Aktuálně: 4 703 inzerátů176 901 diskuzních příspěvků17 789 uživatelů

PROFILY ALUMAT

Nestor.Kea
Nestor.Kea (30 příspěvků) 10.08.2011, 20:56:56 xxx.xxx.205.94
Mohol by som poprosit nejaku detailnu fotku ako vypadaju voliery z alumatu kde su vratka ak krmny otočny pult...?? Rad by som vedel že čo mam všetko kupit lebo mam s toho tocha hokej....aj ked skladačky mi idu celkom dobre ale musim vediet čo si mam kupit
Rosta (neregistrovaný) 10.08.2011, 21:47:21 xxx.xxx.202.221
Dobry den, Ja mam pet petimetrovych volier vedle sebe udelanych z hlinikovych profilu a nic lepsiho nemuzu doporucit.Urcite je to i levnejsi metr neco pres 30 korun.Nevim jak se to muze nekomu kroutit.Hlinik je na vzdy a urcite dalsi vyhody nemusi se natirat a ta nejvetsi vyhoda uchyceni pletiva texi to je proste bomba.venkovni voliery jsem mel udelane za dva dny i s pletivem a to jsem to delal sam.Muzu jen chvalit.
Rosta (neregistrovaný) 10.08.2011, 21:47:21 xxx.xxx.202.221
Dobry den, Ja mam pet petimetrovych volier vedle sebe udelanych z hlinikovych profilu a nic lepsiho nemuzu doporucit.Urcite je to i levnejsi metr neco pres 30 korun.Nevim jak se to muze nekomu kroutit.Hlinik je na vzdy a urcite dalsi vyhody nemusi se natirat a ta nejvetsi vyhoda uchyceni pletiva texi to je proste bomba.venkovni voliery jsem mel udelane za dva dny i s pletivem a to jsem to delal sam.Muzu jen chvalit.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.