Aktuálně: 4 875 inzerátů174 828 diskuzních příspěvků17 757 uživatelů

PROSBA K DISKUTUJÍCÍM

salamounek (neregistrovaný) 20.02.2011, 18:31:23 xxx.xxx.81.125
Dobrý den, já myslím, že výzva pana Šišky je míněna dobře, ale právě ti, kteří rádi "plácají" své neověřené rady, ti si ji k srdci asi nevezmou. Bohužel nevím jak by se tomu dalo zabránit. Myslím, že seriózní chovatelé dávají rady skutečně ze svých zkušeností, ale je rozdíl mezi ptáky chovanými ve voliérách a ptáky chovanými jako domácí mazlíčci. A toto si možná někteří neuvědomují a tím mohou vznikat rozpory. Já například jíž skoro 30 let chovám papoušky jako domácí mazlíčky, a proto by mne ani nenapadlo dávat rady o tom jak zařídit venkovní voliéru nebo co dělat při odchovech mláďat, ale mohu poradit jak na to, když je papoušek v bytě. A o to myslím panu "cone" šlo. Alespoň já to tak pochopila. Já také neschvaluji rady typu "cvrnkněte ho do zobáku". Takovýto dril může fungovat, ale já ho rozhodně neschvaluji. Každé zvíře má duši, a přestože podle zákona je zvíře zatím ještě věc, já ho za věc nepovažuji. Co se týká "prudiče" z adresy 109.90, na toho již nereaguji, protože vím, že se sem chodí jen hádat a bojí se podepsat. To radím i všem ostatním. Co se týká chatu, vím že mnozí ze stálých účastníků přispívají i zde na diskuzi. Ovšem je pravda, že někdo třeba nechce nebo nemůže čekat pár dní na odpovědi či rady, a proto je tu chat, kde většinou k večeru je dost lidí, takže o rady není nouze. Myslím, že oboje je stejně dobré, chat i diskuze.
Marty (neregistrovaný) 20.02.2011, 19:16:18 xxx.xxx.249.60
Poslední dva příspěvky přesně vystihují i mé myšlenky. Marty
anonymní (neregistrovaný) 20.02.2011, 21:24:19 xxx.xxx.67.3
Matúši samozřejmě se můžeš zastavit, jen dej dopředu vědět. cone
milan (neregistrovaný) 21.02.2011, 09:04:45 xxx.xxx.4.97
Zlatá doba,kdy se lidé scházeli a své poznatky si sdělovali z očí do očí.Spousta těch co tu čechrá svoje ego by nikam nechodila,nebo by brzy dochodila. Moderní komunikační prostředky mohli umožnit sdílení poznatků většímu počtu lidí v kratší době. Bohužel dnes každý chce pomoci svému egu víc než někomu kdo by potřeboval pomoc.Spousta lidí zlenivěla a než by projevila opravdový zájem a základy si vyhledala/právě díky netu rychleji než v knihách/,tak kladou mnohdy nesmyslné otázky. A Ti kteří forum navštěvují,aby se dozvěděli něco víc,tu čtou hádky,rady typu přijď večer na chat/já měl čas teď/.A tak jsem rád,že mám kamarády a fora už neberu.....

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.