Aktuálně: 4 520 inzerátů178 387 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů

Andulka mutace

astrild (neregistrovaný) 29.02.2012, 07:14:18 xxx.xxx.136.183
Hezký den Michale Také se nechci dohadovat ,ale proč to nezkusit ,andulky jsou jedni z mála papoušků které se dají chovat ve skupině.Samozřejmě ,že se najde i takový jedinec ,který je nepřizpůsobivý.Ptáky je potřeba dát do voliéry společně dříve než budky ,aby si vytvořily hiearchii,.V každém společenstvu je někdo někomu nadřazený Až se s žijou, tak dát budky a sledovat jak to probíhá pokud některá samice je příliš agresivní tak budky ještě sundat a počkat pár dnů a opět to zkusit. Podle mně tu voliérku máte ne moc vhodnou ,já bych jí dal na ležato aby byla delší na prolet 1x2x1 (šxdxv).Vždyť andulky samostatný pár někdy ani nehnízdí,ještě připomínám nesmí tam být samotná samice.Nejsou to žádné dohady prostě to tak funguje a ne jenom u mne .Vkládám foto že to funguje 2 páry chovných andulek +1 pár korel s odchovem rozměr 2x2x1(vxdxš)
Obrázek
Jakub (neregistrovaný) 29.02.2012, 21:25:26 xxx.xxx.139.68
Ahoj mám takový menší problém.Mám doma samičku andulky a nedávno jsem přikoupil další andulku,nejsem si uplně jistý jestli je to sameček nebo samička,zobáček má takový světle modrý,spíše bych řekl,že je to sameček,v což také doufám,když jsem totiž vyděl další fotografie samečků,jejich zobáky jsou výrazně modré,ale u tédle teda nevím.Spíše bych to typnul na samečka,ale rád bych slyšel i názor vás,proto přidávám fotečku.-)(předem děkuji za radu)
Jakub (neregistrovaný) 29.02.2012, 21:44:38 xxx.xxx.139.68
zde jsou fotky,spíš jeto asi sameček,ale radši bych slyšel i váš názor,také nevím co je to za druh andulky.Doufám,že to pujde poznat,je to trošičku rozmázlé.
Obrázek
Jakub (neregistrovaný) 29.02.2012, 21:48:13 xxx.xxx.139.68
a poslední fotka.,prosím vás o radu,jestli jde o samečka(spíše asi jo, nebo o samičku)
Obrázek
astrild (neregistrovaný) 29.02.2012, 22:02:59 xxx.xxx.136.183
Hezký večer na těch fotkách to není zcela jasné ,až na té poslední ,je samička

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.