Aktuálně: 4 791 inzerátů176 085 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Dlouhé drápky

anonymní (neregistrovaný) 15.01.2011, 23:14:30 xxx.xxx.149.45
...a kromě toho pelíchá už asi měsíc, je to vidět. Není to dlouho?
Majka (neregistrovaný) 27.01.2011, 18:04:41 xxx.xxx.149.45
...pro Jaroslav Dvořák. Tak jsem konečně dostala odvahu a dala jsem se do stříhání tak jak to dělala vaše pani. Také jsem položila Kubíka na záda hlavičkou k sobě a shovala ho do půl tělíčka pod tryčko, on se zklidnil a já jsem v pohodě během chvilky drápky ostříhala. Ani se moc necukal a po "akci" mi hned vyletěl na rameno a mazlil se se mnou. Měla jsem strach, že se mě bude pak bát - a vůbec ne......a hned se letěl do kuchyně posilnit. Někdy ho neuhlídám, chutná mu to co jíme . Ale třeba mrkev rychle ozobává a ned vyplivává. Nechce ji ani strouhanou. Dík za radu a doporučuji to dalším. Majka
Obrázek
salamounek (neregistrovaný) 27.01.2011, 22:21:14 xxx.xxx.81.125
No vidíte, tak máte první stříhání za sebou, po druhé už to takový strach nebude; hlavní je dát hlavičku do tmy, pak se zklidní. Já je na záda nepokládám, protože jsem někde četla, že jim to může uškodit. To přepeřování může trvat i dýl. Můj alex poprvé přepeřoval přes dva měsíce, teď už to má tak za tři neděle. Pravda je, že poprvé měnil všechna pera, ale teď mění jednou krátká a jednou dlouhá pera.
anonymní (neregistrovaný) 28.01.2011, 07:46:13 xxx.xxx.30.34
tu mrkev zkuste nastrouhat a smíchat třeba s nastrouhaným jablkem nebo pokapat pomerančem u nás to zabralo občas taky davám vařenou tu miluje
Majka (neregistrovaný) 31.01.2011, 11:07:43 xxx.xxx.149.45
Děkuji za radu, jablko má rád, tak mu tu mrkev zkusím s ním smíchat. Samotnou jí opravdu nejí. A zkusím i uvařit, to ještě neochutnal. A to přepeřování už mu taky trvá skoro 2 měsíce, přepeřuje se celý, všude jsou peříčka, už aby to měl za sebou.
salamounek (neregistrovaný) 31.01.2011, 12:22:30 xxx.xxx.81.125
Majko, ten můj mrkev taky nechtěl a jednou jsem si udělala mrkvový salát s citronovocukrovou zálivkou a protože jsem musela být u počítače, tak jsem si ho vzala s sebou do pokoje. Jak jsem ho jedla, hned zbystřil a jakmile jsem misku položila na stůl, šel hned ochutnat, protože viděl, že to jím já. Od té doby mrkvičku jí i v míchanici se salátem a nastrouhaným piškotem. Samotnou moc ne, jen občas do ní jde kousat, když mu ji pověsím do klece.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 31.01.2011, 12:39:13 xxx.xxx.30.34
to s tím jezením něčeho před papouchem taky zabírá když něco jím ten náš vykuk to chce taky a většinou to zabere.
Majka (neregistrovaný) 31.01.2011, 16:02:10 xxx.xxx.149.45
...no to je pravda, jakmile vidí, že melu pusou, ví že něco jím a hned ho mám na rameni a jídlo mi bere přímo z pusy - že by i mrkvičku? - hihihi

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.