Aktuálně: 5 006 inzerátů173 794 diskuzních příspěvků17 747 uživatelů

Třetí víčko

Anonymní (neregistrovaný) 27.05.2023, 21:02:02 xxx.xxx.42.240
Lesnížínko, Bobčo, Čanko,kde jste?
lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 28.05.2023, 08:01:38 xxx.xxx.11.202

Valím voko, já ještě neměla čas ani sem kouknout, až Doron mi poslala sz, že je tu po nás sháňka. Holky, Jani, díky moc, dnes snad budu mít víc času, pošlu kontakt zbytku, jestli už ho nemají....když i já se zvládla už zaregistrovat😉 Teď musím běžet🙂

Bobča (neregistrovaný) 28.05.2023, 08:09:50 xxx.xxx.20.192

jsem tu!!!zkušebně,jestli mi to projde

Bobča (neregistrovaný) 28.05.2023, 08:11:47 xxx.xxx.20.192

jen nevím,jak se zaregistrovat???hm??

Bobca
Bobca (938 příspěvků) 28.05.2023, 09:13:42 xxx.xxx.20.192

Nevím,jestli se to odeslalo(neobjevilo se po odeslání to moje psaní)...musím si zvyknout na jiné postupy..Se mi povedlo se zaregistrovat.."su tak ščastná"😎

lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 28.05.2023, 11:49:27 xxx.xxx.11.202
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 28.05.2023, 09:13:42

Čauec Bobeš👍🙂🙂🙂 No já s novou grafikou taky bojuju, jsem býk, konzerva, těžko se mi s novýma věcma sžívá. Ale zvyknu si, co se dá dělat😉 Nikča včera psala SMSku, musím jí poslat odkaz ať sem taky dovalí, postupně holkám, co nás ještě neobjevily, ale myslím, že ty se tu ukázaly dřív než my😉 Jdu to poslat Niki, pak už začnem snad normálně i plkat😛😉

lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 28.05.2023, 12:32:22 xxx.xxx.11.202

Takžeeee🙂 Dneska hezky sluníčky, bylo by horko, kdyby nepofukoval studený severák. Pro mě je to OK počasí🙂 Nepeču se. Muž už onehdá sondoval prý: jaková teplota by ti teda vyhovovala? 20-22st, je tak akorát👍 Jemu tak 25-30...což je trochu problém😉

Kočky se večer najedly, ale že jdou ven. Nechala jsem jim v ložnici raděj otevřené dveře. Ne, že bych si myslela, že by mě mohlo Gucci mňoukání za oknem vzbudit, ale v půl třetí jsem se vzbudila sama a kdyby tam zrovinka skučela, musela bych se vykutat z postele a jít jí otevřít. Takže se raděj zabalím a nechám otevřeno trochu. V noci ovšem byly 4st👎 Včera jsem vyhodila ven i exoty tak jen doufám, že je to rovnou nesejmulo☹️ Kytky myslím😉 Gucci mě probudila řvaním a hupem na postel cca za půl hodiny, co jsem zase usnula, Vikťa...lehounké přistání do nohou, rozlepím oko, venku se rozednívá a Viktěna na posteli. Gucci ležela na rohu taky nohou. Asi sem zabrala a v tu ránu mě vzbudil nějaký ruch, Gucci skočila na duchnu, Viktor dolů z postele. Dostali vynadáno oba (Viktor do ní určitě vysíral) ten uražený utekl zase ven a přišel až ráno do obyvču, Gucci jsem skopnula😇někdy až nad ránem nechtěně z postele, tak se odstěhovala na křeslo. V ložnici byla zima jak sviň.

Canka
Canka (285 příspěvků) 28.05.2023, 12:47:00 xxx.xxx.0.1
Tak už jsem taky zaregistrovaná:-) Hurááá..ať jde celá Ifauna do řitě za to,co udělala...budu se tady s tím muset taky zžít trochu,ale časem si zvyknu snad...já na Kouťáka nemám číslo..ale asi by šlo ještě přes SZ na Ifauně?Fungují ještě?
lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 28.05.2023, 13:29:47 xxx.xxx.11.202
hmn:

sz jsem koutákovi napsala

prý odeslána, tak uvidíme


Já na to myslela včera v zahradě, naskočil mi jako první, že často nechodí, tak to nezjistí...no pochopitelně jsem na to zapomněla. Už tři dny jsme necvičila, protože doprčic večer nestíhám☹️ Vám díky👍 Doufejme, že to najde...

Canka (neregistrovaný) 28.05.2023, 15:03:49 xxx.xxx.212.25
Myslím,že pro spoustu lidí z Ifauny,co nechodí tak často,to bude opravdu velký šok,až přijdou a vlastně nebudou vědět,co se stalo,proč diskuze nefungujou... U nás dneska pěkný hic...sluníčko pálilo už od rána..já si frajerka vzala tílko,takže mám samozřejmě spálený ramena:-( Přijela mi pomoct kamarádka,tak jsme vyčistili celý výběh doplnili všude vodu a jeli jsme s kobylkama ven...kamarádka s kobylkou jeli do rybníka(já tam taky včera s kobčou byla se pořádně vyráchat) a my jeli s malou ponďou se sulkou na krátkou projížďku..budu jí muset ostříhat,protože má furt ještě zimní srst a potí se jak blázen..když jsme dojeli domů,tak jsem jí celou polila konví a vodou,tak si to náležitě užívala holka..bohužel už si to tolik neužil Bertík,který jí podbíhal pod břichem,když jsem zrovna začala lít tu vodu:-D Teď jsem akorát dorazila domů a musím to tu dát do kupy,je tu šílený bordel..a pak něco sníst a pak vyrážím na výlet a do kina...
Anonymní (neregistrovaný) 28.05.2023, 19:32:53 xxx.xxx.39.157

Chjooo už je neděle a za chvíli pondělííí 😄

lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 28.05.2023, 20:44:47 xxx.xxx.11.202
Anonymní:

Chjooo už je neděle a za chvíli pondělííí laugh


Vy teda dovedete člověku zlepšit náladu😛 Já jsem s tím v poho, je mi skoro jedno, co je za den, jen víkend tedy taky jedu v jiném tempu, jiný rozvrh, ale teď jsem třeba 2h ještě pracovala s motykou😉Začalo Roland Garos(tenis)...ani v týdnu se toho zase moc neudělá😇

lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 28.05.2023, 20:53:25 xxx.xxx.11.202
Koutak:

Zdravím moje KOČKY.

Díky za upozornění a už jsem také zde.Nemohu vás přece nechat bez dozoru.


Supééér👍❤️ našel jste nás!🙂 Fakt bych byla nerada, kdyby jsme někoho ztratili😕Neuvěříte! Je to asi půl hodiny, co mi muž vyprávěl, jak šel zahradou a z keřů vykráčel Viktorek s myšicí. Jsme si tipovali, jestli ji někde našel, šlohnul Gucci, nebo ji fakt sám chytil...čemuž se mi ani nechce věřit😉 A vyprávěla jsem mu o vás a vašem Mourkovi, jak ste ho nutil chytat hryzce a on vám tvrdil, že už ho přece dávno chytil😉😄


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.