Aktuálně: 4 978 inzerátů174 008 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Senegal - poradte prosim

2191968
2191968 (213 příspěvků) 08.02.2009, 13:20:12 xxx.xxx.230.164
Zde je jasně vidět různé pohledy na stejnou věc.Na jedné straně reakce chovatelů mazlíků,na druhé straně pohledy zkušených chvatelů.Mazlíkáři většinou nasbírají své poznatky na vebu,kde jsou nabízeny často úplné blbosti.Na rozdíl od zkušených chovatelů,kteří si vše omakaly a vyzkoušeli ve svých chovech.Jinak plně souhlasím s panem Šiškou.Petr
Andrea (neregistrovaný) 21.03.2009, 13:02:38 xxx.xxx.43.243
Přidám se sem... mám mladého senegalce, a ač jsem se tomu dlouho bránila, budu mu "muset" ty drápky trošku poupravit...
Mám ho jako pet mazlíka, který je zvyklý po mě pořád lézt a nejradši posedává na mě, takže jeho drápky jsou stále více nepříjemné - bidla má myslím s vyhovujícím průměrem,dřevěné i čistě přírodní (jen co se udělá jaro, nahradíme všechny bidýlka větvěmi)
Moje otázka je jak je to s tím stříháním drápků? Opravdu potom dorůstají rychleji? Pilování pilníčkem se mu teda vůbec nelíbí, a ani se mu nedivím - určitě by bylo lepší jen rychlé šmik šmik, a hotovo :) Jedná se opravdu jen o ty píšerně ostré špičičky drápků.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.