojuji jsem ještě o dva roky mladší než Jindra,papoušky chovám asi 3 roky.

Boužel za rok a půl budu muset s papouškama skončit,budu daleko do Domova na Intru to mně hodně mrzí...Ale snad se k tomu potom vrátím..
anonymní (neregistrovaný) 09.01.2010, 22:57:32 xxx.xxx.26.224
Přede všemi mladými chovateli co sem přispěli smekám :)
patreees (neregistrovaný) 10.01.2010, 11:11:14 xxx.xxx.244.86
Taky se připojuji...
Jsem 17ti letý chovatel a papoušky chovu zatím 4 roky! Abych uživil svůj chov, chodím na brigády!
Za těch pár let co papoušky chovu mi mojí rodiče nedali ani 1 korunu na žrádlo či jiné věci pro papoušky, voliéry si stavím sám, bez pomoci mého otce a věřte mi, že když jsem si loni dostavěl své první voliery, stoup si před ně a řekl si, že jsem si těch xx xxx kč na ně vydělal sám a že jsem je i sám postavil, byl to opravdu nádhernej pocit...
Papoušci jsou prostě mí kamarádi které chovu pro radost a držím palce všem mladým a začínajícím chovatelům...
anonymní (neregistrovaný) 10.01.2010, 11:22:30 xxx.xxx.205.96
jindro máš webovou stránku
Jindra (neregistrovaný) 10.01.2010, 13:38:41 xxx.xxx.12.8
dobry den web nemam na to uz vubec nemam cas! jak si mislite ze se chovatelstvi muze vyvijet kdyz skoro vsichni chovatele nechavaji penanty hnizdit v prvnim roce zivota kdyz jeste nejsou ani prepereni jdete na nejaky web a ve fotogalerii objevite chovny par penantu s mladymy kdy rodice jsou jeste z poloviny zeleni!! vsude je napsane ze se penanti maji nechad odhnizdit az ve veku 2 az 3 let ale skoro vsichni je nechavaji hnizdit v prvnim roce! to same s andulkama moji znami co chovaji andulky tak je nechavaji hnizdit v pul roce a bez problemu odchovaji a tito chovatele je pak jako dvoulete prodavaji protoze uz maji malo mladych. a nejcasteji se stava ze muj znamy chova andulky celorocne doma kdyz mu samice sedne v lednu a odchova mlade tak ta dcera uz v zari bezproblemu sedi na sve snuzcel!!! a my takove kusy potom kupujeme na burzach!!
patreees (neregistrovaný) 10.01.2010, 15:25:17 xxx.xxx.244.86
No s andulkama souhlasím, ale všude na internetu, ba i v knížkach se píše, že penanti jsou schopní hnízdit od 12-18 měsíce, nikoli od 2-3 let...

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.