Aktuálně: 4 928 inzerátů174 522 diskuzních příspěvků17 753 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 08.06.2023, 17:03:08 xxx.xxx.12.199
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 08.06.2023, 12:19:45

Nestíhám, nestačím, nesnídám a nesvačím....Včera jsem začala šít. Stíhání peklo, Bobi žoržet(šifon) jezdí to jak kráva, neudržíš nijak rovinu, kam to potahneš tam to máš. Samozřejmě, ve chvíli, kdy jsem začala sešívat ty jednotlivé kusy k sobě, mi to nesedělo ve švu, každý díl jinak dlouhý. A nakonec se to projevilo ve spodním lemu, který byl zvlněný jak sviň a nedalo se s tím domluvit, šila jsem to několik hodin, skončila jsem o půl noci totálně v hysteráku. A až tehdy mě napadlo, zkusit udělat rovinu tím, že si vytáhnu nitku a budu stříhat podle ní, aby to prostě bylo rovně. I to šlo blbě, nitky se trhaly, je to strašně jemné, ale zvládla jsem to. Takže dnešní díly šly mnohem líp, ještě mi chybí dolní lem...který byl při tom prvním kusu fakt naprosto hororový....tak jsem zvědavá...nebo snad ani nerolling-eyes Že to mám šít ještě 2x nechci ani pomysletcrazy

U nás včera taky pršelo celý den, 15mm je super, dneska ráno malá bouřka kolem + 5mm👎 Je hezky zalito👎

Dokouknu tenis, kdo se nedíváte, držte alespoň palečky a jdu pokračovat v šitírolling-eyes

 

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 09.06.2023, 07:50:16 xxx.xxx.12.199

Čau holky, tak druhý kus, přesně stříhlý byl mnohem, mnohem lepší na šití👎Modlím se, aby takto šly i ty dva další. Jeden už mám zkompletovaný k sobě, taky celkem bez problémů, ještě ho ušít nahoře s keprovkou a poutkama a dole lem a hotovo. No a pak ještě celý jedenrolling-eyes I když to jde už dobře, jsou to velké plochy, hodně, hodně metrů. Teď jdu nachystat snídani a po ní ještě dopíšu, Nevím, kdy půjdu na obchlzku, jde tam celkem velký mrak, i když se nad náma rozpadá, něco asi sprchne.

Bobca
Bobca (943 příspěvků) 09.06.2023, 08:45:47 xxx.xxx.20.192

Raduš,jsi borka👍..to šiješ na ten fesťák?.nebo kam?takové plachty🙂Nezávidím..Já měla kdysi vychytávku,že jsem šila přes jemný papír cosi takového klouzavého,ale v tak velké ploše by se to asi blbě šilo..A silonovou nití..bavlněná se zdrhovala..Koženka se dobře šije přes papír-dole i nahoře a pak se jenom vytrhne...

Hoď sem foto pak-pro představu..🙂...Já dnes taky budu pokračovat-vymyslela jsem si složitou "mozaiku" na ten taburet..taky mi to nějak nejde,asi to přehodnotímthinkingSkočím do lékárny-včera mi nepřišel jeden E-recept,a jdu na to..papa🌹hezký den

 

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 09.06.2023, 10:22:01 xxx.xxx.12.199
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 09.06.2023, 07:50:16

Tak pokračování...sprchlo👎 jenom co to malinko pokropilo, ani 1mm to není, ale dobré něco a hlavně, že v horách, aby bylo dost vody na zásobení potoka...až nebude v létě pršet. Niki ta tráva vysoká - to znám, ona vždycky spadne na to vysekané, protože je tam místo. Taky jsem si naivně myslela, že když nechám muže vysekat průchod k potoku, že se tam projde i po dešti a stejně jako u tebe - houby. Musel by ten pruh mít alespoň 2m. Holky morčecí supééérsmile mají spolu veget, je jim veselo, i když nemáš zrovna čas. Každé ráno chodí Gucci do ložnice za mnou, ani nejde na postel, prý se nenechá terorizovat😉 Co jsem ji onehdá nechtěně skopnula dolůangel Dneska jsem viděla po terase chodit i Viktěnu, ale i když jsem ho volala, dovnitř nevlezl...to zase jak jsem je seřvala, když se mleli na posteli.

Admini dobrý jen: už ste přišly na to, jak se dostávat na konec psaní(čtení)? Za chvíli to bude otravné...tolik toho posunovat a načítat. S tím by měli něco udělat taky. Plííísheart

Bobi s jiřkama máš alespoň veselo. Už jsem psala, nevím proč, ale u nás vůbec nemají tendeci stavět hnízdo asi, že je to takový vyhnalov, barák nekrytý, jestli nefučí zleva, tak zprava. Nebo vidí kočky. Ale kominíčci hnízdí pod římsama.´, ti na to dlabou. Dnes je Viktor sledoval jak ostříž, ale je mu to prd platné, tam se nijak nedostane. Horší, až se mladé budou učit létat. Vlaštovičky hnízdí ve stájích, k nám se lítají napít a vykoupat.

Asi jsem psala, jak jsem koupila barevné rybky a jak po nich šly ty naše ,,piraně"? Po několika dnech, jsem najednou uviděla jednoho červeného karáska, asi byl největší z nich. Hmm, tak hejnová rybkarolling-eyesu nás asi sotva👎Za pár dní jsem ho viděla zase, normálně projížděl i mezi těma bělicema. Večer, jak je jiné slunko, uklízím ložnici a kouknu do jezera. A vidím jeho a asi dva nebo tři ty oranžové perlíny - ti jsou mnohem menší, tak 8cm. Tom si zatím nevšiml ani jedné z těch rybek, protože není řevtongue Jak je jezero velké, jsou tam lekníny a žabince...tak jsou blbě vidět, když nevíš, že tam něco takového máš hledat. Jen ten červený karásek, bude mít ta kolem 12cm, ten už vidět je. Tak jsem zvědavá, kolik jich nakonec přežilo. Teď zase letím na šití, vykukuje slunko, mrak je pryč.

Canka
Canka (286 příspěvků) 09.06.2023, 14:24:35 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Včera jsem odpadla,jak nečekané😄

Byla jsem dýl v práci,měli jsme pohovory...když jsem dojela domů,jen jsem se najedla a metelila ke zvířátkům..protože všechny ty smrčky,co jsem vydadila koníkům do výběhu tam prostě chcípají,tak jsem je všechny vykopala a zasadila ke slepičkám..tam ty stromky zalévám každý den aspoň...tak snad je naděje,že přežijí..no jenže mi nedošlo,kolik už je hodin a já byla domluvená,že si vezmu včera večer čivavku..jenže kouknu na hodiny a deset večermonkeysamozřejmě mi jí už nedalthinkingJsem si to pak vyčítala,že jsem na čivavku úplně zapomněla..už jsem jí tak dlouho nevidělapleading

Dneska mám volno...kamarádce jsem ráno vezla přepravku na kočku,objevili se u ní nějaké boláky,taj jeli na veterinu..pak jsem šla ke zvířátkům a byli jsme dneska docela dlouho v rybníku..

Teď potřebuju jet do města,zítra máme firemní párty ve stylu skaut,čundr a tak a já nemám nic na sebe😄Jak vypadá skautka?😄

efe
efe (1061 příspěvků) 09.06.2023, 14:45:08 xxx.xxx.199.5
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 07.06.2023, 07:44:56

Pan Bečka na gauči je s nebožkou Šakalem. Ostatní fotky moje nejsou 😉

hmn
hmn (1029 příspěvků) 09.06.2023, 15:07:45 xxx.xxx.0.224

"Admini dobrý jen: už ste přišly na to, jak se dostávat na konec psaní(čtení)? Za chvíli to bude otravné...tolik toho posunovat a načítat. S tím by měli něco udělat taky. Plííís"

lesnížínka, už nějaký ten den funguje, že když otevřeš téma, tak se ti otevře tam, kde jsi minule skončila

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 09.06.2023, 17:05:24 xxx.xxx.12.199
hmn:

\'Admini dobrý jen: už ste přišly na to, jak se dostávat na konec psaní(čtení)? Za chvíli to bude otravné...tolik toho posunovat a načítat. S tím by měli něco udělat taky. Plííís\'

lesnížínka, už nějaký ten den funguje, že když otevřeš téma, tak se ti otevře tam, kde jsi minule skončila


Ha, mě nehushed Teď jsem se tam zkusila vrátit, když jsem mezitím otevřela jiné a skočilo to ne na konec, ale na druhou stránku na začátek(mám to nastaveno na 100 na stránku) Co dělám blbě?thinking

A jinak....mám to na liště tak, že skočím rovnou na víčka. Když mám chvilku, pak kouknu i na ostatní kočičí, i když tam už jsem nebyla asi týdencrazy

Mám došito a jsem v totální euforii, že to mám za seboustars

Před hodinou sprchly 2mm, teď se tu tvoří mrak, uvidíme. Pak se půjdu kouknout na skleník, nebyla jsem tam tři dny, jestli není potřeba zalít, tam totiž neprší😉

Niki, já zase zapomněla, že máš to pátkové volnoangel No tento týden jsem byla posunutá dokonce o dva dny. Ve středu jsem nemohla uvěřit, že je středa, protože jsem byla 100% přesvědčená, že je čtvrteksunglasses Až několikero argumentů mě vrátilo do realitytongue

kometa
kometa (4205 příspěvků) 09.06.2023, 17:08:36 xxx.xxx.147.163
lesnizinka:

Ha, mě nehushed Teď jsem se tam zkusila vrátit, když jsem mezitím otevřela jiné a skočilo to ne na konec, ale na druhou stránku na začátek(mám to nastaveno na 100 na stránku) Co dělám blbě?thinking

A jinak....mám to na liště tak, že skočím rovnou na víčka. Když mám chvilku, pak kouknu i na ostatní kočičí, i když tam už jsem nebyla asi týdencrazy

Mám došito a jsem v totální euforii, že to mám za seboustars

Před hodinou sprchly 2mm, teď se tu tvoří mrak, uvidíme. Pak se půjdu kouknout na skleník, nebyla jsem tam tři dny, jestli není potřeba zalít, tam totiž nepršíwinking

Niki, já zase zapomněla, že máš to pátkové volnoangel No tento týden jsem byla posunutá dokonce o dva dny. Ve středu jsem nemohla uvěřit, že je středa, protože jsem byla 100% přesvědčená, že je čtvrteksunglasses Až několikero argumentů mě vrátilo do realitytongue


Mně taky ne. Ale to se doladí. Zdejší správce je stejně úžasný, že nás už dávno neposlal do vzdálených, neobydlených míst.

Bobca
Bobca (943 příspěvků) 10.06.2023, 09:12:32 xxx.xxx.20.192

ahoj holky🌺

já když si kliknu v "záložkách" na "chozvířat,cz",pak na sekci "kočky",pak napravo na "třetí víčko"..a jsem hned na konci vlákna..Naroluju si zpět jen těch pár příspěvků,co jsem nečetla...úplně v pohodě👍nic nemusím hledat..i můžu editovat..to jsem zkraje taky postrádala🙂teď mám vše v poho🌻

Jdu pracovat,včera byl u nás v sekáči "vše za 40.-"..tak jsem ještě potřebovala nějaké světlé rifle..A už jsem šla hlavně i po velikosti..a tvrdším materiálu...ty pružné nejsou až tak...a blbě se šijí..

Jen na ukázku-jsem si pošila úplně oloupaný hnusný obal na tablet...Tam to pružné a jemné bylo na místě..Jen toho časuthinking..mám jaksi pořád rozlítané🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
hmn
hmn (1029 příspěvků) 10.06.2023, 09:22:31 xxx.xxx.0.224

"já když si kliknu v "záložkách" na "chozvířat,cz",pak na sekci "kočky",pak napravo na "třetí víčko"..a jsem hned na konci vlákna."

napravo?

já mám název tématu nalevo a když kliknu na něj - na ten název, ne na nějaké číslo stránky, tak mi to skočí tam, kde jsem minule skončila číst

napravo mám "poslední příspěvek" a ano, když na něj kliknu, tak jsem na posledním příspěvku

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 10.06.2023, 11:16:57 xxx.xxx.12.199
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 10.06.2023, 10:18:52

Teda Bobi, ten obal je super👎 krásné to mášclapping-hands

Jsi šikovná...že já tě nevolala na ty závěsy😉Volala jsem kámošce, co se šitím léta živila a ta mi řekla: Rady, přijeď si ke mně pro overlock, nebo se z toho jinak pos....👎 Já jsem to taky kdysi šila do nějaké sokolovny a myslela jsem, že z toho zešílím.  Přesně tak Moni, asi z toho zešílím....Ale to bylo u té první, křivě nastříhané, ten zbytek už se dal, naštěstí. Jen se bojím, jak ta první ,,opona" tam bude vypadat, opravit už se to nedárolling-eyes

Holky, včera mi napsal admin. Tohle jsem mu odpovídala: Mám odkaz na liště, ale mám tam přímo ,,víčka". Kliknu a jsem tu, jenže na prvních příspěvcích. Tak jsem to měla i na Fauně a fungovalo to, házelo to na nedočtené. Tady zatím ne, ale třeba to chce jen ten odkaz hodit nově, zkusím, uvidím. Dneska zase fofry, trochu klid až zítra, pá.

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 10.06.2023, 11:24:55 xxx.xxx.12.199

Tak ještě pokus: načetla jsem si do záložek odkaz nový, už na druhou stránku...no skočí mi to sice na stránku 2, jenže na začátek, i když už je tam xx příspěvků. Mně to nějak nefungujethinking

Canka
Canka (286 příspěvků) 10.06.2023, 12:55:47 xxx.xxx.0.1

Ahoj holky,

Raduš mě už to taky skáče normálně na konec..dám Kočky,Třetí víčko a mám to na konci...už je to i takový přehlednější na telefonu...já jsem v rámci možností spokojená...jako grafiku méla lepší Ifauna,ale člověk si zvykne..zase takhle ochotný admini,kteří jsou tady,to jsem ještě neviděla a to je jejich obrovské plusflexed-biceps

Včera u nás hic jako prase..byly jsme s kobylkou ve vodě a docela dost dlouho..bylo to teda strašné studený,ale jí se ven nechtělo..za to já od dnešního rána pokašlávám😄Ale tak co bych pro ní neudělala..pak jsem jela do města,protože máme dneska firemní párty na téma skauti,čundr a tak..takže vymyslet na něco na sebe..to bylo něco pro mě..v hlavě jsem to měla vymyšlený,ale oni nikde nemají kostkované košile,že uz to prý nefrčímonkeyTakže jsem myslela,že jsem v řiti..je že jsem si vzpomněla,že ségra je nosila..tak jí volám a že jo,že má červenou kostkovanou...huráá..takže jsem si koupila džínový kraťasy,roztrhala je trochu,jakože trampík,k tomu bílý tílko,přes to tu košili do uzlíku,šátek kolem krku a slaměný klobouk...takže frajerka😄Tak snad se to dneska shledá s úspěchem😄

Pak jsem ještě včera šla na kolo,ale v tom vedru a dusnu jsem za chvilku byla zpocená až na zadeli...takže jsem dala jen 25 km a byla ráda,že jsem ráda..dneska se tu morduju na zahradě taky v tom vedru,ale mám tu spoustu práce,co jsem nestihla přes týden...

Fikovnice
Fikovnice (4302 příspěvků) 10.06.2023, 14:13:18 xxx.xxx.62.51
Buggyra:

Také jsem se poradovala, že sprchlo, no ale bylo to jako plivnutí :-(

Sice vytrvale pršelo půl dne, ale země pod dva centimetry je pořád suchá, a hned druhý den se dalo jezdit na suchém povrchu, takže to stálo za starou bačkoru. Po té vyprahlině to jen sjelo do řeky a odjelo do SRN...


Buggyro, a co včera??

Brno nějak odpoledne - fakt vydatnej slejvák! Byla jsem v OC, čekaly nás tam desítky lidí ve dveřích, až to přejde...a ono nepřecházelo. Tak jsem to proběhla a stejně jsem zmokla jak slepice!crazy A další slejvák u baráku a to už jsem zůstala sedět v autě...no, hodinu určitě.

Fikovnice
Fikovnice (4302 příspěvků) 10.06.2023, 14:15:17 xxx.xxx.62.51
hmn:

"já když si kliknu v "záložkách" na "chozvířat,cz",pak na sekci "kočky",pak napravo na "třetí víčko"..a jsem hned na konci vlákna."

napravo?

já mám název tématu nalevo a když kliknu na něj - na ten název, ne na nějaké číslo stránky, tak mi to skočí tam, kde jsem minule skončila číst

napravo mám "poslední příspěvek" a ano, když na něj kliknu, tak jsem na posledním příspěvku


Hmn a nevíš, když se odhlásíš (třeba nechtěně - psala jsem jinde), tak si to teda nepamatuje při znovupřihlášení, kde jsem diskutovala a kdy naposledy? U mě teda ne - nefunguje to, pokud se nějak blbě nedívám.

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 10.06.2023, 22:21:47 xxx.xxx.12.199

Čau holky, jsme to dnes zvládli rychlej (nevyskytly se žádné komplikace) Takže pokus: na lištu si hodím odkaz na Kočky-diskuse a ano, už mě to hodilo na konec👎 Ten jeden klik navíc mě snad nezabijetongue Snad si to přečte i admin, ať se tím netrápíangel

Niki, páni, ty jsi si s outfitem dala práci👎 budeš určo za hvězduclapping-handsU nás dneska jen takové přepršky, 4mm. Včera jsem pověsila prádlo, že už do večera pršet nebude. Trošinku na něj sprchlo a večer bylo ještě trochu vlhké, ráno vlhké a následně na něj začalo pršet...tak visí, to už je Bobi jak u tebe s tvýma sousedama😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.