Aktuálně: 4 931 inzerátů174 210 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů
wakowewerka
wakowewerka (3 příspěvků) 02.05.2015, 03:06:54 xxx.xxx.96.2

O těch jsem přemýšlela- protože Ross vlastně skoro vůbec nelétá, rád chodí...Ale ksiry se musejí pokud vím zvykat od mláděte... Líbí se mi ta možnost, že se mnou bude moct být venku, a nebýt v kleci a řvat na mě.  On vlastně věškerý svůj čas, když je najedený, chcce trávit se mnou...Až z toho někdy mám sama strach... Ale věnuju se mu co nejvíce, takže snad v pořádku... Děkuju moc za názory.

wakowewerka
wakowewerka (3 příspěvků) 30.04.2015, 00:06:24 xxx.xxx.96.2

Dobrý den, stala se mi teď naprosto příšerná, ale zároveň uklidňující věc... Nějak se mi podařilo zapomenout na to, že mám na svém rameni papouška (Mníšek šedý) a vyšla jsem ven vyhodit smetí... bydlím na vesnici takže jen otevřu dveře a příroda...  Přiběhla ke mě moje kočka a já se k ní jen přiklonila, že jí pohladím... v tom se můj papoušek lekl a uletěl... Rosse (mnich) mám už asi od roku 2009 a je ručně dokrmený... kolikrát se mi stalo že jsem na něj zapomněla ale on se mě držel jako klíště, po pravdě se mi zdá že mě bere jako svojí partnerku a snaží se se mnou být furt a neustále. V ten moment co se ztratil ve tmě, jsem běžela tím směrem a myslela jsem že to se mnou rovnou sekne... Ross ale lítal kolem lampy a řval, a když mě uviděl , letěl hned za mnou, přistál na auto a po něm přeběhl až ke mě... zabalila jsem ho a s už málem s brekem utíkala domů. A tak teď k otázce, když je mi papoušek tak to věrný, a má mě rád, můžu s ním jít ven a věřit mu? Vím že je to hrozně riskantní... ale spousta papoušků je tahle navyklá být venku...Děkuji za odpovědi :)

Obrázek
wakowewerka
wakowewerka (3 příspěvků) 01.08.2011, 00:17:51 xxx.xxx.242.20
Zdravím. Už to budou dva roky co jsem si pořídila ručně dokrmeného Mníška, po pár dnech jsem ho měla i s Andulkou, chvilku to byl problém mít je oba pohromadě protože mnich se nerad dělil, ale pak už byly kámoši. Bohužel nedávno po dvou letech andulka umřela, důvod přesně nevím ale mnich jí nic neudělal. Od té doby se sním nedá bydlet :D snažím se mu věnovat furt , jsem sním v pokoji, ale pokuď odejdu stěžujou si i sousedé. Chci mu pořídit parťáka, ale vůbec si nevím rady jakého. Přemýšlela jsem o Rosele ale asi mládě , možná i ručně dokrmené, seznamování bude v cizí místnosti aby mnich nedělal problémy , případně je ze začátku dám každého do jiné klece. Ale co teď, když je to samec , mohlo by se něco stát? a nebo to není dobrý nápad...?