Aktuálně: 4 979 inzerátů174 023 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů
Bobca
Bobca (940 příspěvků) 27.04.2024, 08:19:38 xxx.xxx.20.192

Dnes ráno námraza dole na domečku,ale teď je na slunku už 28,8 stupňů..Venku Jadran..vyprala jsem druhou pračku,pověsím něco asi ven k sousedce..Jinak ses ptala,co bylo k večeři..nečteš pořádně,bo jsem psala,že Caesar a zeleninový krém..Na tom tabletu se fakt blbě píše..Takže jdu něco dělat,dokud tu mám sluníčko-kousek v rohu..Jen jsem to tu mrskla ,vybalila prádlo a šla do “okna”

Jó,ještě musím..Stavily jsme se v Lomňanském muzeu pro vizitky a magnetky atd…paní mi dala odkaz-pak musím čučnout..www.galeriePuntik.cz     tam mimo jiného výrobky z rifloviny..Něco úžasného👌Precizně udělané-je vidět,že i musí mít v té chráněné dílně na to šicí stroje,podle těch švů a silnějších nití…Jaruš si koupila kabelku,batoh a polštářek…Hned mi spadl kámen zodpovědnosti,že “musím” ušít i něco jí..Neměla jsem sebou tentokrát foťák(bylo toho víc,co jsem zapomněla doma😲)Tablet jsem měla v autě..takže fotky se nekonají..

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 27.04.2024, 08:06:19 xxx.xxx.20.192

Dnes přiletěly moje stálé “Jiřinky”☀️..Už se ráno dohadovaly,jak spraví pocuchané hnízdečko..to bylo švitoření😊-vrabci jim ho loni ozobali..A navíc,loni bylo brzo hnízdo opuštěné,asi jim buď vypadlo,nebo nevím,co se stalo-prostě na zemi bylo mrtvé mládě,a pak už tu byl klid,až dodnes..Hnízdečko mám přímo nad oknem v rohu,tak je pozoruju..Jó-v Uničově🙂

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 25.04.2024, 14:26:14 xxx.xxx.236.173

Buggyro, ne tvaroh, ale olomoucký tvarůzek, to kulaté smradlave..z Loštic. V polevce rozplizle naspodu.. Já si dala kachní stehýnko s červeným zelim a Jarus nejaky guláš ze zvěřiny.. Kanec, daněk, jelen, či co.. Dělají tu ke všemu karlovarsky knedlík.. Asi ve 4 se chystáme do sauny pred večeří.. 

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 25.04.2024, 07:28:46 xxx.xxx.236.173

Ono je to zavádějící.. Když si ráno dáme vydatnou snidani, včetně sladké tečky, plus kafe a džus , v 10 druhé kafe s margotkou, krátká prochazka.. O pul 12 jsem na ten oběd.. Já osobne bych tu cesnecku vynechala, ale jak jsem psala, Jarus takle jí denně v práci i s polivkama.. Tak te ukecava, ze jsme na dovolené, tak z trosky je skoro celá a tech hranolek bylo urcite 30 deka, poznám to už podle hladoveho okna.. Já hranolky moc nemusim, brambory, že buhvijake budou, tak prostě zvitezily hrancle.. Grilovaný hermelín byl vcelku.. Normálně bych to do sebe nacpala,nejsem nimra, ale par proste zustalo.. Neobhajuju, kolik toho snim, já jidlo nevyhoxim.. To bylo prostě zdůraznění, jaké tu jsou porce.. Jdem na snidani… A už to zase začíná 😇

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 24.04.2024, 19:33:14 xxx.xxx.236.173

Jo, a tu polívku nesnim celou,se necham vetsinou stahnout, Jarca je zvykla.. Ja polivky normálně nevarim.. Jako nekdy jo, ale hutnou a další k tomu nejim. A v polopenzi je v ceně, tak jsem ted vyjedla drzky, a další byla michana zelenina s grilovanym hermelinem.. Na zitra máme objednany na večeři César, k tomu zeleninová krémová polivka. . Ta cesnecka se Radus dela s temahle vecma.. Tvaruzek je naspodu rozpusteny, misto syra.. Opranceny chleba na kosticky.. Vajicko rozkvedlane úvarene.. Pár kosticek klobasky.. 

Snídani nebudu ani popisovat… Ten raut.. Úžasný 🤗

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 24.04.2024, 18:28:41 xxx.xxx.236.173

Z koupele jsem nelokala, dostaly jsme buclacek 11tecky Lomnaka.. Jestli se Jarus podaří mi přeposlat fotky z mobilu, tak pošlu tu cepici pěny.. Pretekala až na zem.. Jsme se prostridaly v pivni a bylinkové kadi po 20 minutach.. Pak relax na lehatkach při relaxační hudbě.. Super!!!! 

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 24.04.2024, 15:04:42 xxx.xxx.236.173

Mám to v plánu 🤭blikla jsem v poledne oběd.. Česnecku s tvaruzkem, klobasou a vajíčkem a DETSkOU porci smazene goudy s hranolkama.. Nevim, jak vypadá dospělá.. Ani tuhle jsem nedojedla.. A vyfotila jsem ty pivní tanky.. Pokračování příště 😎

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (940 příspěvků) 24.04.2024, 11:00:56 xxx.xxx.236.173
kometa:

Vířivka. To není od slova výr.😉

Dolní Lomná, kraj mého dětství…


Jéva, samozřejmě🤭.. Nevím, proč jsem to napsala tak blbě. Dík Reni.. 

Jinak mně Jarus pozvala na tu pivní koupel 😎Budem se hodinu macet v pive. Ve 4 hodiny jden na to. 

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 23.04.2024, 20:04:37 xxx.xxx.236.173

Buggyro.. Něco mi ušlo? Copak, máš kotník v čudu? 

My jsme s Jarus už v pyžu u telky… Hotel je pěkný, čistý.. bazén má 30 a vyrivka 36 stupňů… sauny necháme na zitra.. Na večeři jsme měly svíčkovou.. Byla dobrá. Pivko se jmenuje Lomnak..ho tu přímo vaří.. Plánujeme i koupel.. Hotel je u Dolní Lomne.. U Jablunkova.. Papa

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (940 příspěvků) 23.04.2024, 07:52:47 xxx.xxx.20.192

Raduš,to neva..to bylo jen,že jsem pro kámošku-chtěla vidět výrobky,,Tak jsem to poslala i tobě…

Jinak za chvíli odjíždím Pod Kyčmol..dojedu v pátek..papapapapapa🌼(koleno bolí,ale je to zaplacené půl roku..dám si ortézu a Jaruš se už těší,jak se budem placatit na pokoji nebo ona hlavně v bazénu a ve vířivce…sauně..Taky má obě kolena před operací(dvě invalidky na wellnesu)

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 23.04.2024, 07:18:06 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:

Bobčo, možná jsem dobrá ve svém oboru a stejně musím odejít. Tak k čemu mi to je?


Jani,netrap se nad tím..život není peříčko,ale pořádné "péro"-myšleno pštrosí.😇.já to s oblibou používám🙂..Ne všechno se nám musí dařit😟Tobě se to sype jedno k druhému,a ty to dost prožíváš🙏(ano,každý jsme jiný-nemyslím to zle)Včetně Čeňka..Ano,stalo se,asi se to nedá vyřešit,já bych nad tím už mávla rukou..Jezdí?-jezdí👍Hodně si asi věci zabíráš..Já beru Citalec…a proplouvám jaksi lehčeji tím životem😇..Natrápila jsem se už dost..Ty si něco najdeš…

No a ty holky? Prostě holky jsou mladé,zdravé,se vším si poradí..Ty jsi odkázaná na pomoc jiných lidí,aby ti ostříhali stromy atd....nejsi na tom zdravotně v pořádku..Nebylo to myšleno zle..Já to takhle pochopila..holt tam nebyli(y)smajlíci🌼🌷

Měj se pěkně a ber život s nadhledem..Víš jak je to s tou sklenicí napůl plnou??hlavu vzhůru🥰

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 23.04.2024, 07:04:26 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 22.04.2024, 20:01:49

Orionko-já nebudu chodit u židle,ale odstrkovat se zdravou nohou na kolečkové židli od počítače,vsedě☝️..Bylo mi nabízeno jednou známou i chodítko,ale to asi by mohlo být až na to budu moct stoupnout(14dní nesmím)..Ta obyč.židle je nebezpečná,to jo..Ta moje váha na ty fr.hole je fakt síla..budu mít ty ruce zhuntované…tak aspoň jak to půjde,budu jezdit po pokoji na tom"křesle"..

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 22.04.2024, 08:21:00 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:

Btw, obě děvčata (Buggyra, Čanka) mám ráda, ale i tak nevím, co bych se u nich měla školit. Jak se pracuje na hospodářství…???


Jani,já bych to brala jako fór🙏…že se jim prostě daří….👍neber si to tak😇.Každý máme něco..ty jsi dobrá zase ve svém oboru👌

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 22.04.2024, 08:16:05 xxx.xxx.20.192

Raduš,snažím se to tu trochu uklidit,jedu zítra do pátku na to wellnes..zasekla jsem se tuhle v okně,jinak jsem byla vlastně 2x v Olmiku..Petra ještě výsledky neví..Chodím sem,počtu si,vím o vás,jak se máte,co děláte,neboj..chodím číst i jinam…Já jaksi nemám o čem…Došila jsem Zdence tašku na hřiště…Nevím,jestli jsem dávala tu druhou,tam jsem dodělávala uši..Nevím Raduš,jestli ji už máš v těch mejlech…ale to neva..A že začala jsem dávat růžový knoflík,jako moji značku🤗🤔To mně napadlo,když jsem udělala tu knoflíkovou…Ta druhá už ho má taky,ale tady na fotce je jenom ten modrý na kapse..Zkoušela jsem ty berle-hrůza…ale vymyslela jsem jízdu na kolečkové židli od počítače,že to kafe si v pohodě dovezu k počítači..a dojedu si i blíž k záchodu..Jste pilné jak včeličky,co se týče zahrádek a zvířátek👍👌

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (940 příspěvků) 20.04.2024, 14:30:46 xxx.xxx.20.192

no já tam mám být v neděli 12.5.ve 14hod,v pondělí půjdu na to,a v úterý jedu domů…Nevím,proč mám jet ještě 8.5.k tomu anesteziologovi zvlášť..

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 20.04.2024, 14:26:28 xxx.xxx.20.192
balu:

Teda, vy jste neměla jednoduchý život. S kým jste to žila  - “čtení zdržuje od práce”, "nemohla přečíst ani časopis”??


Ale přežila jsem..teď si žiju,jak chci..ale čtení mi jaksi nejde..ale měla jsem kapelu-10let..to bych taky neměla..Po svatbě mi bylo zakázáno chodit hrát,že smrdím kouřem,atd…Já vám byla hrozná kráva..a “s posledním litrem ve vemeni jsem utekla zlému kulakovi”(Šimek+ Grosmann)ale vychovala jsem 4 děti.dochovala tchýni do 90let a pak šla…