Aktuálně: 4 805 inzerátů175 554 diskuzních příspěvků17 766 uživatelů

Prodej papoušku ve zvěrimexu

cone (neregistrovaný) 23.01.2012, 19:45:25 xxx.xxx.67.3
možná by měly fotografie větší vypovídající hodnotu kdyby byly správně orientované, není to velký problém
anonymní (neregistrovaný) 23.01.2012, 19:56:32 xxx.xxx.91.53
to mi řekejte že to někdo koupi,ani bych se nedivil kdyby tam řadila nějaka nemoc PBFD atd....chudak žako za 18tis ho nikdo nekoupi ..ach jo
nomis
nomis (245 příspěvků) 23.01.2012, 20:03:54 xxx.xxx.9.70
Zdravím Vás všechny,řekněte mi z jakého zvěřince jsou tyhle fotečky,to snad není pravda . . .U nás v Opavě to takhle ve Zverimexech vůbec nevypadá,ač nakupuji výhradně u chovatelů,tak často navštívím zverimex a chci nějakého slušného jedince zachránit. Je hrůza čeho všechno je člověk schopný . .chudáci ptáčci . .
nomis
nomis (245 příspěvků) 23.01.2012, 20:19:06 xxx.xxx.9.70
Pro petra, to je foceno u čínské restaurace?? . .To mi říkej . .ještě před půl rokem jak jsem tam byl,tak Žako byl v pohodě . .no hrůůůůza . .ani podívat se na to nedá . .
xxx.xxx.91.53 zdenek (neregistrovaný) 23.01.2012, 20:24:57 xxx.xxx.91.53
ja jsem taky z Opavy,byl jsem tam taky tak před pul rokem a žako byl krasny, dokonce myslim že je od malitele nebo od nějake prodavačky a ani nebyl na prodej??????????????????
zdenek (neregistrovaný) 23.01.2012, 20:28:49 xxx.xxx.91.53
a to jako ve zvěrimexu měli žaka jen tak puštěneho mimo klec???trošku divne ne
cone (neregistrovaný) 23.01.2012, 20:37:58 xxx.xxx.67.3
byl jsem před Vánoci ve Zvěrokruhu v Ostravě na Karolince, žako, kakadu triton, ararrauna a mnoho dalších malých celkem v dobré kondici, dobře krmeni - směs zrní + čerstvé ovoce, ara volně, žako klec otevřenou. Takž e dojem dobrý - jen ceny více než dvojnásobné než u chovatele, no ale nevemte po propagaci kamenných obchodů na tv Prima!
zdenek (neregistrovaný) 23.01.2012, 21:04:15 xxx.xxx.91.53
pořad nechapu, je to v Opavě?nebo je to tajne??
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 24.01.2012, 09:25:43 xxx.xxx.6.82
4verona:ahoj, je sice dobré, že ti to není lhostejné, ale prezentovat to na forech nic nevyřeší, tedy alespoň pro ptáky. Obchod se zvířaty má mnoho podob a záleží jen a jen na přístupu lidí. Takže za tenhle špatný stav zvířat je celkem jasně daný viník, a to prodavači konkrétního zverimexu. Znám dost obchodů, kde je o ptáky postaráno líp než u nových majitelů. Takže pokud nemáš z minulého režimu osobní povahový problém z oznamovací povinností, je potřeba ty fotky ukázat tam, kde s tím mohou něco dělat. Z osobní zkušenosti vím, že někdy stačí probrat to přímo s obsluhami v obchodě. Pokud nezaberou, poslat jim tam při obchůzce párkrát měšťáky, kteří je upozorní, že to mají ve vlastním zájmu řešit, jinak bude hůř, protože přijde kontrola z jediné instituce, která jim na to může vypracovat zprávu pro vyměření pokuty či omezení činnosti, a to je veterinární správa, kam ty fotky patří. Většinou se zaleknou už jen zvýšeného zájmu a zubožená zvířata z obchodu bohužel buď zmizí nebo se situace začne lepšit. Jinak se tu budeme všichni jen zbytečně rozčilovat a hádat a ptákům to nijak nepomůže. Dej vědět, jestli se něco změní.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.