velikost písma:  A A A
Zpět na seznam inzerátů
04.06.2023, 15:20 Prodám

Pagekon řasnatý LW - samci

Prodám samce LW, 14 - 18 g. Výměna možná za Thamnophisky aj. užovky.
Cena:
Dohodou
Lokalita:
Mělkovice (Žďár nad Sázavou)
Inzerent:
Anonymní uživatel
Telefon:
606414779
91 zobrazení Vytisknout
Pagekon řasnatý LW - samci Pagekon řasnatý LW - samci Pagekon řasnatý LW - samci Pagekon řasnatý LW - samci Pagekon řasnatý LW - samci Pagekon řasnatý LW - samci

Odpovědět na tento inzerát

Odpověď na inzerát

Pro odpověď na inzerát použijte následující formulář nebo telefonní číslo 606414779.

Odpovědět na inzerát
Předmět:
Text odpovědi:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Vaše jméno:
 

Další inzeráty

Mláďata kapucínské opice
Máme k adopci úžasnou kapucínskou opici. Dobře vycvičená, ochočená a připravená na nový domov. Je vyšetřen na krev a má všechny zdravotní doklady. Je přátelský, milý a snadno se stýká s lidmi. Snadno se přizpůsobí novému prostředí.
Okouzlující pejsek a fenka dalmatinská štěňata
Dotted Black And White Dalmatin Štěňata. Jsou vycvičená na nočník a registrována Akc a přijdou se všemi papíry a potřebami. Dobré s dětmi a dalšími domácími mazlíčky. Zůstali nám jen samečci a samice a jsou aktuální ve zkratce. Kontaktujte nyní pro více informací.
Krásná štěňata svatého Bernarda připravena
Štěňata svatého Bernarda připravena. Už mám pejska a dvě fenky připravené do nového domova. Jsou zkontrolováni veterinářem a dobře vyškoleni. Všem štěňátkům je 12 týdnů a přicházejí s registračními papíry.
Papoušci afričtí šedí Kongo
Krásný samec a samice papouška afrických šedých Kongo pro dárek. Jsou staré 2 roky a přijdou s velkou klecí. Chci jen, aby šli do dobrého domova se zkušenostmi s velkými ptáky. Jsou velmi krotcí, snadno se s nimi manipuluje. Dobře mluví, píská, napodobuje lidi, zvuky a teď štěká jako naši psi. Velmi milé a zábavné. Nemějte žádné špatné návyky, žádné škubání, kousání nebo cokoli jiného.
K dispozici papoušci ara hyacintový
Prodám papoušky ara hyacintové. Velmi dobře socializovaný. Zkontrolováno veterinářem a mikročipováno. Zdravotní a lékařské potvrzení od našeho veterináře. Nepříbuzný muž/žena podle pohlaví DNA. Skvělí řečníci. Pískají, zpívají a reagují na hlasové povely.
Krásní a milí modrozlatí papoušci ara
S velkou lítostí budu muset prodat svou modrozlatou samičku ararauna, je velmi zábavná a mává pár slov, ráda se nechá hladit a miluje hodně pozornosti. Kvůli přechodu do pěstounské péče o děti se speciálními potřebami, jako je autismus, ji musíme vrátit domů. Je jí 20 měsíců, chtěla bych, aby chodila s někým, jak jsou teď ptáci. Dodává se s extra velkou rohovou klecí a venkovní voliérou, kterou miluje za pěkného počasí. se vším všudy. K dispozici také klec.
Krásný samec a samice deštník kakadu
Na planetě jsou někteří opravdu krásní papoušci, někteří malí a někteří velmi velcí a docela zastrašující ptáci. Pokud jste ve světě papoušků nováčkem, ale vážně uvažujete o tom, že byste svůj domov sdíleli s opeřeným přítelem, existují určité druhy, o kterých je známo, že jsou k lidem mnohem přátelštější než ostatní, jedním z nich je krásný a přítulný kakadu .Jako bonus se velmi snadno cvičí, protože prostě milují potěšit své lidské majitele.
Roztomilá a hodná  bengálská koťátka k dispozici
Roztomilá bengálská koťátka k dispozici pro nový domov. Tito úžasní kocouři a samice jsou nabízeni v aktivním registru do správného chovatelského programu. Rovný profil a úžasný temperament k tomu všemu. Nechají nás očkované a mikročipované. Jsou v aktuálním stavu s jejich ošetřením proti červům a blechám.
Extra okouzlující koťata Sphynx k dispozici
Moje koťátka jsou připravena jít do svých nových domovů. Jsou plně veterinární, absolvovali všechna přeočkování, očkování proti vzteklině, test negativní na FIV i FeLV, negativní fekální flotaci a bez parazitů, odčervení a vykastrovaní nebo kastrovaní. Mají také 2letou bezplatnou záruku HCM a 2letou bezplatnou záruku na genetická onemocnění. Jsou registrovaní TICA. Jsou chováni v mém domě (ne v kleci) s malými dětmi, jinými kočkami a psy. Jsou také plně vycvičeni a sami dobře jedí.
Extrémně skvrnitá savanová koťata k dispozici
Naše koťátka jsou aktuální na všech záběrech, mají výbornou povahu, TICA reg, očkovaná, jsou velmi přátelská a hravá s dětmi a dalšími domácími mazlíčky, jako jsou kočky.
Zobrazit všechny inzeráty