Aktuálně: 5 018 inzerátů173 880 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Otazka

anonymní (neregistrovaný) 19.02.2011, 02:02:50 xxx.xxx.38.222
Všechny kočky mohou být chované jako pokojoví mazlíci. Záleží spíš na tom, jaká se Vám líbí. Výběr je opravdu bohatý, stačí se podívat na kteroukoliv inzerci a vybrat si. K sehnání jsou u nás třeba kočky těchto plemen: perská, britská, maine coon(americká národní), angorská, ragdoll, norská lesní, exotická(tj. krátkosrstá perská), siamská, ruská modrá, orientální, sibiřská, devonrex, sfinx(bezsrstá kočka), bengálská, Ocicat, skotská klapouchá a další. Ty Vaše na fotce jsou taky pěkné a určitě by se jim v obýváku na gauči líbilo, protože každá kočka má ráda pohodlí, péči a plnou misku dobrot. Zkuste to, myslím, že Vás nezklamou a to kotě je kouzelné. Surikaty jsou na chov dost problémové. Musí mít výběh s betonovou vanou a na ní vysokou vrstvu zeminy, aby si mohly dělat nory pro úktyt. Chovají se po více kusech, při neodborném chovu se navzájem napadají a často se i zabijí. V surikatí rodině panuje přísné rozdělení úkolů a pozic. Bez znalostí bývá pro laika chov surikat často zklamáním. Rozhodně je nelze mít doma v pokoji.
MildaDitr
MildaDitr (365 příspěvků) 20.02.2011, 15:07:12 xxx.xxx.182.49
Klidně mi tykejte Prosím a mě se libi siamský ty přirodni trojúhelníková hlava ty mit nemůžu pak k.Bengálská ( divoky typ) a ty šlechtěný jsou pěkný a divoká a saharská a pouštní a skotská klapouchá. někdo řika že je pro ně lepši voliéra tak nevím a chtěl bych 1:2 asi by se 2 pary ( hlavně kocouři prali nebo ne?). Krmeni by nebil problém granule pokud můžou konverzi kraliči slepičí a holubi maso a pak myši a potkani živý i mrtvy. Doma chovam divoky potkany má 1 par a laboratorní 2 pary+ mimina.
Obrázek
pet (neregistrovaný) 20.02.2011, 16:12:24 xxx.xxx.227.51
Chlape máš v těch kočkách dokonalý chaoz.Trochu se zorientuj a pak začni uvažovat o chovu
Cherry1402
Cherry1402 (165 příspěvků) 20.02.2011, 19:01:16 xxx.xxx.38.222
Miloši, pleteš dohromady kočky divoké a domestikované. Zkus nejdřív o kočkách něco nastudovat. Jestli chceš kočku do pokoje, jak jsi psal, tak vybírej mezi těmi, které jsem Ti uvedla výše. A k tomu krmení - ani obývákové kočce nestačí jen granule a myši(zvlášť nevhodné jsou ty odchycené na poli), tak nastuduj ještě i to krmení koček a taky veterinární péči, pak si teprve nějakou pořiď, abys byl spokojený nejen Ty, ale i ta kočka.
Obrázek
MildaDitr
MildaDitr (365 příspěvků) 20.02.2011, 22:35:33 xxx.xxx.182.49
zatím mám obyčejný kočky venkovní myši potkany chovam a klidně bych kupoval s kočkama mi radi mamka ale proto se ptám vás zkušených 5 jsem měl kočku kterou sem odrodil a na kočky kdyby marodili tak bych šel k veterinaří do Chodova pan Tuček hodně mi pomohl vickrat a kocoura sem měl 11-13 let a kdybych chtěl nějaky lepši stranky ktery mi doporučíš prosím. fotka můj byvali kocour Mikeš 13 let
Obrázek
MildaDitr
MildaDitr (365 příspěvků) 20.02.2011, 22:41:35 xxx.xxx.182.49
To kotě má ted 6 měsíců vypiplanej injekčně od 3 denniho kotěte každy 2 hodiny vstavat a půl hodiny masirovat ze 3 kotat vyrostly 2 kočku má kamoška na statku
Obrázek
doutrklars
doutrklars (66 příspěvků) 24.02.2011, 23:09:42 xxx.xxx.27.79
souhlasim s pani Cherri a doporučuji přímo nějakou diskusi chovatelů domestikovaných koček, přece jen se tam kočkamy víc zabejvaj než tady, na netu je toho spousta i kontakty na chovatele
pet (neregistrovaný) 26.02.2011, 00:09:59 xxx.xxx.255.132
Kočka bengálská je jen jedna.Ta jak píšeš šlechtěná je hybrid s kočkou domácí resp.s některými s plemen kočky domáci.Nenazývej ji kočkou bengálskou.To plemeno má název bengalka.Kočka bengálská zůstavá celý život plachým zvířetem kocouuři jsou na tom o málo líp.Určitým kompromisem je tzv f1 generace kříženců kdy určitá část hlavně kocourů jsou už komunikativní zvířata přičemž se fenotypem dost blíží kočce bengálské. Jinak styl vkladání fotek je kulantně řečeno originální.
MildaDitr
MildaDitr (365 příspěvků) 26.02.2011, 20:11:32 xxx.xxx.182.49
konečně můžu čist další informace o kočkách chovam zatím ty směsky z ulice ale pak bych chtěl něco co se chová přirozeně aby bili sami sebou u těchhle koček sem uvažoval 2 pary nebo 1 Kocour:2 kočky jména mám pro kocoury Princ Laky Čaky Mikeš Monty žek a kočky Lucinka Mikinka Micka Zuzanka a Ajka
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.