Aktuálně: 4 341 inzerátů190 135 diskuzních příspěvků17 958 uživatelů

Komentáře ke zvířeti

Stafordšírský bulteriér

Vaše jméno:
Text komentáře: *
Napsáno je 0 a zbývá 500 znaků.
Anastasiia
Dobrý den,máte štěňátka ?
Máte někdo zkušenost jak to funguje když si koupíte stafíka a má podkus a tím pádem Nemůže mít štěňátka a chodit na výstavy. Chovatel vrací nějakou částku? Dekuji
Stafofdširsky bullterier je miláček rodiny a však pouze tehdy, když má do dobrý výcvik. Není to bestie! Má jen silné geny a to je vše. Hodí se na bull sporty.
Hallo haben sie Weibchen zum verkauf lg
Dobrý den. Jmenuji se Lexa a sháním Stafordširského bulteriéra. Můžete mi dát vědět? Lexa.
Mamadoma= už i tady je podněcování k nenávisti ? Klasický hater?
Jistě baby dog, loni zabil kojence sestry chovatelky. Pes nepatří nezkušeným chovatelům a i když se psy jsem vyrostla, poté co na mne tohle zvířátko skočilo ze zadu a zahryzlo se do ruky a nechtělo pustit si ty svoje bláboly o miloučkým pejskovi strčte do.. Je to skrytá bestie, v mnoha zemích zakázaná a u každého druhého napadení přítomná.
Autor popisu zřejmě spadl z jahody. Stafford je naprosto mírumilovné a přítulné plemeno. Nikdy neútočí na lidi a s ostatními psy si dokáže hrát naprosto bez problémů, tedy pokud mají trochu výdrž, protože se unaví opravdu za dlouho. Moc nehlídá a neštěká. Unavený Stafford = spokojený Stafford. Jedná se o chytré a učenlivé plemeno, které snadno zvládne veškeré povely a to včetně podávání upadlých předmětů.
Ještě doplním, že pes se hodně využívá na canis terapii a v Anglii, odkud pochází, má přezdívku baby dog, kvůli neprosté lásce k dětem. To mohu z vlastní zkušenosti potvrdit. Nechá si líbit téměř vše.
Popis výše je tedy dost neobjektivní a moc se neshoduje s uvedeným odstavcem výše. Já osobně neznám dominantního staforda. Náš pes na vodítku téměř nechodí. Nikdy nám neutekl a 99 % jej vždy odvoláme.
Nevýhoda tohoto psa je strach, předsudky a netolerance cizích lidí, kteří o plemenu nic neví
S komentářem nesouhlasím. Láskyplný je ke všem. A to i cizím lidem. Ostatní zvířata jsou mu ukradená až na psy. Ty skutečně nesnáší a člověk si na to musí dát pozor. Je to naprosto poslušný , předvídatelný, inteligentní a téměř bezproblémový. Je neúnavný a strašně hravý. Balónek, tahání o lano atd. je jeho. Chov v bytě ok, ale s tou srstí se moc netrefili. Je jako jehličí. Všude se zapíchá ale vysát se dá. Pevnou ruku chce každý pes, ale je fakt, že od nevychovaného bych kousnout nechtěl.