Agapornis do bytu

Mohu pozadat o rady jestli je vhodne mit tento druch papouska v byte vzhledem treba k hluku velikosti klece a tak
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Měla jsem párek, odchovaní byli pod rodiči. Po pár měsícíh, co celá rodiny chodila jako spolek mátoh, jelikož se nikdo nevyspa, tak jsem je musela dát pryč. Řvali celý den. Ale jako malá jsme měla jednoho škraboškáče, jmenoval se Skřípoun. Ten právě občas jenom zaskřípěl, jinak byl celkem tichý.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Dekuju za odpoved a nebo naka rada jeky papousek je pripadne vhodny do bytu
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Dobrý den. Já měla dřív dva agapornise škraboškové (ze zverexu) a ti dělali strašnej randál, vstávali kolem půl šestý šestý a jeli celej den a hlavně všechno zdemolovali - záclony, garnýž, skříně. Do bytu bych si už agapornise nikdy nepořídila, i když u ručně dokrmených to může být zase jinak. Známá má dokrmenýho růžohrdlýho a nedá na něj dopustit (ale slyšet ho je taky až na ulici). Každopádně teď mám aymaru a jsem spokojená. Celej den sice zobák nezavře, pořád si pobrukuje, ale tak potichu, že ve vedlejší místnosti není slyšet, nic neničí a i když není dokrmená, tak je to mazel neskutečnej.
neregistrovaný Terka H. neregistrovaný
Urcite je Yamara lepsi co se tyce hluku ale jestli chces pouze Agapornise tak zkus Etiopskeho....jsou to klidasove a jejich piskot je prijemny a nejsou to takovy plasani a likvidatori jako Fischeraci.
  • Obrázek
kimis kimis 81 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 5 (celkem 5)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »