já si dnes konečně zavolala na ušní na vypláchnutí uší…Mělo by se co půl roku,ale já tak jednou do roka..uchošťoury nepoužívám a jak mám pocit,že čím dál víc nerozumím v telce(si to vracím),tak jednou do roka se dokopu….Tak to mám na 11 zítra..
já si dnes konečně zavolala na ušní na vypláchnutí uší…Mělo by se co půl roku,ale já tak jednou do roka..uchošťoury nepoužívám a jak mám pocit,že čím dál víc nerozumím v telce(si to vracím),tak jednou do roka se dokopu….Tak to mám na 11 zítra..
jsem to smazala
zas mi něco přišlo🙂🙂
Já si u Zdenky užila černobílého Míšu Kuličku..chlupatý ocas tak štětku na lahve vztyčený-vlnil s ním,jak chodil..kroutil zadelí..na chlupech nosil zvenku listí zvenku do obyváku🙂..velký mazel..Rezavý Henry Ford je vždy chvíli odměřený,ale odpovídá mi,když s ním mluvím..V neděli nebyl vůbec doma,ale včera ráno přišel ke mě,jak jsem ležela v obýváku na gauči a jen tak letmo prohodil"ahoj,jsem se přišel rozloučit,když teda jedeš už dom"🐈..Spustila jsem ruku,tak se pod ní protáhl,pohladil se a mlčky odešel🤭Ale v sobotu jsem si jich užila obou..Jak viděl,že mazlím Míšu,tak se vetřel🙂Akce v pátek se vydařila,dražil se i starožitný globus s otvírací skrýší na flašky..5kilový pytlík cibule,2x pytlík brambor…já si vylosovala nějaké staré CD a DVD-ty jsem tam nechala,ale domácí marmeládu jsem z tama vytáhla,a mýdlo dám do skříně..je to taková srandaakce..Dělaly se langoše..zastavil se tam i lampionový průvod s dětma,tak si děcka taky dala langoš..Bylo plno…Zadělávalo se ze 3 kil mouky..Zůstalo tak na 2-3 kousky..
Tak jsem si to celkem užila..byly jsme ve městě,koupila jsem si u ťamana bundu a rifle..jen to chození po obchodě zkoušet bez berlí mě teda zmohlo..i na té akci..
dojela jsem navečer..početla jsem,ale jdu lehnout dobrou😴
Dom pojedu až zítra…. Papa
jsem se rozhodla se rozjet ke Zdence..má večer bezva akci..dražba bebechů z hůry🙂🙂sedět můžu..a bude tam spousta známých…přijdu na jiné myšlenky..papa..přijedu až budu doma…nevím,možná v neděli.Má být pěkné počasí..tak se tu mějte papa B.
tak to musela být krásná podívaná…🤗jak ten bílý-taky vlastně ještě mlaďoch-samá ruka,samá noha-blbne s tím malým…Nádherní pesani👍
Coudas:Já své zkušenosti už psát nebudu, evidentně nejsou relevantní.
Já své zkušenosti už psát nebudu, evidentně nejsou relevantní.
proč si to myslíš?..že to nikdo hned neokomentoval?..vždyť to bylo včera..!! co očekáváš??..Dala jsi radu,kde má Canka hledat…nechodí sem pořád🙏určitě se na to podívá!!a názor na pastvu..vysvětlila jsi Radce,na co se ptala..no a co?je to diskuse,ne vyvracení názorů!už se s tím smiř prosím…nikdo ti nenadává!!
ta věta byla zbytečná..🙏😟
Dafi-něco mi ušlo?kdo je ten krasavec s tou bílou náprsenkou a jednou podkolenkou a ponožkama?
Reni,tentokrát šlo o úplně něco jiného…ale teď už je to jedno…😟co už…
nádherné podzimní fotky🙏..Bonnie má krásný pohled.přivřené oči a potměšilý úsměv…zuby jak reklamu na Thymolin🤭Můj otec měl takového “Bobíka”..takhle barevně vyvedeného..
Sarah01:Bobčo, mám tady po mladým cca 6 ks riflí, některé jsou skoro nové, nechtěla bys je na tašky? Je mně to líto vyhodit jen tak do popelnice. Domluvíme se kdyžtak ve zprávách.
můžem se klidně domluvit,jak zase někdy pojedeš kolem..Mám sice zásobu,zatím nešiju…ale mám i vyhlídnutou chráněnou dílnu,kde šijí krásné věci z riflí,kam pak materiál dám,až nebudu šít🙏..Kámoška-že proč nešiju,když sedět můžu..Jenže-já bych ráda,ale ono sedět za mašinou by šlo,ale to není jenom sedět a šít..nachystat+nastříhat v předklonu a tak..musím holt počkat…Klidně se stav..aspoň si tu zase budu muset uklidit🤭jak sem nikdo nechodí,tak na to prdím🙏😎
jaja..znám a mám je ráda..Nelson má ten cop čím dál delší🙂Kytara toho musí pamatovat🤗..a všimly jste si těch trsátek na stojanu??to budou určitě super dárky,házené do publika👍
Daja:Pěkné, ale video ještě lepší👍.
ano,moc pěkné…👌
tohle si taky připomeneme🙏
dnes u nás sluníčko…11 stupňů…Vedle něco budují.mlátí do zdi..zaseklo se mi Youtubko..je tam někde centrální internet-krabice…ale to by mi asi nešla ani wifina…no nevím..dám to na restart…
dnes si pouštím Bee gees
Bobčo, zaslechla jsem tam hovor, že existuje, zřejmě novější, šetrný směr, plotýnky se nemusí vždy operovat, lze i ne zcela jednoduché případy zrehabilitovat. Trvá to nějaký čas, určitě to musí dělat machr. Nevím, zda se to platí . Víc o tom nevím.
Rapoťačko,probírali jsme to i s doktorama..že se to někdy i stává,že pak operace není nutná,jenže ta diagnóza tam je a to poškození v takové míře,že je to nutné,a i kdyby se to na čas zklidnilo,a já to odvolala,stejně by se to vrátilo..a já to prostě risknu..Mám i zúžené kanálky a nějakou “hmotu”(nebo tekutinu) kdesi..neumím to poppsat…A v Olmiku je nějaká soukromá klinika(neoperuje se tam)a léčí se tam záda..Někdo mi radí koupit si Milgamu,a bůhví co ještě..jenže já už do sebe nechci cpát další přípravky..je to snesitelné,tak to musím vydržet..už jen 3 měsíce!!🙏
u nás pod mrakem..prská..vlastně už kolik dní….