Aktuálně: 4 590 inzerátů178 059 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

Jakého papouška si pořídít?

Rob (neregistrovaný) 24.02.2008, 22:24:08 xxx.xxx.188.213
Tazatel se v obchodě ptal - cituji z jeho příspěvku: "Když jsem kupoval kakadu, tak jsem v jednom nejmenovaném zooshopu na to upozornil, ale bylo mě sděleno, že tento druh CITES nepodléhá."
Tak si pane Hálo občas přiznejte, že jste přestřelil, někdy by i omluva byla na místě
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 24.02.2008, 22:55:50 xxx.xxx.168.20
Ano máte pravdu přestřelil jsem. Každý má právo se splést, přestřelit, nebo se pletu? Pani Mirjana se nespletla v tématu senegalec straka, kde tvrdila, že viděla modrou mutaci? Já takovou mutaci v životě neviděl a ani jsem o ni neslyšel. Taky přestřelila a rozhodně ji to nebudu připomínat jako ona mě.

Jinak milý pane čtěte prosím pozorně než něco napíšete. V daném tématu jsem se tazateli omluvil, takže nevím o co vám jde. Teď bych mohl čekat omluvu já od vás a nakonec zjistíme, že by jsme se tu mohli omlouvat ještě celý týden, tak toho prosím zanechejme. Děkuji.
anonymní (neregistrovaný) 07.10.2008, 21:26:07 xxx.xxx.56.10
Dobrý den chtela bych si pořídit nějakého papuuška. Chtěla bych tišího mazlíčka. Měla jsem andulky a korelu tu teda mám, ale je už stará ztratila hlas a už to není takový mazel. Měla bych ho dama v obýváku. Po finanšní stránce moc nenáročný. Předem děkuji za doporučení a rady

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.