Aktuálně: 4 584 inzerátů178 035 diskuzních příspěvků17 800 uživatelů

slepice nesnáší

anonymní (neregistrovaný) 01.07.2010, 09:55:03 xxx.xxx.148.219
mám problém.Mám 2 roky staré slepice a ty už 2 měsíce nesnáší maximálně tak 1 nebo 2 vejce za týden,bylo mě řečeno že jsem jim v zimě neměla dávat kukuřici že ztučněli a proto nenesou.Slepice jsou na zeleném dostávají zbytky,skořápky máčenou pšenici no prostě vše.A ani neztrácejí peří.Myslíte že to může být tou kukuřicí?Že by byli tlusté mě nepřipadá.Díky za odpověd .Dana
anonymní (neregistrovaný) 01.07.2010, 14:28:31 xxx.xxx.162.216
zkuste jim dávat vitamíny a míchanici pro nosnice a možná se rozjedou.
anonymní (neregistrovaný) 02.07.2010, 10:08:33 xxx.xxx.148.219
No to jim vše dávám a nic .Včera opět žádné vejce nebylo.Dana
J.Marková (neregistrovaný) 02.07.2010, 23:07:04 xxx.xxx.105.3
Dano, nevím, zda dobře rozumíte předchozímu komentáři. Tou "míchanicí pro nosnice" zřejmě autor míní " Kompletní krmnou směs pro nosnice v drobnochovu", kterou je možné koupit pouze v prodejně Zemědělské zásobování a nákupu a.s. Připojuji se k názoru a k doporučení předchozího komentátora, protože pouze v té "Kompletní krmné směsi ..." jsou všechny ke snášce potřebné živiny, minerálie a vitaminy. To, čím krmíte, je krmení chudé na bílkoviny ! Takže pokud tak budete krmit dál, tak musíte alespoň přidávat vařené mleté nesolené hovězí maso, nebo tvaroh, vyrývat pro slepice žížaly. Zbytky z kuchyně (nebo z jídelen od lidí) mohou slepicím dokonce škodit tím, že jsou solené, mastné, plesnivé, nebo obsahují zárodky infekčních nemocí. Dejte u veterináře vyšetřit trus Vašich slepic, možná u nich zjistí salmonely, kokcidie nebo jinou nemoc, která způsobuje, že nenesou. Pozor na syrové skořápky! I ty mohou obsahoval bakterie salmonel. Nutné převařit a pak usušit a rozdrtit. Můžete mi napsat na můj e-mail.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.