Aktuálně: 4 783 inzerátů176 375 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů
Bobca
Bobca (975 příspěvků) 05.05.2024, 12:18:49 xxx.xxx.20.192

Noha bolí pořád jak čert..ale snažím se ještě dodělat nějaké věci,než budu nemožná úplně..Nečekala jsem,že mě to zastihne tak brzo..Leduju,mažu Aulinem,pojídám Aulin 2x denne,mám to stažené obinadlem…No musím vydržet😇

Hodně štěstí v boji s krkavcema😎

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 04.05.2024, 08:47:39 xxx.xxx.20.192

ten žabí koncert mě připomněl😊..brácha si postavil barák a má u něj jezírko..no,teď už 2..ale kdysi,jezdila jsem z dědiny k němu do práce a u nás na malé straně večer bylo dost žab..Tak jsme mu ráno vezla autobusem ve sklince s dírkama ve víčku dáreček..Pořád se nic nedělo,někde byla asi zalezlá..tak jsem to zopakovala asi 2-3x..Pak mě proklínal,co že má za koncert pod oknama..Jo,je to pěkný,navečer,ale pak,když je toho moc..(ve smajlících není žabka??!😟)

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 03.05.2024, 08:20:53 xxx.xxx.20.192

Teda Niki😲a co kdyby tě to odneslo někam do pryč?Jsi odvážná..Nevím,jak velká řeka to byla,ale přece jenom…🤭Ta zahrádka,jak popisuješ,bude asi práce těch prasat..Jak se říká.."je to tu jak po prasatech"🙂

Raduš,tak to máš teda brigádníky👎..víc škody,jak užitku..

Jinak já to včera přehnala se sháněním kvítek do truhlíku,objížděla jsem květinky a namohla jsem si to koleno..do toho volá sestra od Mudr,že se jí uvolnilo místo.že dnes to bude masakr..tak jsem se ještě překonala ,stáhla ho ortézou a jela..Píchla mi Novalgin a napsala Aulin..Byla jsem si pro předoperační vyšetření..Vše-až na cukr(8) bylo super..Noc byla hrozná,bo v noci mi to bolí jak čert,nevím,jak si lehnout--Na zádech je to koleno lepší,ale to zas chrápu i s chobotem…a v krku Saharu😊Raduš,ptala ses na něho..Chobot je až do smrti..ale zvykneš si.. 

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 02.05.2024, 11:22:28 xxx.xxx.20.192

Zapomněla jsem napsat sem,že už pár dní tu mám Jiřinky..Zase je tu švitoření..Uklízely a vyhodily na parapet druhé suché mrtvé mládě..proto se vloni tak brzo odstěhovaly👎Jedno bylo na zemi mrtvé..Jinak jsme měla ráno rozklítané a bolí mě koleno jak blázen..tak zkusím ledovat-ortéza je dost naknop,ale musím chvilku vydržet to mít stažené..Petra zasadila včera rajčata,okurky..tak asi vydrží..má být zima ,ale ne mráz..

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 01.05.2024, 09:23:34 xxx.xxx.20.192

Našla jsem na parapetě další mrtvé(suché) mládě,z loňska..+moře smetí..Takže Jiřinky mají uklizeno,a už se zabydlely..To bylo ráno zase švitoření😊ptáčků tu ráno slyším hodně-nepoznám je,ale miluju ten ranní koncert.👌

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 01.05.2024, 09:02:51 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 30.04.2024, 15:38:07

jako grafy si nepamatuju,ale na maturitu jsme měla souvětí z několika vět,přes půl tabule..rozebrat domrtě co je co(podmět,přísudek,doplněk atd..věta hlavní,vedlejší)…A pamatuju si,že jsem měla za 1 !!ale graf? nevím,nepamatuju se..akorát,že se podtrhovalo podmět rovně,přísudek vlnkou… 

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 01.05.2024, 08:54:13 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 01.05.2024, 06:44:05

teda Niki !!fotku nemáš?jak velká díra?..prase?to bys měla rozryté i kolem,né?Nenapadá mě nic..třeba někdo vysvětlí…Je to škoda…Nejsou ta stopy? nemohl to udělat závistivý soused a naaranžovat to?

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 30.04.2024, 10:29:54 xxx.xxx.20.192

já došla z předoperačního vyšetření..krev,plicní..EKG..U nás je taky krásně..Odpolko zajedem s peťou k zahradníkovi..chce dát už taky ven rajčata a okurky…tak uvidíme..

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 29.04.2024, 11:17:41 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 25.04.2024, 22:31:18

ano,Canka píše na třetí víčko..má toho taky dost,takže sporadicky,ale ozve se😇

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 27.04.2024, 08:19:38 xxx.xxx.20.192

Dnes ráno námraza dole na domečku,ale teď je na slunku už 28,8 stupňů..Venku Jadran..vyprala jsem druhou pračku,pověsím něco asi ven k sousedce..Jinak ses ptala,co bylo k večeři..nečteš pořádně,bo jsem psala,že Caesar a zeleninový krém..Na tom tabletu se fakt blbě píše..Takže jdu něco dělat,dokud tu mám sluníčko-kousek v rohu..Jen jsem to tu mrskla ,vybalila prádlo a šla do “okna”

Jó,ještě musím..Stavily jsme se v Lomňanském muzeu pro vizitky a magnetky atd…paní mi dala odkaz-pak musím čučnout..www.galeriePuntik.cz     tam mimo jiného výrobky z rifloviny..Něco úžasného👌Precizně udělané-je vidět,že i musí mít v té chráněné dílně na to šicí stroje,podle těch švů a silnějších nití…Jaruš si koupila kabelku,batoh a polštářek…Hned mi spadl kámen zodpovědnosti,že “musím” ušít i něco jí..Neměla jsem sebou tentokrát foťák(bylo toho víc,co jsem zapomněla doma😲)Tablet jsem měla v autě..takže fotky se nekonají..

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 27.04.2024, 08:06:19 xxx.xxx.20.192

Dnes přiletěly moje stálé “Jiřinky”☀️..Už se ráno dohadovaly,jak spraví pocuchané hnízdečko..to bylo švitoření😊-vrabci jim ho loni ozobali..A navíc,loni bylo brzo hnízdo opuštěné,asi jim buď vypadlo,nebo nevím,co se stalo-prostě na zemi bylo mrtvé mládě,a pak už tu byl klid,až dodnes..Hnízdečko mám přímo nad oknem v rohu,tak je pozoruju..Jó-v Uničově🙂

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 25.04.2024, 14:26:14 xxx.xxx.236.173

Buggyro, ne tvaroh, ale olomoucký tvarůzek, to kulaté smradlave..z Loštic. V polevce rozplizle naspodu.. Já si dala kachní stehýnko s červeným zelim a Jarus nejaky guláš ze zvěřiny.. Kanec, daněk, jelen, či co.. Dělají tu ke všemu karlovarsky knedlík.. Asi ve 4 se chystáme do sauny pred večeří.. 

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 25.04.2024, 07:28:46 xxx.xxx.236.173

Ono je to zavádějící.. Když si ráno dáme vydatnou snidani, včetně sladké tečky, plus kafe a džus , v 10 druhé kafe s margotkou, krátká prochazka.. O pul 12 jsem na ten oběd.. Já osobne bych tu cesnecku vynechala, ale jak jsem psala, Jarus takle jí denně v práci i s polivkama.. Tak te ukecava, ze jsme na dovolené, tak z trosky je skoro celá a tech hranolek bylo urcite 30 deka, poznám to už podle hladoveho okna.. Já hranolky moc nemusim, brambory, že buhvijake budou, tak prostě zvitezily hrancle.. Grilovaný hermelín byl vcelku.. Normálně bych to do sebe nacpala,nejsem nimra, ale par proste zustalo.. Neobhajuju, kolik toho snim, já jidlo nevyhoxim.. To bylo prostě zdůraznění, jaké tu jsou porce.. Jdem na snidani… A už to zase začíná 😇