Aktuálně: 4 911 inzerátů174 414 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů
terelejla
terelejla (5 příspěvků) 24.11.2009, 13:04:02 xxx.xxx.114.16
víte dobře že váš pár myslím tím rodiče této andulky je nepříbuzný pár? mohlo se prostě stát že tato andulka je, nenapadá mě jiný slovní obrat než prostě postižená, což se může stát. podle mě nemůže tato andulka žít normální život s ostatními v hejnu. protže kvůli zraku má omezeno létání a všechno nenažere se. a nic. sami usuďte co s ní.
terelejla
terelejla (5 příspěvků) 24.11.2009, 11:54:39 xxx.xxx.114.16
jak už ste řekli že ve zverimexech je to hrůza takmusím na 100% souhlasit. a hned uvedu příklad co třeba v Jihlavě V City Parku, kdo tam aspoň jednou byl ve zverimexu musí si pamatovat chudáka aru arauranu která tam trčí od otevření její drápky sou žalostné a ají ií chybí a strašně přerůstají. když se na ní podíváte je bez života, krmení dostává v malých myskách a tak malé zrní že mi přišlo že to sotva pobere do zobáku no hrůza. a pozornější si i mohli všimnout toho že když se začala prodávat její cena byla 64 000 a hádejte a kolika jsou teť? myslím že jsem tule viděla že byli na něco kolem třiceti přesně vám to neřeknu ale ten pták je tak zbídačený že rozumný chovatel si ho nekoupí. ale upřímně je mi ho líto.
terelejla
terelejla (5 příspěvků) 19.09.2009, 11:38:36 xxx.xxx.233.147
dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné mít žlutou andulku s červenýma očima. no možné to je ale divím se protože sem se s tím jinak nesetkala mám mladé a právě jedna mládě mí červené oči a opeřuje se do žluta:D ještě není zcela opeřéné má jen letky ale je žlute. co vy nato?
terelejla
terelejla (5 příspěvků) 03.11.2008, 19:11:05 xxx.xxx.233.130
dobrý den, psala sem už o podivném chování andulek a zminovala sem se o třech mladých andulkách bohužel jsou už jen dvě ale k věci jedno sem si vzala na ochočení je mladší než první a je strašně drobné podle mých počtů má věk na vylítnutí zbudky ale vzala sem si ho domů prosím vís proto o radu , koho koli: ještě samo nezobe čím ho mám krmit vodu sem mu podávala tu celkem pil tet chystám míchanici : vařené vejce, strouhanka tímto je krmili rodiče ale prosím jak mu ji mám podat?? a co jiného by mohl prosím o radu