Aktuálně: 4 977 inzerátů173 980 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Pro "chataře"

jakub.ara (neregistrovaný) 10.11.2010, 15:17:58 xxx.xxx.205.201
ja jsem si taky zasadil ale fetáci z naši vesnice mi to ukradli. bylo to blizko plotu. ruza by mohla povidat :D
fylip
fylip (1289 příspěvků) 10.11.2010, 15:36:49 xxx.xxx.80.34
Taky se musím připojit. Hned vedle volier mi vyrostla marihuana. Je to mezi volierama a plotem. Krmím Deli nature 64. Známemu se to taky stalo a upozornil ho na to až soused, když to měl podel celého plotu :D. U nás už to je zlikvidované. Králováci si na tom perfektně pochutnali :).
anonymní (neregistrovaný) 10.11.2010, 17:19:23 xxx.xxx.245.103
Nejhorší na tom je,že z dědy chudáka udělali pomalu feťáka který bude mít opletačky a ty co by je měli opravdu mít jsou vysmátí :( Jeden aby sebál nakrmit kanára nebo bude stíhaný,
cone (neregistrovaný) 10.11.2010, 17:39:05 xxx.xxx.67.3
Z obyčejného semínka konopí vám zase vyroste jen běžné konopí, procento thc bude mizivé, to znamená, že se do "rauše" z takovéto rostlinky nedostanete.
Orina (neregistrovaný) 10.11.2010, 18:06:00 xxx.xxx.117.190
Já jsem měla na odpadu taky vyrostlou marihuanu a protože jsem kozel zahradník, tak jsem jí nechala pěkně narůst do patřičný výšky až přijely děti a zhrozily se, že se dostanu za mříže, tak jsem to zlikvidovala. Ale je to jinak pěkná kytka, vypadá exoticky. V první chvíli jsem myslela, že to bude nějaký ozdobný bodlák. Tak si myslím, že všichni papouškáři se s tím museli potkat. Naštěstí běz větších následků, jako teď postihly toho dědu.
leef
leef (29 příspěvků) 10.11.2010, 18:30:42 xxx.xxx.245.103
Jeden rok tu bylo za městem vyseté technické konopí a co tam se trousilo za existence a na obsah thc nebrali žádný zřetel. : )) A souhlasím s Orinou že to je opravdu hezká kytka, jenže nechte to u voliery vyrůst když vám zakazují pěstovat katusy za oknem :-D
Orina (neregistrovaný) 11.11.2010, 09:42:31 xxx.xxx.117.190
Vážení chataři, protože na svojí hlavu poslední dobou slýchávám dosti četné urážky,myslím, že bude lépe když do veškeré diskuze přispívat nebudu a ozvou se ti chytřejší co toho vědí víc. Růža o tom psala v posledním příspěvku, kde ze mě pan Václav udělal totálního blba a to při mých zkušenostech a ochotě lidem poradit nemám zapotřebí. Zastávám názor pana Jiránka jehož kresbu připojuji. Ahoj.
Obrázek
Orina (neregistrovaný) 11.11.2010, 09:53:12 xxx.xxx.117.190
PS. možná měl pan Jiránek místo auta nakreslit papoušky, tak to asi chodí a to je mně v chovatelství hrozně líto. Potkala jsem zde hodně vyjímečných a báječných lidí, ale taky dost lidí, kteří jen závidí a s úsměvem vám řeknou *Ať se vám daří*
cone (neregistrovaný) 11.11.2010, 10:12:19 xxx.xxx.67.3
Asi bych to Orino až tak radikálně neřešil, vždy a ve všech oborech se najdou obě skupiny lidí. Ty fajň lidi jsem našel také, občas zvažuji podobný krok jaký chcete učinit vy, ale ještě stále u mne vítězí dojem, že to stojí za to. Vždyť ti chroničtí prudílci jsou dost ubozí a hlavně neznalí, snad i hloupí.
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 11.11.2010, 10:26:58 xxx.xxx.226.3
pro Jakub.ara: tak ti pěkně děkuju:-)), teď to vypadá že "jedu na konopí":-P. Ale je fakt, že kytka je to krásná a chystám se jí mít ve velkým barelu venku v "závětří", pokud se naloží do alkoholu a nechá se macerovat, tak je z ní výborný lék.Ale musí se s ní opatrně...
fylip
fylip (1289 příspěvků) 11.11.2010, 11:31:04 xxx.xxx.80.34
Orino taky bych to neřešil. Já jsem z podobného důvodu téměř přestal chodit na ifauna.cz, ale poslední dobou tam zase začínám chodit. Myslím že se tam ale celkově kvulí přístupu několika lidí přispívání ´´opravdovích´´ chovatelů dost omezilo. Tady to ještě není tak hrozné jako tam, právě naopak, takže bych to tady ještě zkusil vydržet...
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 11.11.2010, 12:01:03 xxx.xxx.38.103
Pro Orinu: opovaž se přestat psát! S kým bych se asi tak radila? :-( Taky ze mě udělají hňupa 3x do týdne, ale občas mi někdo poděkuje, že se mu podle mě něco povedlo, a to je náplastí na všechny bolístky. Funguje to jako v politice, čím víc jsi vidět, tím většího z tebe veřejnost udělá blbce. A ty jsi teď díky článku a častějším reakcím vidět víc než obvykle :-). Ruku na srdce, vždyť nás ty diskuse občas i baví, ne?
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 11.11.2010, 14:52:53 xxx.xxx.36.118
Orina: Vždycky se najde někde nějákej "blb", jehož životním smyslem je pointa z toho obrázku ... Takže v rámci tohoto stylu jsi byla " po zásluze potrestána", evidentní snaha najít nějákej zádrhel a vpálit Ti to ... Zajímavé je, že se často jedná o neregistrované uživatele či se podepíšou nic neříkající přezdívkou, zkratkou apod. Na ifauně byl admin často kritizován zato, že vstupuje od diskuse, maže příspěvky apod ... Admina údajně zrušili a co se tam z toho stalo? Nemoderka je z 80% nepoužitelná, každý týden rotují příspěvky typu "co povezete na burzu, kolik dával výkup, apod." ... Vypovídající hodnota? V podstatě žádná ... Možná by bylo na čase zvážit, do jaké míry je přínos neregistrovaných uživatelů ... Ale to je o něčem jiném. Jinými slovy - nenech se odradit :). Boží mlýny melou pomalu, ale melou ...
hana736 (neregistrovaný) 11.11.2010, 17:52:52 xxx.xxx.176.116
Pro Orinu: Vážená paní, omlouvám se, že vám vstupuji do diskuze, která je zřejmě určena především chatařům, ale nedá mi to. Prosím, přispívejte dál. Třeba konkrétně mi jste radami moc pomohli. Vy, a pan "cone" jste mi radili, co dělat při přechodu z dokrmovací směsi a nebýt vás, asi bych stále dokrmovala... Vaše rady byly věcně, pro mě v té chvíli moc cenné a povzbudivé. Fakt jste mi oba pomohli a tak se přimlouvám za všechny, kteří o rady stojí! Je to moc fajn pocit, když jste zoufalí, a pak se najednou najde dobrá duše, která řekne co a jak. Tak se držte a přispívejte dál! Hana Chromcová
leef
leef (29 příspěvků) 11.11.2010, 18:14:10 xxx.xxx.245.103
Orina: proboha diskutuj a raď dál, umíš si představit jak dopadnou Ti co radu opravdu potřebují a chtějí? nic špatného jsi neudělala,dobře jsi radila.Vzpomínám jak babička mého muže měla ve svých 77 letech kocoura, cítila tíhu věku a neustále měla strach co s ním bude až nebude ona? Ztratila paměť a když jsem za ní byla v DD na návštěvě stále se trápila tím, že doma nechala něco moc důležitého co jí chybí... srdíčko stále milovalo, ale hlava nedovolila vzpomenout co. I na to musíme myslet.
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 12.11.2010, 20:51:29 xxx.xxx.226.3
4 Matúš: tak dneska trochu zbylo času a je doděláno.2x"krmný " pultík v první volieře.Hlavně z toho důvodu, kdybych skončila v nemocnici nebo museli krmit sousedi, aby vůbec nemuseli do voliery.Nahoře bude zrní a ovoce, dole voda (protože při zemi mám u křepelky).
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.