velikost písma:  A A A
Zpět na seznam inzerátů
Prohlížíte si archivovaný inzerát! Přejít na aktuální inzeráty
18.07.2018, 23:15 Prodám

Rosela pestrá

Prodám roselu , stáří 1 měsíc.
Cena:
600 Kč
Lokalita:
archivováno
Inzerent:
archivováno
Telefon:
archivováno
1049 zobrazení Vytisknout

Aktuální inzeráty

Papoušci afričtí šedí Kongo
Krásný samec a samice papouška afrických šedých Kongo pro dárek. Jsou staré 2 roky a přijdou s velkou klecí. Chci jen, aby šli do dobrého domova se zkušenostmi s velkými ptáky. Jsou velmi krotcí, snadno se s nimi manipuluje. Dobře mluví, píská, napodobuje lidi, zvuky a teď štěká jako naši psi. Velmi milé a zábavné. Nemějte žádné špatné návyky, žádné škubání, kousání nebo cokoli jiného.
K dispozici papoušci ara hyacintový
Prodám papoušky ara hyacintové. Velmi dobře socializovaný. Zkontrolováno veterinářem a mikročipováno. Zdravotní a lékařské potvrzení od našeho veterináře. Nepříbuzný muž/žena podle pohlaví DNA. Skvělí řečníci. Pískají, zpívají a reagují na hlasové povely.
Krásní a milí modrozlatí papoušci ara
S velkou lítostí budu muset prodat svou modrozlatou samičku ararauna, je velmi zábavná a mává pár slov, ráda se nechá hladit a miluje hodně pozornosti. Kvůli přechodu do pěstounské péče o děti se speciálními potřebami, jako je autismus, ji musíme vrátit domů. Je jí 20 měsíců, chtěla bych, aby chodila s někým, jak jsou teď ptáci. Dodává se s extra velkou rohovou klecí a venkovní voliérou, kterou miluje za pěkného počasí. se vším všudy. K dispozici také klec.
Krásný samec a samice deštník kakadu
Na planetě jsou někteří opravdu krásní papoušci, někteří malí a někteří velmi velcí a docela zastrašující ptáci. Pokud jste ve světě papoušků nováčkem, ale vážně uvažujete o tom, že byste svůj domov sdíleli s opeřeným přítelem, existují určité druhy, o kterých je známo, že jsou k lidem mnohem přátelštější než ostatní, jedním z nich je krásný a přítulný kakadu .Jako bonus se velmi snadno cvičí, protože prostě milují potěšit své lidské majitele.
Roztomilá a hodná  bengálská koťátka k dispozici
Roztomilá bengálská koťátka k dispozici pro nový domov. Tito úžasní kocouři a samice jsou nabízeni v aktivním registru do správného chovatelského programu. Rovný profil a úžasný temperament k tomu všemu. Nechají nás očkované a mikročipované. Jsou v aktuálním stavu s jejich ošetřením proti červům a blechám.
Extra okouzlující koťata Sphynx k dispozici
Moje koťátka jsou připravena jít do svých nových domovů. Jsou plně veterinární, absolvovali všechna přeočkování, očkování proti vzteklině, test negativní na FIV i FeLV, negativní fekální flotaci a bez parazitů, odčervení a vykastrovaní nebo kastrovaní. Mají také 2letou bezplatnou záruku HCM a 2letou bezplatnou záruku na genetická onemocnění. Jsou registrovaní TICA. Jsou chováni v mém domě (ne v kleci) s malými dětmi, jinými kočkami a psy. Jsou také plně vycvičeni a sami dobře jedí.
Extrémně skvrnitá savanová koťata k dispozici
Naše koťátka jsou aktuální na všech záběrech, mají výbornou povahu, TICA reg, očkovaná, jsou velmi přátelská a hravá s dětmi a dalšími domácími mazlíčky, jako jsou kočky.
K dispozici nádherná himálajská koťátka
Nádherný vrh himálajských koťat k dispozici pro vás. Tato koťátka jsou registrována u TICA, jsou nafocená a mají zdravotní záruku. Jsou vycvičené na odpadky, chytré a mazlivé.
Krásná sibiřská koťátka k dispozici
Mám k dispozici krásná sibiřská koťátka, která mohou jít domů! V současné době je jim 11 týdnů. Všechna koťata jsou velmi velká, zdravá, s velmi hravou povahou. Jsou dobře socializovaní a jsou velmi milující. Dodávají se s výstřely, odčervením a zárukou zdraví. Pro více informací kontaktujte.
Dobře vypadající štěňata Akita nyní k dispozici
Naše štěňátka jsou veterinárně prověřená, registrovaná kc a aktuálně na očkování. Jsou přátelští k novým lidem a rádi si hrají s dětmi a jinými domácími zvířaty, jsou naučení na domácí a nočník, přijdou se všemi potřebnými papíry včetně jídelního lístku, zájemci by nás měli nyní kontaktovat pro více informací a obrázků.
Zobrazit všechny inzeráty