Kategorie: Papoušci, téma: Nákup a prodej
Ktěm kořenům do akvária, jelikož jsem taky akvarista, je pravda že se dá sehnat kořen i vlese ale ty kupované jsou už zbavené tzv. měkého dřeva které kazí vodu v akvíriu. Procedůra k tomu aby byl z kořene z lese kořen vhodný do akvaria je dosti dlouhá a mě příjde složitá. Ale s těmi větvemi pro papoušky souhlasím je to ptákovina.
lukáš sahula lukáš sahula 144 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: závěs budky
dobrý den budu dělat kmenovou budku a chtěl bych se zeptat jek je zavěšujete. Chci jí dá dovnitř abych nemusel štípad talší díru do pletiva bouda bude asi průměr 20 a výška 50
Kategorie: Papoušci, téma: závěs budky
no právě jsou dosti těžké. Já mám klece celé potežené pletivem. Prosím vložte sem fota závěsných zařízení. Děkuji.
Kategorie: Papoušci, téma: budka pro kakariki
dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli by pro kakariki čč bylá vhodná kmenová budka je vysoká 85 cm. a spodní průměr je 22 cm. uvnitř je žebříček. vedle je moje původní budka pro kakariki.
  • Obrázek
Kategorie: Papoušci, téma: kakariki ven
dobrý den mám tři páry kakariků, přez zimu byli v garáží a už od konce ledna jsem jim vypnul topení aby garáž vychladla a oni lépe překonali stěhování ven které jsem si naplánoval na tuto neděli. mám je dát ven, neublížíjim to.
Tak když vidím počasí tak je mi jasně že bych udělal monstrózní blbost. :-)
Mě letos čeká teprve druhá sezóna, a byl jsem natěšený dost ale riskovat zdravý papoušků nebudu radši počkám i měsíc ale na velikonoce bych byl rád aby už byli venku a pokud možno měli budky. Už teď se mi jeden pár krmí. Tak doufám že se mi to letos vydaří.
Kategorie: Papoušci, téma: jak staré mládě kakariky ?
já osobně si myslí že stačí až po plném osamostatnění například moji kakarici když je krmím lítají až kemě a vůbec se nebojí že mám i někdy strach aby nefrnkli dvířky ven, ale je to samozřejmě individuální papoušek od papouška se liší.
Kategorie: Papoušci, téma: kdy přestat podávat naklíčené
já přestávám když je snesené první vejce. a pokračuji když se vilíhne první ptáče
Kategorie: Papoušci, téma: SEZÓNA ZAČÍNA.
moje tři páry kakariků taky už tokaj. samci jsou jak divý a samičky upravují hobliny v boudách.
Kategorie: Papoušci, téma: SEZÓNA ZAČÍNA.
tak dnes jsem našel u kakariků první vejce a oto větší z toho mám radost že je to od samce co jsem odchoval loni.
Kategorie: Papoušci, téma: Mláďata 2011
mě zasedli kakarici. v čera měli třetí vejce.
  • Obrázek
Kategorie: Papoušci, téma: Mláďata 2011
Já mám celkem 3 páry a u jednoho je samec v budce často. Snaží se tam lákat samičku a někdy jí i pomáhá vyhazovat hoblovačky.
Kategorie: Papoušci, téma: červenočapkový
Prosím kdy začíná hnízdní sezóna u papoušku červenočapkových. uvažuji do budoucna s pořízením jednoho páru. A nedavno mě zarazila informace že snad hnízdí od srpna do prosince nebo ledna ale jelikož je to pták z austrálie tak se mi to nezdá. A také by mě zajímalo jak je na tom se snášenlivostí:
Kategorie: Papoušci, téma: Je to pár???PROSÍM O RADU
Já dělám míchanici v robotu 1 jabko 1 vejce 1 merkev 1 suchý rohlík + nějaké vitamíny jablečný ocet + lžička oleje a zertrouhat promíchat.
Kategorie: Papoušci, téma: Kusy
zarok třeba 100 ale také třeba nic. podle mě je to velice různé pár od páru. :-)
Kategorie: Papoušci, téma: červenočapkový
A ještě mě napadá v jaké cenové relaci se pohybují papoušci červenočapkoví??
Kategorie: Papoušci, téma: kroužkování
Neměl by někdo nějaké pěkné video které zachycuje kroužkování ptáčat?? Za nějakých 14 dní se mi mají líhnout kakarici. Já už jsem čet nějaké návody ale raději bych to chtěl vidět alespoň na videu.
Kategorie: Papoušci, téma: Zverimexy
Naprosto s vámi souhlasí také když navštívím zverimex tak je mi tam těch zvířat líto. Asi jediná možnost jak od toho uchránit ty menší je vykoupit je těsne potom co je dovezou. Tehdy jsou ještě zdraví.
Kategorie: Papoušci, téma: Moje voliéra
Upřímě nejlepší řešení je jen korely + andulky. Kakarici bývají zvědaví a mohli by ostatní rušit a zpěváci ti bývají agresivní.
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 20 (celkem 144)