Aktuálně: 5 013 inzerátů173 854 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 23.03.2008, 13:14:04 xxx.xxx.222.144
Pane Siska ne je to kllasicky Zako,byl jsem u jednoho chovatele,a mel jednoho rucnedokrmeneho samecka ,dokrmeny od 14dne,a je upe uzasny,tak jsem si vzal ho...Je to upe neuveritelny mazel,lozi po me,prileti na zavolani,necha se drbat,hladit...Stary je 3,4mesice ... Myslite ze to nebude vadit kdyz mam ve stejnem pokoji ho i senegalce?Kazdy ma svou klec od sebe vzdalenou cca 2m.Dekuji
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 23.03.2008, 12:09:44 xxx.xxx.222.144
Jo jsou mladi ,doufam ze jak budou strasi tak se taky nauci ,jenom na ptacim strome nebo na nejakem "vyhrazenem" miste :) tak zaka mam doma od Utery,je to 3mesicni dokrmeny mazlicek a senegalce uz skoro pul roku,ten je rocnik 06...Snasi se zatim docela dobre,jen Senegal je takovy frajirek,dovoluje si na neho,ale pritom ma z neho strach kdyz jsou primo u sebe,doufam ze si ale bez problemu na sebe zvyknout :) Jen mam strach z toho ze kdyz mam dva v jedne mistnosi,ze se Zako nenauci mluvit a tak,kdyz je ve spolecnosti s nim...
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 23.03.2008, 09:26:37 xxx.xxx.222.144
Dneska rano me tak napadla jedna myslenka,vite co se rika ,kdyz nekoho "posere" ptak ze bude mit stesti...Budeme mit potom my chovatele,lidi kteri jsou "posrani" od svych milacku urcite hodne casto,stesti???Ja mam napr. doma jednoho Zaka a jednoho Senegalce,a kdyz je mam na ramenou ,nebo spolu jen tak blbnem,tak uz nosim toaletni papir porad v kapse a utiram a utiram :D .Berte tuto diskuzi jen tak pro pobaveni,jinak vsem preji krasne Velikonoce !
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 12.03.2008, 08:41:32 xxx.xxx.222.144
Panu Halovi i panu Siskovy,opravdu moc dekuji za jejich prispevky.Urcite si na vyse uvedene veci budu davat pozor.Mam navic jeste jednu nabidku od chovatele take z Ostravy,samicka stara 85 dni za 18tis.Klec budu mit ale az v pondeli,tak do te doby se zajedu k oboum podivat,a pote se rozhodnu.Urcite jsou to lidi kteri bydli v panelovych bytech ,nebo neco na ten zpusob,takze urcite nejake velke chovatelske zarizeni mit nebudou.Podle pana Sisky nemusim teda trvat na CITES?Staci jen registracni list?Chtel bych se jeste zeptat k vajicku,ktere samicka snese,i kdyz neoplozene,muze to mit nejaky vliv chovani ke me?Bude to domaci mazlicek,nechtel bych aby neco zmenilo jeji vztah ke me.
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 11.03.2008, 21:30:58 xxx.xxx.222.144
Pres tyden se jedu k pani dotycne podivat na jeji papousky,takze myslite ,ze muzu s klidnou dusi pripadne Zaka koupit s cervenyma letkama?A existujou nejake dulezite veci ,na ktere si mam davat pri koupi pozor?
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 11.03.2008, 19:42:34 xxx.xxx.222.144
Ouu tak to jste me vystrasil ze se vyskytuje u ptaku nemocnych,je stary ale 3mesice..Tak snad to nemoci nebude...Slo mi o to ze ho dokrmovala zena a ja jsem muz,tak aby ke me necitil odpor nebo tak neco,cetl jsem nekde ze se to muze stat...
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 11.03.2008, 18:19:03 xxx.xxx.222.144
Urcite uz nemusime rozebirat zadli pak se Zako mluvit nauci nebo ne...Jen bych se chtel poradit,mam moznost koupit 3 mesicni samicku ,rucne dokrmenou z cervenyma letkama za 18 000,dokrmovala ji zena...Byla by to pro me dobra koupe??? Dekuji za odpovedi :)
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 10.03.2008, 12:42:47 xxx.xxx.222.144
Moc dekuji Vsem za tolik prispevku.Mam doma paposka senegalskeho rocnik 06 samecka,je to muj dobry kamarad,travim s nim spoustu casu,napodobuje spoustu zvuku ale nemluvi.Mym velkym s nem je papousek Zako,tedka se mi postestilo s financema a moc rad bych si jednoho jedince poridil ,klec mam objednanou Omega II ta doufam ze bude dostatecna...Nejde mi o to aby mi Zako doma mluvil,ale aby byl muj celozivotni spolecnik...Stale jsem ale nenasel nikoho kdo by rucne dokrmena mladatka v okoli Ostravy prodaval:( Klec budu mit ale az za dva tydny,tak do te doby snad neco najde.Zako je urcite velice inteligentni papousek,pro ktereho neni problem se naucit spoustu slov a zvuku,urcite ale zalezi na jedinci a na pristup majtele k nemu...Jeste jednou vsem dekuji za predani zkusenosti :)
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 08.03.2008, 20:29:27 xxx.xxx.250.137
Urcite mam zajem o rucne dokrmene mladatko,dekuji vam moc za vas prispevek.Neznate jeste nekoho z okoli Ostravy,kdo je ma nyni na prodej?Dekuji
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 08.03.2008, 17:17:54 xxx.xxx.222.144
Dobry den,mam zajem o koupi papouska zako jako domaciho mazlicka,zajimalo by me jestli je v necem "lepsi" nebo naopak "horsi" samicka od samce...Slysel jsem ze samecek se nauci lepe mluvit,nevim co je na tom pravdy.Predem moc dekuji za odpovedi
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 07.01.2008, 20:13:23 xxx.xxx.222.144
Dovolim se take pridat,Vase rosela je moc pekna,podle znameho se take jedna o samecka ale neda se to jeste rici na 100% :) ,jinak take doporucuji zakoupit hrubsi bydelka,ty vase jsou naprosto nevyhovujici,papouskum se nesmeji dotykat prty na nohou ,kdyz sedi na bydelku :)..Mohl by jste vyfotit celou klecku abychom sme se pohli podivat na vasi roselu?:) jinak preji hodne stesti
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 04.01.2008, 11:26:01 xxx.xxx.222.144
Jejda je mi hrozne lito vase senegalka:( vas papousek je na vas urcite upnuty,miluje vas,mozna ho boli kdyz prijde nekdo "cizi"domu a vy se bavite s nema a na neho uz nezbyde cas,mozna jenom zarli...Jsem naprosty zacatecnik takze nevim jak vam poradit:( Jinak s tou naladou mate pravdu,jeden den kdyz je venku z klece se necha uz i pomalu pohladit po hlavicce a je upe uzasny,ale klove me do prstu kdyz ho ci pohladit na brisku nebo tak:(,a druhy den,ma ze me upe strach,kydz se treba jen postavim ke kleci tak utece na tu nevzdalenejsi stranu a tak:( Jinak mu asi poridim bazenek a nebudu na neho nasilne strikat vodu,pokud bude chtit tak si zajde sam..Jinak jsem si koupil dalsi knizku tu Proc muj papousek od pani Rosemary Low a je naprosto skvela,nejlepsi knizka o papouscich kterou jsem mel kdy v ruce,dekuji za dobrou radu...Existuje nejaka hra nebo neco jak se zabavit s mym senegalkem kdyz je mimo klec?kdyz ho krmim tak se n eboji rad si vezme ale nenecha se prozatim pohladit,nece mi jit na prst,jak na neho muzu vyzrat?dekuji moc za kazde rady,a vam Natalie preji moc stesti k tomu aby vasemu papouskovi bylo co nejdriv zase dobre,dejte do toho vsechno :)Diky
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 01.01.2008, 19:29:01 xxx.xxx.222.144
woooow ty jsi ho poprve pustil a hned ti sednul na ruku???Muj senegalek ketereho mam dva tydny byl venku zatim jen dvakrat a porad ma z me ruky ocividne strach,krmim ho rukou kdyz je venku,ale nenecha sepohladit ani nasebe sahnout...Kdyz je v kleci tak ho hladim po zobaku pres mrize klece normalne,venku jsem ho hladil bydylkem po brisku a libilo se mu to:)
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 30.12.2007, 14:59:36 xxx.xxx.222.144
Tak to jsem rad ze staci ovoce,toho ma urcite dostatek...Co mam udelat ,snazit se udelat,aby byl vnaproste pohode?Na tom bydylku jak je na fotce prosedi takrka cely den,je to v poradku?Moc si ani nehraje s hrackama co ma v kleci...A zda se mi ze hodne krici,hlavne hned rano,to rve opravdu hodne...Cetl jsem Papousci 1. a 2.dil od Annette Wolterova a Papousek u nas doma od Milose Josefovice...Jsem hrozne moc vdecny za kazdou radu s papouskem,jak ho zabavit,co s nim delat atd.I kdyz je pravda ze ho mam pouze 10dni,tak ze se nemusi citit jeste upe nejlepe..Dekuji moc
Ne-Yo7
Ne-Yo7 (18 příspěvků) 30.12.2007, 13:44:43 xxx.xxx.222.144
Dekuji moc...Jake by jste mi jeste prosim Vas doporucil vitaminy?neco aby neonemocnel a byl v dobre kondici...Vetsinu casu sedi na hornim bydylku a cuci kolem,je nacepyreny tak mam strach aby nebyl nemocny...Jinak moc dekuji :)