Aktuálně: 4 647 inzerátů177 503 diskuzních příspěvků17 794 uživatelů

Novinky na fóru

Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 24.01.2008, 08:59:16 xxx.xxx.168.20
Nesouhlasím. Tak jak to je nově uděláno to plně vyhovuje a 100% to usnadňuje práci, kdyby to mělo být, tak jak popisujete, tak při zadání slova vaječná míchanice mu to vyhledá tucty zbytečných témat ve kterém je obsažené slovo vaječná míchanice, nebo když někdo zadá slovo naklíčené zrní, tak mu to najde opět tucty zbytečných témat a budeme opět tam kde byl minulý systém ve vyhledávání a to totálně slušněji řečeno v pasti.

Právě zakládané témata s názvem DOTAZ jsou bezúčelné a zakladatelé témat by měli přesněji vystihovat svůj dotaz, už v názvu založeného tématu. Takže toto není problém tohoto webu ani systému, ale chybou zakladatelů témat, že neumí přesně vystihnout svůj dotaz hned v názvu tématu.

Jsem velmi spokojen s tím jak to teď je. Chci něco vědět o alexandrovy malém, tak to zadám a najde mi to témata o tomto papouškovi. Určitě bych to neměnil.
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 24.01.2008, 10:06:51 xxx.xxx.182.2
Co třeba založit program na chovatele.chovzvirat... aby si každý mohla na své prezentaci buď přidat nebo odebrat oblíbené chovatele???Protože ted když tam chci někoho dát a překliknu se tak ho nemůžu vymazat.....To je jen můj nápad...
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 24.01.2008, 11:40:47 xxx.xxx.168.20
Tak jsem zjistil další velice dobrou úpravu. Když v tématu vkládám větší počet fotek, příspěvků, nebo si chci prohlédnout svůj příspěvek, tak když vložím příspěvek, tak mě to vhodí v celém tématu úplně na první stránku a pak musím pracně sjet myší dolu, kliknout na další stranu, dát přispět což je zbytečně zdlouhavé. Možná by bylo lepší, když se vloží příspěvek, aby ho to neodkazovalo na první stranu v tématu, ale konkrétně na tu stránku kde jsou poslední vložené příspěvky.

Jinak děkuji za úpravu s přihlašováním. Hodně mi to usnadnilo život :))
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
24.01.2008, 12:46:26 xxx.xxx.111.1
Ondro, super... to mi vadí taky a chtěl jsem to dneska taky opravit... jsem rád, že nejsem jedinej komu to vadilo a že to nebudu dělat jen sám pro sebe :-)
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 24.01.2008, 13:53:36 xxx.xxx.168.20
Přesně tak. Jsem rád, že se ty úpravy provedli, už dříve jsem na tyto nedostatky upozorňoval a je hned znát, že se lépe orientuje ve starších tématech a celkové urychlení práce ze vším. Určitě jsou to dost dobré úpravy co jste provedli a hlavně hodně lidí to uvítá.
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
24.01.2008, 17:22:27 xxx.xxx.111.1
Takže jsem provedl další úpravy:

1) V Chovatelích už si můžete odebrat uživatele z oblíbených - tam byla jen moje malá chybka... samozřejme to mělo fungovat.

2) Po přidání příspěvku v diskuzi tady na Papoušcích zůstanete na poslední straně daného tématu...
cone
cone (1412 příspěvků) 24.01.2008, 17:39:07 xxx.xxx.176.221
Mohl bych vytvořit nebo pskytnout fota do Fotogalerie - alba, druhů, které nejsou v galerii zastoupeny.Jednalo by se o dostatečný počet fotek na vytvoření alba / fotek mých vlastních, nepřejatých odjinud /. Jak mám postupovat? Tento dotaz bude asi pro webmastera. Cone
zbynek
zbynek (920 příspěvků) autor webu
24.01.2008, 17:49:04 xxx.xxx.73.233
Jo to by bylo fajn. Fotky pošli na email zbynek.pok@seznam.cz a my už je vložíme.
Děkujeme.
PS: ke každé fotce je možné napsat popisek, tak jak to tam je.
anonymní (neregistrovaný) 25.01.2008, 08:53:00 xxx.xxx.62.209
Ad vyhledavani:

***Tak jak to je nově uděláno to plně vyhovuje a 100% to usnadňuje práci, kdyby to mělo být, tak jak popisujete, tak při zadání slova vaječná míchanice mu to vyhledá tucty zbytečných témat ve kterém je obsažené slovo vaječná míchanice***

Nesouhlasim.
Priklad: zajima me uchyceni bidel v kleci nebo voliere, pri zadani do vyhledvace slov "uchyceni, uchytit, upevneni, upevnit, bidla, bidel" byla nalezena pouze 2 temata a to "akatova bidla" a "uchyceni polykarbonatu". Tema "napady, tipy a zajimavosti", kde je drzak na bidla popsan a vyobrazen, mi to vubec nenalezne.

2 webmaster: byl by velky problem vyhledavani zmenit z pouze na prohledavani nazvu na vyhledavani v textu?
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
25.01.2008, 10:18:24 xxx.xxx.111.1
Určitě by to nebyl problém, šlo by jen o změnu dotazu na databázi. Jen se dohodnout. Napadlo mě, že by výchozí vyhledávání bylo jen v názvech témat a každý by si pod kolonkou pro hledané slovo mohl zaškrtnout jestli chce hledat také v textech příspěvků. Vyhověl bych tak oběma skupinám a zase by to diskuzi zkvalitnilo.
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 25.01.2008, 10:41:48 xxx.xxx.183.35
Jo a uvažujte o tom zrušení přispívání anonymních přispěvovatelů. Nechal bych to tak aby si mohli pročítat diskuse, ale přispívat pouze zaregistrovaní. Určitě by to odradilo některé chytráky, kteří toho dost často zneužívají.
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 25.01.2008, 12:08:23 xxx.xxx.182.2
Luboši nešlo by to nějak zařídit aby si každý mohl předem, než daný výraz zadá, vybrat jestli chce zadavatel hledat v názvech témat nebo slova obsažená v otázce nebo odpovědi?Myslím, že kdyby to šlo tak bysi vyhověl oběma stranám.
anonymní (neregistrovaný) 25.01.2008, 12:42:43 xxx.xxx.62.209
2 webmaster: ano, moznost si vybrat, jestli chci vyhledavat v nazvech nebo i v textu by byla uplne nejlepsi :-)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.