Aktuálně: 4 816 inzerátů176 055 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

slepice nechodí ven z kurníku

blanule
blanule (3 příspěvků) 27.05.2011, 11:38:17 xxx.xxx.37.181
Dobrý den,prosím o radu.Pořídili jsme si 4 slepičky,údajně staré 22týdnů,máme je tři týdny a nevíme jak je naučit chodit ven z kurníku a večer zase nazpátek.Zatím to řešíme jejich vynášením ven a zpět,ale to se asi nemá že?Zatím ani nenesou,pročetla jsem na internetu všechny možné rady a domnívám se, že snad mají veškerý komfort. Omlouvám se za možná hloupý dotaz,ale jsme naprostí amatéři.Děkuji předem moc za odpověď.Blanka V.
Martin (neregistrovaný) 27.05.2011, 14:52:03 xxx.xxx.241.62
Dobrý den,určitě je nenošte,ale skuste je nějakým předmštem postrkova nebo stačí rukou,ale určitě nenosit.Postrkujte je ven i zpátky nanošení by si zvikli jako malé děti.Taky jsem to tak dělal.A jestli nenesou tak až je dostanete ven tak zanima zavřete kurník aby nemohli hned zpátky dovnitř at si venku zvikají třeba jim to bude dýl trvat,ale zviknou si.Mějte se
blanule
blanule (3 příspěvků) 27.05.2011, 16:16:45 xxx.xxx.37.181
Děkuju moc za odpověď,ještě jsem se chtěla zeptat zda je slepicím jedno,jak mají vysoko otvor kterým lezou do kurníku,my jsme totiž využili část zděné stodoly a původní okénko,tak mám obavy zda to pro ně není moc vysoko.Děkuji
Martin (neregistrovaný) 31.05.2011, 23:41:47 xxx.xxx.240.136
Dobrý den,strmé to je,ale jen pro ty vaše začatečnice pak si poradí a vylezou oni si poradí.A jak to vypadá?Už si zvikají?

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.