Aktuálně: 5 199 inzerátů171 897 diskuzních příspěvků17 711 uživatelů

Komentáře ke zvířeti

Bažant zlatý

Vaše jméno:
Text komentáře: *
Napsáno je 0 a zbývá 500 znaků.
Máme dvě loňské slepičky a jednoho kohoutka. Obě slepičky snáší vajíčka (zatím 7 a 5). Známý mi řekl, že kohout kuřata zabije, po líhnutí je třeba jej oddělit. Je to ak?
Dobry den .Ctela jsem se tu docist co znaci ruzne pazvuky co zlaty bazant ze sebe vydava.Mam bazanta ochoceneho je to muj mazel-Sata -Saturnin .-)Protoze za mnou chodil jak ve vecernicku Saturnin.Ma velkou volieru ale nosi si ho do bytu kde sedi a ja se snim smudlim Necha se hladit a je spokojeney Zere mi i s pusy kousky piskotu.Mam ho uz druhy rok.Tet kdyz nas nvtivi dcera ta ma dlouhe cetne vlasy taj beha za ni a predvadi se svzj krasny limec rozevre ze pomalu ani nevidi.-)Je to nadhera .-)
zajimavost
uz po druhe nam bazant zlaty ....samec vysedel kuratka ...letos tri a vloni pet .
mame jednoho kohouta a dve slepice ..slepice nasnasely vajicka ,ale casto je sezraly ,ale podarilo se nam zachranit sedum vajicek a na poslednim sedel bazant ,tak dcera mu prihodila vajicka a po 22 dnech behala po voliere tri kuratka a bazant skoro bez peri...ale co se stalo dal bazant uz je zase krasavec ,ale jedna slepice zacala preperovat na bazanta uz ma limec a zlatou hlavu ,tak co mi kdo na to