chov páva

Odpověď na příspěvek uživatele alena sazanová z 26.03.2014, 20:39:47

Pávice sedí na vejcích 28 dní, po vylíhnutí se o mláďata stará sama, páv jen dozoruje a kdyby byl problém zakročí

• Obrázek
neregistrovaný zdenafil neregistrovaný

Dobrý den, letos v létě se nám vylíhly 2 malý pávi, nyní jim je cca půl roku a nevím jak se dá poznat samec od samice, oba jsou skoro stejní. Děkuji za info.

neregistrovaný zdeněk neregistrovaný

Pro Zdeněk:

Doporučuji Vám zeptat se odborníka na chov pávů:

Pšenička Václav Kontakt : Senec 36 ok. Rakovník 270 36 Lubná Tel: 313531008

Mob: 602290894

vpsenicka@cbox.cz

chovpavu@seznam.cz .

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

Prosím , může mi někdo poradeit, proč má pávice křídla svěšená dolů. Snesla 8 vajec a nesedla si. Pávovi se vyhýbá a já nevím co je s ní.

neregistrovaný Jana neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Jana z 04.06.2017, 15:07:01

Odborník na pávy je pan

Pšenička Václav Kontakt : Senec 36 ok. Rakovník 270 36 Lubná Tel: 313531008

Mob: 602290894

vpsenicka@cbox.cz

chovpavu@seznam.cz .

Dobrý den,

můžete prosím poradit jak nejlépe přepravit dospělého páva?  Jedná se o cca 1 hodnu cesty autem. Dát ho do přepravky, klece, pytle?

Děkuji 

neregistrovaný Radek neregistrovaný
Radek:

Dobrý den,

můžete prosím poradit jak nejlépe přepravit dospělého páva?  Jedná se o cca 1 hodnu cesty autem. Dát ho do přepravky, klece, pytle?

Děkuji 

Ano, dát ho do přepravky, klece, pytle :-) Odpověděl jste si sám :-) Já vozím páva v co největší krabici, pokud má "ocas", tak ho nechát trčet ven, aby se neohnul a péra nezlomila. Hlavně krabici dobře zalepím a zavážu, kdyby se za jízdy dostal ven, špatně by to dopadlo :-)

Standa

standa@meloidae.com

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Jana:

Prosím , může mi někdo poradeit, proč má pávice křídla svěšená dolů. Snesla 8 vajec a nesedla si. Pávovi se vyhýbá a já nevím co je s ní.

Odchovávám je letos poprvé

Už vím že když má pávice svěšená křídla dolů, že brzy snese další vejce. Také jich už mám už osm, a čekám kdy konečně zasedne. Stále se k tomu nemá :-)

Standa

standa@meloidae.com

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
l: mohou se pávi konzumovat

Mohou. Stejně jako psi :-)

neregistrovaný Standa Krejčík neregistrovaný
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,máme pár pávů a teď si kohout začal vytrhávat pera,můžete mi prosím poradit z jakého důvodu to může být?
neregistrovaný Sára neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Sára z 13.10.2017, 10:11:12

Na všechno ohledně pávů se ptejte odborníka:

Pšenička Václav, kontakt : Senec 36, okr. Rakovník, 270 36 Lubná, Tel: 313531008 Mob: 602290894, e-mail:  vpsenicka@cbox.cz,

Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 31 (celkem 31)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »