Aktuálně: 4 931 inzerátů174 236 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů
bajca
bajca (10 příspěvků) 06.02.2009, 15:13:43 xxx.xxx.21.132
tak jsem to tady pročetla a můj názor je že at si každej se svým mazlíčkem provádí co chce---myšleno jen zábava a výcvik--(ne nějaké mučení aby mě někdo nenapadl:) než to nepochopí:)))))
já vím že mě by se na to ty moji romazlenci--pes a papoušek (dokrmený alex.) pěkně .....:))) protože jak já říkám mají individuální výchovu(svojí:))))) něco zvládnou ale jen když chtěj:))))))))))
takže mnoho zdaru tak i tak:)
bajca
bajca (10 příspěvků) 06.02.2009, 15:02:32 xxx.xxx.21.132
Dobrý den
chci se zeptat jestli si myslíte že je dobrý nápad pořídit k alexandrovi malému (11měsíců,dokrmovala sem si ho....viz dotaz alexandr a mluvení) ještě dalšího ale většího papouška žako,alexandra ??? zatím se ptám jen orientačně jestli je to vůbec reálné (aby ten můj nestratil zájem o mazlení doufám že i mluvení(zatím štěká a napodobuje některé zvuky) nebo mu nepořizovat kámoše vůbec (jsem sním 10h denně neustále -mam ho v práci tech 10h je volně voliéru má jen na noc:) ) a když ano tak jestli je tedy lepší když je mladý ještě a lépe si zvykne???? poradte nemám zkušenost je to můj první ikdyž povedený pašák:))) díky

bajca
bajca (10 příspěvků) 06.02.2009, 14:58:09 xxx.xxx.21.132
dobrý den
já sem určitě na 100% pro dokrmeného
mám 11měsíců starého alex-charlse dokrmovala sem si ho sama bylo to teda piplačka ze začátku ale je to strašnej rozdíl sestřenice si od chovatele vezla spolu semnou půl ročního alexe (neměla čas a chut dokrmovat) a neni za ten skoro rok vůbec ochočenej dojde si teda pro jídlo do misky když stojíte blíž a něco mu dáte jinak se hrozně bojí
ten můj je hroznej mazel a pořád semnou neni zvyklej vůbec bejt v kleci jen na noc (což je taky někdy problém) ale je to hroznej zívislák a mazel a rozmazlenec:) proto fakt můžu porovnat že je to něco jiného dokrmený a nedokrmený :)
bajca
bajca (10 příspěvků) 03.02.2009, 15:43:30 xxx.xxx.217.226
Dobrý den
chci se zeptat jestli si myslíte že je dobrý nápad pořídit k alexandrovi malému (11měsíců,dokrmovala sem si ho....viz dotaz alexandr a mluvení) ještě dalšího ale většího papouška žako,alexandra ??? zatím se ptám jen orientačně jestli je to vůbec reálné (aby ten můj nestratil zájem o mazlení doufám že i mluvení(zatím štěká a napodobuje některé zvuky) nebo mu nepořizovat kámoše vůbec (jsem sním 10h denně neustále -mam ho v práci ) a když ano tak jestli je tedy lepší když je mladý ještě a lépe si zvykne???? poradte nemám zkušenost je to můj první ikdyž povedený pašák:))) díky
bajca
bajca (10 příspěvků) 29.01.2009, 13:53:06 xxx.xxx.217.226
tu miluje a jestli můžu radit tak já jí omeju a jen mu jí zavěsim za stopku a nebo jen přeříznu na půlku aby viděl semínka--jeho lásku:)
zkuste
bajca
bajca (10 příspěvků) 29.01.2009, 13:03:03 xxx.xxx.217.226
Dobrý den ráda bych se zeptala kdy Vám a jestli vůbec:) začal mluvit alexandr malý mám 11měsíčního fešáka ručně sem si ho dokrmovala takže je to závislák jak hrom neni skoro v kleci jen na noc miluje pozornost jak mojí tak cizích lidí(mám krám s chovatelskými potřebami a on je jedním z maskotů:)) nechá se od zákazníků hladit mazlit
a zatím to teda vypadá že by moh bejt i na mluvení šikovnej už asi 2 měsíc nevydává jen ty "své" zvuky:) ale štěká jako pes ,píská jako hračky pro psy (to teda už dýl) takže sem najela:) na "delší hovory" s ním a opakování víckrát za den vím že to má čas:) to už sem od něj vycvičená k trpělivosti ale jen tak informativně by mě to zajímalo :) (posloucháme spolu rádio--jestli to neni špatně:) názory se liší proto ...pochlubte se mi DÍKY přeji hezký den
bajca
bajca (10 příspěvků) 29.01.2009, 12:49:37 xxx.xxx.217.226
přesně tak můj charls(alex malý 11měsíců) jí úplně všechno ovoce zeleninu(i se tím zabaví když něco doluje a rozebírá) -miluje hroznové víno jablka pomeranče papriku okurku a všecno další akorát avokádo mu nikdy nedám četla jsem že je pro ně jedovatý!! a miluje taky smoothies nápoj:)od hello to je vlastně ovocná přesnídávka tekutější bez barviv a konzervantů:)) to je zaručený:))))ikdyž on miluje všechno co jim neustále leze do talíře a do pusy:)
ALE URČITĚ MU DEJTE JAK OVOCE TAK ZELENINU :)