Aktuálně: 4 899 inzerátů174 584 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

"Pro chataře ll."

anonymní (neregistrovaný) 14.02.2011, 20:27:07 xxx.xxx.24.205
nic moc fotečka ale nechtěla jsem je tolik rušit..Přidělána dvě patra.. na ně přijde zítra latička kvůli otlakům. Větší množství misek je kvůli tomu aby se prcek dostal na jídlo bez problémů. Většinu času jsou venku v kleci trávějí jen noc
Obrázek
salamounek (neregistrovaný) 14.02.2011, 20:28:55 xxx.xxx.81.125
Martino bezva, ale kde má ten žebříček, aby mohl vyhupskat na tu plošinku? Snad se tam naučí chodit.
salamounek (neregistrovaný) 14.02.2011, 20:31:34 xxx.xxx.81.125
pro Orinu: moc hezký fotečky, jistě byla pohodička. A kdy budou ti slíbení senegálci, moc prosím?
anonymní (neregistrovaný) 14.02.2011, 20:38:38 xxx.xxx.24.205
Plošinky jsoou dvě a u nich je bidlo u každé. Takesi krásně pomáhá zobáčkem a plošinka je vždy tak 10cm pod bidlem. Spodek jsem vyřešila zatím tou větví velikou po které může vylézt nahoru. dneska jsem trávila dlouho v práci a do zveráku se nedostala:O((
Orina (neregistrovaný) 14.02.2011, 21:07:05 xxx.xxx.81.227
Pro Salamounka. Na seneglace se musíš obrátit na fotogarafa-Leef pokud se fotky nezadařily, tak jedině mohou vyprávět účastníci setkání, kteří vše viděli. Jak pouštění senegalců po místnosti tak jejich zpětné startování na povel do klece i nošeni několika jedinců v ruce včetně kusů z odchytu. Některé fotky by možná i byly, ale kvůli příšerné póze mé maličkosti je nechci uveřejňovat, zrovna tak jako neuveřejňuji tváře ostatních aktérů srazu, kteří jsou raději v anonymitě. Proto jsem zařadila na fotky srazu raději fotky komických tváří kocourů.
fylip
fylip (1289 příspěvků) 14.02.2011, 22:36:46 xxx.xxx.80.34
Honzo krásné. Nevěděl jsem že máš i karmínové. Odchováváš? Když už jsi tady dal ty fotky, tak přidávím Eklekta po sprše. Pořád sháním samici, i když teď bych se měl jed podívat hned na dvě, tak uvidím, jestli něco z toho vemu. Jedna je hned vedle ve vesnici, za druhou budu muset dál. Podle fotky vypadala ale pěkně, tak uvidím.
Obrázek
Orina (neregistrovaný) 15.02.2011, 13:21:42 xxx.xxx.78.121
Už aby byla zima pryč. Dnes zase trochu vysvitlo sluníčko, ale venku je pěkná zima. Sněženky se sice derou ze země i s květama, ale ráno ještě květy pěkně přimrznou. Tak přináší některým chovatelům pro radost náruč kočiček. Někdo je nemusí, ale někdo z nich bude mít určitě radost. Vždyť bude jaro.
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.