Aktuálně: 5 195 inzerátů171 540 diskuzních příspěvků17 701 uživatelů

Březost 37 dní

Lada (neregistrovaný) 29.05.2018, 08:36:46 xxx.xxx.189.3

Dobrý den.Protože si vedu u každého kotce písemný záznam,překvapila mně délka březosti jedné samice.Chovám králíky na maso,takže křížím vždy ty nejlepší atd.7mi kilová samice byla březí od 21.dubna do včerejška,to je do 28.května.Už jsem nedoufal,ale byjo mi divné,že je jako sud a nežere..Stalo se to někomu už toto?Díky za info..Lada

J.M. (neregistrovaný) 29.05.2018, 15:08:57 xxx.xxx.168.107

To víte, příroda je příroda, příroda je kreativní 🙂. Hlavně, že samička vpořádku porodila, že malí králíčci jsou živí a zdraví, a ona také. Ať má teď samička prvotřídní krmivo, nic zapařeného, nic nahnilého, zejména nejlepší seno.. Také je důležité, aby měla stále k pití chladnější čistou pitnou vodu. Také se pokuste kotec s hnízdem v těch vedrech zastínit. Až budou mláďátka vylézat z hnízda, tak zpočátku krmte jen senem. POZOR:  mně se jednou v květnu 12 králíčků nafouklo po velkém množství pampeliškového listí; tak to pampeliškové listí krmit jen opatrně !!!, nebo vůbec ne.  Chovu zdar.

Odkaz:

https://www.radaveterinare.cz/drobni-savci/clanky/rozmnozovani-kraliku-brezost-porod-a-nasledna-pece-252


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.