Aktuálně: 4 581 inzerátů178 010 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů

BUDKY pro papoušky a jiné

Jiri Matlak (neregistrovaný) 02.02.2011, 11:34:39 xxx.xxx.195.101
pro Jan Hrbac-podle me jsou lepsi budky kmenove,lepe drzi vlhkost a samice je rada pri sezeni ostipuje,nevyhody-velka hmotnost a dostupnost,ale na kazde vyvazce dreva jsou a lesaci vam je urcite daji,protoze ty jsou pro firmu zpracovavajici drevo nevhodne,alespon ja je mam vetsinou odtam
Smíšek (neregistrovaný) 10.02.2011, 17:35:58 xxx.xxx.26.42
Nejsem zastánce kmenových budek, ale nezatracuji je, mají spoustu výhod a pěkně to vypadá. Vlastním dvě, ale zbytek mám ze dřeva, nebo z OZB desek. Na dno dávám trochu rašeliny, hoblovaček a kůru.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 11.02.2011, 08:36:42 xxx.xxx.180.234
Dejte sem prosím fotky budek z těch odpadních trubek rád bych se kouknul jak vypadaj díky.
fylip
fylip (1289 příspěvků) 11.02.2011, 16:25:52 xxx.xxx.80.34
Jan: O budkách z OSB desek se nedávno hodně psalo na ifauně, tak možná to tam najdeš. Nakonec se vesměs všichni schodli že škodlivé nejsou a hodně lidí je ve svém chovu má. Smíšek: Můžu se zeptat, proč nemáš rád kmenové budky? Mě u nich napadá jenom jedna nevýhoda a to je obtížnější manipulace. Neregistrovaný: Nedávno jsem viděl na ifauně nějaký inzerát (myslím že s amazoňanama venezuelskýma), kde byla zabraná taky tto bdka. Já bych jí ale asi nedával, podle mě to není pro papoušky tak přirozené a nemůžou si jí podle sebe upravit.
Smíšek (neregistrovaný) 11.02.2011, 18:17:15 xxx.xxx.26.42
Neříkám, že je nemám rád, ale asi se jim nelíbí, mám je u princezek. měli na výběr z OZB a jeden pár zahnízdil na zemi a druhým rokem v OZB. Druhý pár hned byl v OZB. Takže asi se jim nelíbí :-( Zkusím je ještě upravit a dám je alexům. Mají hodně silnou stěnu - nejsou zevnitř nijak upravovaný. Takže se zatim v chovu neuplatnily.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.