Aktuálně: 4 570 inzerátů178 101 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů
letriska
letriska (2 příspěvků) 04.09.2013, 13:17:43 xxx.xxx.166.8
Ja si nejsem vědoma,že bych jí něco zlého udělala,ale s tím dokrmováním je to možné,dokrmoval jí totiž muž.Budu čekat jestli se to časem nezmění,snad jo,ještě je malá
letriska
letriska (2 příspěvků) 03.09.2013, 12:02:38 xxx.xxx.166.8
Prosím o radu,nebo o vaši skušenost.Máme doma asi měsíc žaka,čtyř mesíční samičku,ručně dokrmovanou od chovatele.Oblíbila si manžela léta za ním,nechá se hladit ,když příjde hlasitě ho víta,jenže on z práce chodi až v 17 hod.Já jsem doma celý den,jenže mě připadá, že mě nesnáší,když jí chci pohladit,ustupuje na bidle i na ptačím stromě,nebo uletí ,když jí dávám pamlsek ten si občas vezme,ale jinak nic. O přiletění na rameno si můžu nechat zdát,jen,když mi ji tam manžel posadí a přikaže aby vydržela,tak několik vteřin posedí a pak fííí a je pryč.,To samé s pohlazením, když jí manžel řekne ,tak si ji můžu pohladit na břiše, ale jen v jeho přítomnosti.Na hlavičku ji sahnout nesmím.Když se k ní sama přiblížím tak se načepýří a natahuje krk a utíká.Vím že si žako většinou oblíbí jednoho,to by mi nevadilo,ale já bych jí mohla pustit a celý den být s ní.Jenže mě musí poslechnout,abych jí mohla zavřít do klece, kdybych potřebovala odjet.Máme velký dům, kde ve spodním patře pracuji,má tam udělaný strom a houpačky, je tam ráda,jenže na rameni tam příjde jen s manželem.Proto je zavřená v kleci než příjde manžel,a já sama pracuji dole,protože nevím jak bych jí tam vzala.Prosím poradte jak toto zlomit.Děkuji LETRISKA