Aktuálně: 4 853 inzerátů175 268 diskuzních příspěvků17 761 uživatelů

Třetí víčko

Bobca
Bobca (954 příspěvků) 11.06.2023, 08:58:16 xxx.xxx.20.192

houby hvězda !👎"mastňačka" to bude😊..Skauti ani trempi nechodili nikdy potrhaní !.Maximálně zalátaní,když se něco potrhalo...("otrhanci" jsou v módě posledních pár lettongue) A Niki schválně potrhala nové kraťasy..hand-before-mouthAle možná nebude jediná..A co se týče flanelek..Nejsou,bo začala jejich móda-vzor prezident!!to nevíš?U nás je jich vidět dost..🙂

Jani-fíkovnice..se mi stalo,když jsem klikla na "palec",když sem přijdu a čtu napřed(jsem přihlášená natrvalo)..Tak se mi to odhlásí..Musím se znovu přihlásit..Teď už to vím..Poprvé jsem nevěděla,na co jsem klikla,že jsem se odhlásila,teď už to vím,ale nevím proč..Není to až nějaký problém kliknout na přihlášení znova..

U nás už svítí sluníčko☀️,ale fučí...Prádlo u sousedů-asi třikrát zmoklé aspoň dnes uschne..Včera měli oslavy..Hlásili mi na ulici..Líbí se mi cikánská hudba,jsem jim ji posledně pochválila(ale to bylo tak 3 hodiny-na "plný kule"),tak jsem si ji tentokrát užila od 4 až do čtvrt na 11..NEPŘETRŽITĚ..😊Seděla jsem vedle u garáže do půl 9,párala a poslouchala..Byl slyšet krásný zpěv..Já-tyjo,ti teda jedou👍Houbelec😊,Do doby,kdy vypli v půl písničceupsidePak zpívali chvíli i oni,ale to nemělo ty grády...Máme tu malinko "odlišné názory" ohledně každodenního řezání dřeva na cirkule a několikahodinového štěkání psa,zavřeného v ohrádce No a v poslední době i troubení na klakson a pískání na píšťalku-dětský křik nepočítám..Teď je ticho-dospávají...I Jiřinky..asi sedí na vajíčkách,slyším je brzo ráno,ale toho štěbetání tolik není..

Tak hezkou neděli všem🌻

 

hmn
hmn (1042 příspěvků) 11.06.2023, 09:10:16 xxx.xxx.0.224
Fikovnice:

Hmn a nevíš, když se odhlásíš (třeba nechtěně - psala jsem jinde), tak si to teda nepamatuje při znovupřihlášení, kde jsem diskutovala a kdy naposledy? U mě teda ne - nefunguje to, pokud se nějak blbě nedívám.


ono to včera furt nějak odhlašovalo samo, musela jsem se opakovaně přihlašovat i když jsem dala přihlásit trvale, i dnes ráno (možná to souvisí se změnami v profilu, co furt kutí?), ale skočí mi to v diskuzi tam, kde jsem skončila minule. I teď.

lesnizinka
lesnizinka (1554 příspěvků) 11.06.2023, 11:28:02 xxx.xxx.12.199

Jéžíšmarjááááhushed já jsem si nevšimnula, že jsem taky odhlášená, napíšu elaborát a on mi nějak zmizne, ani jako anonymní mi to sem nehodilo, vždyť se mi zdá, že jsem to normálně odeslala!

A už si nevzpomenu co všechno jsem psalarolling-eyes Bobi v prvé řadě jsi vzpomínala ty cikánské rytmy...píšu vám s Niki SZ

Canka
Canka (291 příspěvků) 11.06.2023, 15:17:22 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Párty byla naprosto skvělá...strašně jsem si jí užila,ale samozřejmě dnes si nesu následky v podobě kocovinyrolling-laughingNo a znáte to,ráno se probudíte s tím,že už nikdy nebudete pít,jenže příští víkend mám další akcirolling-laughingAle pak už fakt nepiju😄

Nejhorší je,že mi úplně ještě není dobře,ale za chvíli musím pro ségry,protože jsem jim slíbila dneska buřty..v tom vedrumonkeyA pak mi kolem půl osmý přijede ta fotografka..no to budou teda fotkymonkeyChtěla jsem i společný fotky,jenže s tím jak dneska vypadám,to teda není úplně to,co bych chtěla😄

Jinak kostým se povedl troufám si říct,zkusím sem dát fotku..

 

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (1554 příspěvků) 11.06.2023, 17:48:31 xxx.xxx.12.199

To mě pos.rstars Tak ona nám tu vykládá o tom, že nemá žádná prsa, jen velkou prdel a já koukám na ,,ňadra dmoucí", super pas a zadek někam odešel? Vypadáš skvěle Niki, chlapi můžou oblíznout všech 10😉 Tuším o tebe bude ještě rvačka...👍 Outfit jsi hezky vyřešila, ta ségry košile bodnula, co? cowboy

Znáte to...ráno vstanete, je vám blbě.....ne, neznám, kocovinu jsem nikdy neměla, jelikož nepiju😉 Jsem Tomovi včera popisovala, jak sháníš ,,trampa" a na co, tak se smál, že z těchto blbin (teambuldingů) by se osypal. V tom to máme stejně, nikdo by mě na podobnou akci nedostal. Niki a ty volné pátky jsou protože se málo prodává, není to třeba zkouška na 4 denní pracovní týden? To by bylo, cóó?👍

Canka
Canka (291 příspěvků) 11.06.2023, 20:39:53 xxx.xxx.0.1

Však Raduš ty jsi slepá?rolling-laughingJá tam vidím megaprdel a žádný prsa😄To asi jak tam blbě stojím,tak to zkresluje😄Ale pravda,kostým se mooooc líbil😄

Tak já teda většinou mám tyhle naše firemní akce ráda,je to vždycky sranda a já jsem pro každou blbost😄Ale musí být dobrá parta lidí..

Tak já taky Raduš nějak nepiju,spíš příležitostně..ale když už,tak už😄A pak podle toho vypadám...ale super,zvládli jsme buřtíky se ségrama a i focení,tak se budu moooooc těšit na fotky,až budou..už aby to bylo..

Pak jsem určitě nějaký fotky dám,když to půjde...

Bobca
Bobca (954 příspěvků) 11.06.2023, 21:43:39 xxx.xxx.20.192

Niki...užívej si,dokud to jde,,Jsi fakt kočka.bez nějakého lichocení....Holka krev a mlíko😇Už jsme to tu probíraly-že ženská bez zadele-jak týden bez neděle🙂..Já si přes prsa nevidím na břich..a když jdu kolem výlohy,tak se děsím,jestli jsem to já😎..co už🌺

Vím,Raduš je jak spuchlá nit a připadá si stejně strašně tlustá...žejo?tongueA ta kocovina se dá sem tam přežít😇

lesnizinka
lesnizinka (1554 příspěvků) 11.06.2023, 22:26:47 xxx.xxx.12.199
Bobca:

Niki...užívej si,dokud to jde,,Jsi fakt kočka.bez nějakého lichocení....Holka krev a mlíkoangelUž jsme to tu probíraly-že ženská bez zadele-jak týden bez nedělesmile..Já si přes prsa nevidím na břich..a když jdu kolem výlohy,tak se děsím,jestli jsem to jásunglasses..co užpink-flower

Vím,Raduš je jak spuchlá nit a připadá si stejně strašně tlustá...žejo?tongueA ta kocovina se dá sem tam přežítangel


Raduš se zatím drží (se musím pochválit😉 a nekyne. Jen to břicho Nikče závidím, to už mi v tomhle věku nesplaskne. Když tak půjdu na liposukci a hotovo. Už jsou snad i nějaké neinvazní😉

Niki, nebude popírat že nejsem slepá...jsem. Ale ta fotka se dost zvětší, takže tohle ještě dávámtongue Za mě dobrý👍

Tom sliboval, že přijede po 20h. Viktor to asi slyšel, leží celou dobu před garáží a vyhlíží. Začínám být dost nasr...i když co se divím, takhle je to vždycky, že já pak čekám a čekám...🙄

Anonymní (neregistrovaný) 12.06.2023, 07:27:24 xxx.xxx.20.192

hezké ránko děvčata(a kluku)☀️🌻

Co je nového Kouťáku?Mourek už má vylovený rybníček?😜Co pipinky?nesou?

Já byla včera na vystoupení "Styl dance" na zimáku...Tančí tam i moje 9letá vnučka..Bylo to fakt dobrý...Hodně skupin,od 4 letých "prťat" po dospělé..Ta skupina s vnučkou vyhrála první místo v republice-kategorie 9-11let..v trochu starších byli i 2 kluci..A k těm prťatům se přidal na boku takový malinký chlapeček..i si tu skladbičku zpíval..Moderátor se ho ptal,jak se jmenuje,nestyděl se..že Filip..Bylo to fakt roztomilé..mohl mít tak 2-3 roky..

Jo,Niki..Kostým bezva👍Jsem myslela,že budeš víc "orvaná"😊😎🙂

 

Bobca (neregistrovaný) 12.06.2023, 07:30:20 xxx.xxx.20.192

dnes mi to nešlo hned odeslat👎...a nejsem on-line...Nevím ale,kde se mám napřed přihlašovat?když sem přijdu...

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 12.06.2023, 08:07:15 xxx.xxx.198.226
Fikovnice:

Buggyro, a co včera??

Brno nějak odpoledne - fakt vydatnej slejvák! Byla jsem v OC, čekaly nás tam desítky lidí ve dveřích, až to přejde...a ono nepřecházelo. Tak jsem to proběhla a stejně jsem zmokla jak slepice!crazy A další slejvák u baráku a to už jsem zůstala sedět v autě...no, hodinu určitě.


No, od té doby už nepršelo. V sobotu jsme byli celý den na závodech u Benešova, tak nevím, jak tu bylo, ale když jsme přijížděli, tak byly silnice mokré, možná tady něco spadlo. Ale koním do van nenapršelo nic podstatného, žlutá nepitelná hmota, která bude dobrá aspoň na zalívání (lepší než nic).

Anonymní (neregistrovaný) 12.06.2023, 08:16:51 xxx.xxx.224.101
Koutak:

Tak jsem zvědav,zda budu anonymní,nebo ne. Hrál jsem si s profilem.Nyní to chce zase přihlásit.To je ale blázinec.Mourka jsem asi ryby naučil chytat,protože dnes nechtěl ani paštičku a byl nějaký přežraný.Krátce se pomazlil,nechal si vytrhnout jedno klíště a svalil se u vrat do stínu a usnul.

 


Tak nevím, proč se mi u vás nezobrazuje možnost SZ. Chtěla jsem domluvit prázdninovou návštěvu.

Anonymní (neregistrovaný) 12.06.2023, 08:18:23 xxx.xxx.224.101
Anonymní:

Tak nevím, proč se mi u vás nezobrazuje možnost SZ. Chtěla jsem domluvit prázdninovou návštěvu.


A už asi vím. Zase mě to odhlásilo.

zbynek
zbynek (920 příspěvků) autor webu
12.06.2023, 10:46:58 xxx.xxx.40.76
Bobca:

dnes mi to nešlo hned odeslatthumb-down...a nejsem on-line...Nevím ale,kde se mám napřed přihlašovat?když sem přijdu...


Dobrý den všem, kvůli stížnostem na odhlašování jsme provedli úpravu v přihlašování. Teď už by vás to mělo držet přihlášené dobře, jen bude nutné se nyní přihlásit. Touto změnou zřejmě došlo k automatickému odhlášení.

Nyní by to mělo fungovat takto:

  • kdo se přihlási klasicky (aniž by zatrhl políčko Přihlásit trvale, bude odhlášen po 24 hodinách bez aktivity)
  • kdo zatrhne políčko přihlásit trvale - bude přihlášen trvale (minimálně 30 dnů)

Pokud by to ještě někomu zlobilo, tak prosím dejte vědět.

lesnizinka
lesnizinka (1554 příspěvků) 12.06.2023, 11:42:48 xxx.xxx.12.199
zbynek:

Dobrý den všem, kvůli stížnostem na odhlašování jsme provedli úpravu v přihlašování. Teď už by vás to mělo držet přihlášené dobře, jen bude nutné se nyní přihlásit. Touto změnou zřejmě došlo k automatickému odhlášení.

Nyní by to mělo fungovat takto:

  • kdo se přihlási klasicky (aniž by zatrhl políčko Přihlásit trvale, bude odhlášen po 24 hodinách bez aktivity)
  • kdo zatrhne políčko přihlásit trvale - bude přihlášen trvale (minimálně 30 dnů)

Pokud by to ještě někomu zlobilo, tak prosím dejte vědět.


Jste dobří👍 Díky🍀Vím, že to není jednoduché, vtrhne sem celá horda z Fauny a má milion požadavků a nejlíp teď hned😉 Takže hlásím, že mi to nenačetlo profilovku, nestěžuju si, nespěchám s ní jen, že to nějak nevyšlo, no🙄 Ještě to teď zkusím jednou, uvidíme🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.