Aktuálně: 4 819 inzerátů175 895 diskuzních příspěvků17 772 uživatelů

pohlaví

anonymní (neregistrovaný) 07.07.2011, 18:39:04 xxx.xxx.250.190
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli se vám tady už stalo že jste místo nosnic koupili kohouty???Jsem ce la rozčertěna protože v květnu jsme od prodejcu nosnic koupili 4 sasexy a vypada to podle ocasnich pér na kohouty a taky nesou jen dvě slepice ze čtyř.Ale je mi divné že nekokrhaji ale ocasy maji vetši stočene???prosím podělte se o zkušenosti.
anonymní (neregistrovaný) 07.07.2011, 21:33:10 xxx.xxx.248.172
Zdravím, no stalo sa mi to, musím sa priznať. mal som objednané tak isto 10 kusov sasexových hybridov , ale kedze ich rozvázali akurát vtedy ked som bol v robote z ktorej som sa nemohol dostat na urcený termín tak som tam poslal mojho brata. Len co som po príchode z roboty pozrel na cerstvo zakupené mládky, hned som vedel ze 2 su kohuty. Ale co uz, stalo sa, ale v tej chvili som sa tiez poriadne nazlostil, ale boli doma , co uz s nimi. Jedného som predal susede, jedného som si nechal - polievka bola z neho fajnová. A odvtedy si dávam pozor hlavne na tie sasexové, medzi nimi sa podla mna dost casto moze objavit kohut. Ale dajte nahodter sem fotky, lepsie sa to bude dat zistit, ci su alebo nie su kohuti. Vlado
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.