Aktuálně: 4 979 inzerátů173 937 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Třetí víčko

Kilian
Kilian (952 příspěvků) 06.06.2023, 07:57:50 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 06.06.2023, 07:44:47

..no to asi ne, maminka chodí pravidelně od doby,  co měla po autonehodě problém.....a to už je teď dobrých 40 let.....ano i muži mohou mít nádor prsu....

lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 06.06.2023, 10:26:04 xxx.xxx.12.199
kometa:

Ano, může. Chlap může mít vzácně i rakovinu prsu.


Ano a mluví se Bobiš o tom poslední dobou dost často, těch případů přibývá. I jsem četla článek od pána, který tak dopadl. Fakt blbé tohle👎

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 06.06.2023, 12:41:09 xxx.xxx.63.45
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 06.06.2023, 07:44:47

Ano Bobi, smajlíky už mám...

Ono v době, kdy jsem je já postrádala, tak tu ještě nebyly. zdejší admini jsou prostě super!👍

kometa
kometa (4171 příspěvků) 06.06.2023, 12:45:44 xxx.xxx.224.101
lesnizinka:

Ano a mluví se Bobiš o tom poslední dobou dost často, těch případů přibývá. I jsem četla článek od pána, který tak dopadl. Fakt blbé tohlethumb-down


Možná HA, kterou pijou ve vodě...

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 06.06.2023, 12:47:34 xxx.xxx.63.45
lesnizinka:

Není to o velikosti prsou, to máte pravdu, ale o velikosti prsní žlázy. Znám ženské, které mají nikterak malá prsa, ale mléko nikde. Bolí namáčknutí žláz, ne toho sádla kolem\'smile\'

Jani když přijdeš do lékárny s propadlým e-receptem, už je ti k ničemu, to už ti neprodlouží. Prodlužuje se nejspíš, když tam přijdeš, položku nemají a musí se na ni čekat. Protože to není tvoje chyba. No a když přijdu i třeba poslední den jako Bobiš, nemusí mi to zase prodlužovat, že áno\'winking\' Nevím, kolik lidí volá do lékárny na prodloužení receptu a jestli to vůbec po telefonu jde, protože jinak to ztrácí smysl.

Kočice ani včera nechtěli ven, protože bylo mokro a chladno. Nakonec šli až někdy ve 20h. A o půlnoci už byli nastoupení u dveří, že jdou chrnět do pracovny, protože venku to stojí z prd\'sunglasses\' Dneska je tak nějak polojasno, tedy sluníčko zatím nevylezlo a možná ani nevyleze, je pošmourno.


Raduš, právě ten poslední den platnosti e-receptu Ti jej v pohodě prodlouží (když třeba lék není skladem). Já jsem chronický zapomínač... Po telefonu to jde, řekneš jim ten alfanumerický kód... Ale je fakt, že obvykle volám do lékáren, kde se s farmaceuty znám...ale i jinak by to mělo jít.

No a mamo a mínus jedničky? :-)

To má moje teta. Říká, že si vždy připadá trapně, ptž laborantka jí tam pořád ty mínus jedničky "natahuje", ale zatím se vždy zadařilo. Paradoxně mnohem hůř vyšetřitelná jsou právě velká prsa. Ony se rozlišují dle žlázy do několika kategorií, no a nejhorší jsou taková ta "žlaznatá" - nevím, jak lépe to popsat.crazyJsou prostě špatně přehledná.

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 06.06.2023, 12:50:33 xxx.xxx.63.45
Kilian:

..no to asi ne, maminka chodí pravidelně od doby,  co měla po autonehodě problém.....a to už je teď dobrých 40 let.....ano i muži mohou mít nádor prsu....


Přesně tak, každý rok to jsou cca desítky karcinomů prsu u mužů...

Anonymní (neregistrovaný) 06.06.2023, 22:35:14 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Nějak nestíhám sakra😎Furt někde lítám a něco zařizuju...už bych si docela ráda odpočinula sakra😜Takže jsem si dneska naordinovala odpočinkový víkend....a domluvila si focení zvířátek s fotografkou...vždycky jsem si to moc přála mít hezký fotky,tak si to konečně splním...zajímavé je,že kvůli světlu prý musíme fotit až ve 20 hodin večer..to je prý nejlepší světlo..nebo v 6 h ráno..ale já se chci vyspat,takže to necháme na ten večer...už se moc těším..

Dneska měla starší ségra narozeniny,bylo jí 43,tak jsme měli oslavu....a já jí při té příležitosti založila účet na seznamcecowboyNo byla to sranda a fakt jsme se pobavili dneska..no jenže jsem přijela pozdě domů samozřejmě a až teď přišla od zvířátek..letím do vany,něco sníst a do hajan....

Bobca
Bobca (938 příspěvků) 07.06.2023, 07:44:56 xxx.xxx.20.192
kometa:

Možná HA, kterou pijou ve vodě...


taky jsem o tom slyšela,kolik toho je ve vodě😊...Do toho jiné léky,+ drogy..tak to musí být pěkný "kokteil",co pijem..Se nedivím,že u nás je voda z kohoutku,jako bych se napila vody v bazéně...

Niki-jakto,že jsi anonymní?😎..A ty fotky zvířátek bych chtěla pak vidět-prosím...Dám sem znovu ty "maiňáky",co mám na ploše...chodí sem i jiní lidičky,tak ať se pokochají🙂první jsou Clifa a Groot od Odbery(promine doufám,že jsem ukázala její krasavce) ten druhý je Willy...A to už nevím od koho..Jestli od Efe?..Nebo od ní je Pan Bečka s jedním z mopsíků??.Fotky mám postahované z iFauny,ale nenapsala jsem si k nim páníčky..Je to nostalgie😇jo,i Pučmelda a Nikouš od Canky...se mi asi nevešli-neumím náhled..tak ještě Pištu od Canky

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 07.06.2023, 11:00:04 xxx.xxx.12.199

A teď si uvědomuju, že Nikča u toho, jak nestíhá, nám zapomněla napsat info, jak spolu pokračují holky morčatové?!? Taky nestíhám, dneska sme měli stříhat ty ,,opony", zástěny, nebo jak to nazvat, abych to ušila. Jsou to veliké kusy, skoro 4m na výšku, 3x150cm sešít v jeden a to celé 4x. Zhora vyztužit keprovkou a zapravit a našít poutka. Dole jen lem. Musí to mít určitou délku, aby to nebylo moc dlouhé a nezadrhávalo se to na zemi tam, kde to být nemá a ne moc krátké, aby to zase neviselo jak záclona, takže  prý,,trochu na zem". Se bojím toho, že se neodhadne kolik je trochu a když to ustřihnem krátké, už to nejde napravit, když moc dlouhé, budu muset minimálně stříhat a znovu lemovat. A hraje se o čas. Jsem z toho pěkně na nerva. Zahrada stojí, nestíhám prostě, i když za včerejško jsem skoro dodělala jeden celý záhon...podstatné je to ,,skoro", protože mi to asi den ještě zabere. O tom, že takových záhonů je tam tak 15rolling-eyesani nemluvím. Bobi, ty v tom tedka jedeš ve velkém, nechceš přijet stříhat😉A vůbec, celé jsem ti to měla zadat😉Tom stříhat teda teď nemůže, takže uvažuju, že sjedu do Kaufu. Je tam akce: mléko, cola, bílinská...všechno, co zrovna potřebuju. Mamce včera doškubala ty spodní zuby, takže tuším, že mě pošle do pr...a nepojede. Já jsem původně dnes taky nechtěla, první den akce, budou tam všichni a nebude tam už nic👎Do zahrady taky nic, prská.

Bobca
Bobca (938 příspěvků) 07.06.2023, 12:14:51 xxx.xxx.20.192

Raduš-já si potentočkovala ten palec stříháním té rifloviny😊..jsem psala..Mám bambulku mrtvou a když se dotknu zespodu toho měkkého masíčka,bych zbláznila..Nevím,čím se mažou karpály??Poradí někdo??a zacvaklé prsty?

biaca
biaca (543 příspěvků) 07.06.2023, 13:33:22 xxx.xxx.47.71

Zdravím, 

jen konečně mám profilovku - a jsou na ní oba dva kluci. Tak ať se také můžete pokochat - už tam není pouze Iginek, ale i malý Klimi (i když už je fotka trochu staršího data - stále je o 1/3 menší než Igin.)

lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 07.06.2023, 15:29:02 xxx.xxx.12.199
biaca:

Zdravím, 

jen konečně mám profilovku - a jsou na ní oba dva kluci. Tak ať se také můžete pokochat - už tam není pouze Iginek, ale i malý Klimi (i když už je fotka trochu staršího data - stále je o 1/3 menší než Igin.)


👎 fešáci. Štíhlouncí...U nás je to tedy naopak, byla bych ráda, kdyby Viktínek trochu přibral, pořád mi přijde hrozně vychrtlý. On má kožich, hustý, tak to klame, ale přijde mi, že pod ním nemá žádné maso, cítím kosti. V jídle pořád nimrá. Teď snědl tři pidikousky plecka, s velkým nucením a přemlouváním. No se mu nedivím, hodila jsem ho na pánev a dusila tam následně asi půl litru vodysmiling-devil Hnus👎Jsem nasr...už člověk neví, kde to maso kupovatrolling-eyes

biaca
biaca (543 příspěvků) 07.06.2023, 16:58:37 xxx.xxx.0.1
lesnizinka:

thumb-up fešáci. Štíhlouncí...U nás je to tedy naopak, byla bych ráda, kdyby Viktínek trochu přibral, pořád mi přijde hrozně vychrtlý. On má kožich, hustý, tak to klame, ale přijde mi, že pod ním nemá žádné maso, cítím kosti. V jídle pořád nimrá. Teď snědl tři pidikousky plecka, s velkým nucením a přemlouváním. No se mu nedivím, hodila jsem ho na pánev a dusila tam následně asi půl litru vodysmiling-devil Hnusthumb-downJsem nasr...už člověk neví, kde to maso kupovatrolling-eyes


Pravda maso je těžké někde kupovat. Já většinou mám kuře z kuřecího ráje, kde je levnější a čerstvé. /z Kauflandu či velkoochodu jim moc nejedou/ Pak mu také jednou za půl roku objednávám maso od dodavatele, který dodává do Lbc zoo (tj. kuřátka pro malého a myši) No a krevety bych stejně jinde než v Kauflandu pro Igina nesehnala. P.s. ohledně váhy mě nyní zaráží nepoměr (mají stejný původ, stejné rodiče - ale přesto malý je o 1,3 kg lehčí než Igin v 11 měsících) PSS: Igin trochu před zimu přibral snažíme se shodit (zatím máme 100 g dole - potřebuji ho dostat na 6 kg z 6,5 kg) 

Canka
Canka (285 příspěvků) 07.06.2023, 23:50:28 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Byla jsem anonymní,protože jsem se hňup zapomněla přihlásit😉Každopádně děkuji zdejším adminům za vvše.jen jsem zmínila ten problém s tím tady,že se mi smazala půlka příspěvku a okamžitě to se mnou řešili..i profilovku mi upravili..takže kam se hrabe Ifauna!!Skvělý admini🌹

Raduš holky morčecí úplně super,skvěle si sedly a ta malá bez té větší nedá ani ránu..jsou spokojený,půl dne proběhají po pokoji...a samozřejmě baští a baští..

Já jsem vám holky úplně zapomněla napsat to nejdůležitější!!U nás pršelo a hodně!!Už včera a dneska zase..všichni v práci z toho otrávený,jak je hnusně,jen já měla strašnou radost už od včera...horší ale teda bylo to,že jak je přes louku,kudy chodím zkratkou,vysoká tráva,tak vlivem deště celá padla(ohnula se)a přímo mě na vysekanou cestičku..takže když jsem prošla skrz tu ohnutou trávu,byla jsem úplně durch..kalhoty totál mokré..musela jsem se jít domů převlíctmonkey

Po práci jsem si dneska zajela do Mekáčka zase a pak do Baumaxu..koupila jsem tam 4 thúje slípkám do výběhu a takový plastový tác jako mělké jezírko..viděla jsem to u známé,říkala,že se jí tam slípky chodí ve vedrech chladit,tak jsem to taky zkusila...tak uvidíme,co na to holky budou říkat..

Bobca
Bobca (938 příspěvků) 08.06.2023, 07:02:25 xxx.xxx.20.192

ahoj holky🦜🐓

Hledala jsem nějakého ptáčka a jsou tam jen tihle opeřenci...Brzo ráno tu byl normálně ptačí koncert...Do toho ty moje Jiřinky😇..Už by měly mít brzo mladé..Námluv tu probíhalo více,tak už by to mělo přinést ovoce..Jo,kohouta,co tu ještě loni kokrhal(v centru),asi udělali na víně,bo je tu klid🙂Vedle prý mají 8 štěňat...nabízeli mi na ulici..černé štěně,bílou bradku a bílé ponožky na zadních nohách..Už tak je tam štěkot 2-i více psů/za zdí teda "jorkšír" a venku směsky..do toho cirkulárka každý den po chvílkách..Plus jejich temperament...a to nejsou ještě prázdniny...🙄

Jinak je u nás pod mrakem,včera kolem 8 večer začlo pršet..Předevčírem pěkný zahradnický....Takže sucho až tak není...

Niki,stačil by starý pekáč,ať tu vodu můžeš vylívat,aby tam nestála a nehnila..Jak to máš velké?..Jinak vvidím,že pipinkám podstrojuješ ze všech stran? kolik už snesly vajíček??🐓

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 08.06.2023, 07:50:50 xxx.xxx.198.226

Také jsem se poradovala, že sprchlo, no ale bylo to jako plivnutí :-(

Sice vytrvale pršelo půl dne, ale země pod dva centimetry je pořád suchá, a hned druhý den se dalo jezdit na suchém povrchu, takže to stálo za starou bačkoru. Po té vyprahlině to jen sjelo do řeky a odjelo do SRN...

Delichon (neregistrovaný) 08.06.2023, 08:38:16 xxx.xxx.212.152
Bobca:

ahoj holkyparrotrooster

Hledala jsem nějakého ptáčka a jsou tam jen tihle opeřenci...Brzo ráno tu byl normálně ptačí koncert...Do toho ty moje Jiřinkyangel..Už by měly mít brzo mladé..Námluv tu probíhalo více,tak už by to mělo přinést ovoce..Jo,kohouta,co tu ještě loni kokrhal(v centru),asi udělali na víně,bo je tu klidsmileVedle prý mají 8 štěňat...nabízeli mi na ulici..černé štěně,bílou bradku a bílé ponožky na zadních nohách..Už tak je tam štěkot 2-i více psů/za zdí teda "jorkšír" a venku směsky..do toho cirkulárka každý den po chvílkách..Plus jejich temperament...a to nejsou ještě prázdniny...rolling-eyes

Jinak je u nás pod mrakem,včera kolem 8 večer začlo pršet..Předevčírem pěkný zahradnický....Takže sucho až tak není...

Niki,stačil by starý pekáč,ať tu vodu můžeš vylívat,aby tam nestála a nehnila..Jak to máš velké?..Jinak vvidím,že pipinkám podstrojuješ ze všech stran? kolik už snesly vajíček??rooster


Jiřinky myslíte jiřičky? Ty také zbožňuji, chodím je pozorovat k nám na statek, celkem 25 hnízd na jednom místě. 

Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (938 příspěvků) 08.06.2023, 12:19:45 xxx.xxx.20.192

ano,Jiřičky...fotky jsou z loňska...Myslím,že se letos vrátily ty samé,bo se mě ta jedna vůbec nebála,když jsem ji přes okno vítala a ťukala na ni...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.