Aktuálně: 4 582 inzerátů178 166 diskuzních příspěvků17 805 uživatelů

překrásné zimní počasí

Orina (neregistrovaný) 18.12.2010, 19:35:05 xxx.xxx.75.78
Každý máme rádi jiné roční období. Jako nejsme stejní, tak se nemůžeme shodnout ani v tomhle. Kdybych měla ty poslanecké miliony, tak bych odjela na půl roku co tu je takhle hnusně, do Brazílie. To je moje teplota, ale určitě bych se v létě do arktidy nestěhovala. Tučňáky a lední medvědy já nemusím.
leef (neregistrovaný) 18.12.2010, 19:37:30 xxx.xxx.102.221
4 orina: mě se líbí papoušci pro jejich barvu - jen by mohli bydlet v rozumných šířkách a délkách :o)
leef (neregistrovaný) 18.12.2010, 19:38:52 xxx.xxx.102.221
Jo a ty slibované fotky z dnešního odpoledně asi už nečekejte - nejdou mi připojit, zkoušela jem to snad pětkrát...
Orina (neregistrovaný) 18.12.2010, 19:42:55 xxx.xxx.75.78
Pro Petra: píšeš zkuste žít dva roky -v létě- budete toho mít plný zuby. Žila jsem tak rok a právě proto, že jsem to zkusila nemohu zapomenout. Bohužel nemám prostředky ,aby se to opakovalo, ale kdybych mohla, tak bych neváhala ani vteřinu. Od rána do večera květiny, život, ptáci, slunce, kdo to nezkusil nemůže hodnotit. Vylehávat v létě někde na pláži u moře to není ono. Tam se musí žít ne ležet.
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 18.12.2010, 19:55:21 xxx.xxx.226.3
Mě to nevadí, když nemusím jet autem a nikam nespěchám.Jen před dvěma rokama to byl vopruz, když prckovi byli dva roky, tomu druhýmu 2 měs. a já musela jít odhazovat sníh na parkování, vjezd a kolem koní. To mi pak z toho hrabalo, chlap přicházel pozdě večer, odjížděl ještě za svítání a já lopatovala a lopatovala. Teď už je to dobrý, teď jen lopatuju a lopatuju:-P
Klaudinka
Klaudinka (33 příspěvků) 19.12.2010, 13:07:40 xxx.xxx.23.19
Javas chapu ale kazdy rocni obdobi ma neco dosebe nerikam ze nemam rada teplo ale nekdy umorny vedra jsou fakt na chcipnuti a to moje telo respektive mozek nepobere cele leto musim byt vetsunu casu zalezla ve stinu a kdyz se dostanu ven tak je to az kdyz slunce tolik nepali nebo kdyz zapadne tak mi reknete co ja z leta ma? nic
cone (neregistrovaný) 19.12.2010, 14:13:03 xxx.xxx.67.3
Já nedám dopustit na počátek podzimu, velmi přijatelné venkovní teploty, neskutečné množství barev v přírodě, sbírání bolbulí a plodů pro papoušky na zamrazení na zimu, zkrátka pro mně ta neskutečná pohoda. Na letní tropy nejsme na rozdíl od jižanů zvyklí, dodržovat polední siestu se u nás jaksi nenosí. A zimy, tak ty posledních asi deset let nemusím, dnes již ani nechápu, že jsem chodil "kdysi dávno " pravidelně na běžky. I když konkrétně včera jsem tahal na sáňkách vnučku jako koník a pak následoval její oblíbený fotbálek - tentokrát na sněhu.
cone (neregistrovaný) 19.12.2010, 17:47:37 xxx.xxx.67.3
To máš Martine pravdu, ale třeba já konkrétně se v zimě nudím, dělám jen práce doma v dílně nebo louskám literaturu - samozřejmě o chovu a vymýšlím a kalkuluji do detailů jarní a letní práce na voliérách. Každý rok v zimě si dávám za úkol znovu přešprtat angličtinu, ale vždy to nějak odložím a pak se raději v praxi trápím.
Brno
Brno (211 příspěvků) 19.12.2010, 20:53:50 xxx.xxx.169.158
To já se opravdu nenudím, protože zima je jediné roční období, kdy mám čas i na sport. Mé kdysi tak oblíbené kolo muselo jít z nedostatku času stranou a tak se aspoň v zimě věnuji ližím. Dnes ráno jsem se prošel se psem, potom psy a ptactvo nakrmil a jel na svah. Po obědě jsem znovu nakrmil a dělal něco okolo ptáků a potom jsem i s přítelkyní vzal psy opět na procházku. Následovala rychlá klobáska a vzhůru do Kroměříže na ohňostroj. Z ohňostroje na malou večeři do pizzérie a honem domů nakrmit psy. Teď jsem na chvíli sedl s Matesem (mnichem) na rameni k PC a za chvíli půjdu s novými Papoušky do postele, za moment je zavřu a v 5:00 budíček. Opravdu se nenudím:-)
salamounek
salamounek (161 příspěvků) 19.12.2010, 21:50:18 xxx.xxx.81.125
Pro aerforce - plně souhlasím, navíc já bydlím ve městě a přestože musím odhazovat sníh z chodníčku, jsem ráda, že je bílo. Protože ve městě, když není sníh, je hrozně šedivo a smutno. Také už mi není dvacet, ale sníh mám ráda, i když je s ním práce. Krmítko mám za oknem, vrabci už tu dlouho nejsou, takže chodí jen sýkorky a občas jeden mlynařík. Sypu taky trochu do truhlíku, ve kterém nechávám přes zimu hlínu a tam chodí kos a sojka. Občas se zastaví i straka. Jednou tu byl i strakapoud.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.