Aktuálně: 4 593 inzerátů178 059 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

Třetí víčko

Anonymní (neregistrovaný) 16.06.2023, 16:56:42 xxx.xxx.22.251

Kromě bydlení (a do Prahy se dojíždí), máte jedno, jestli Praha nebo Plzeň.

Canka
Canka (303 příspěvků) 16.06.2023, 23:12:44 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Dnešek utekl jako voda....z práce jsem se těšila domů za čivavkou...celý zbytek dne jsem strávila s ní,abych si jí fakt užila po takový sobě...šli jsme spolu do města na oběd,pak na dlouhou procházku,byla se mnou u zvířátek..s Bertíkem spolu lítali jak praštěný a pak oba odpadli😄

Zítra jedeme s kamarádkou na Burger festival a pak jedeme na jeden den na vodu,tak se zítra neozvu.Jedeme na Berounku a sejdeme se pak v kempu,kde nás bude parta asi 50 lidí,takže to bude veselý a hravý😄Takže to vidím tak,že celou neděli se budu léčit z kocoviny😄Budeme tam spát ve stanu a to už si ani nepamatuju,kdy jsem spala..možná když jsem byla ještě mladá holka😄A pak slibuju,že už fakt nebudu pít😄Já se teda budu snažit i tady pít nějak střídmě,protože ty opilcova rána úplně nedávám😄

 

Obrázek
Canka
Canka (303 příspěvků) 16.06.2023, 23:17:54 xxx.xxx.215.178

A s tou prací,to je těžké..o co je zájem,jsou operátoři,prodavači apod....ale když se člověk dohrabe někam výš(jako ta moje bývalá kolegyně) a je zvyklá na nějaké peníze,je to pak neskutečné prozření padnout na plat operátora..a prostě člověk musí začít někde znova,aby se zase někam dostal..já teda operátor nikdy nebyla a ani bych nechtěla..mám výhodu v tom,že mám ještěrku,retruck...takže když už,sklad to jistí..a tam ty platy nejsou tak strašný..i když by to pro mě byl brutální pád..musela bych se hodně uskromnit,ale byla jsem taky dřív zvyklá žít z hodně mála..a kdybych uměla dobře anglicky,tak už bych se vůbec nebála..ale to já sakra neumím😄

Bobca
Bobca (1004 příspěvků) 17.06.2023, 07:38:24 xxx.xxx.20.192
Canka:

Ahoj holky,

Dnešek utekl jako voda....z práce jsem se těšila domů za čivavkou...celý zbytek dne jsem strávila s ní,abych si jí fakt užila po takový sobě...šli jsme spolu do města na oběd,pak na dlouhou procházku,byla se mnou u zvířátek..s Bertíkem spolu lítali jak praštěný a pak oba odpadliloughing

Zítra jedeme s kamarádkou na Burger festival a pak jedeme na jeden den na vodu,tak se zítra neozvu.Jedeme na Berounku a sejdeme se pak v kempu,kde nás bude parta asi 50 lidí,takže to bude veselý a hravýloughingTakže to vidím tak,že celou neděli se budu léčit z kocovinyloughingBudeme tam spát ve stanu a to už si ani nepamatuju,kdy jsem spala..možná když jsem byla ještě mladá holkaloughingA pak slibuju,že už fakt nebudu pítloughingJá se teda budu snažit i tady pít nějak střídmě,protože ty opilcova rána úplně nedávámloughing

 

    Obrázek

ahojky..už su tu🌻

Niki-nevím,jestli znáš od "Rybiček48" písničku-napíšu ti kousek..

"slibuju že nebudu pít,včera to bylo naposled,slibuju,že nebudu pít-to přísahám..

už jenom na svatbách a nebo promocích,přes den ne,jenom po nocích

Na oslavách,nebo večírcích,přes den ne,jenom po nocích....

slibuju,že nebudu pít,to přísahám"..ta přísaha v refrénu několikrát😎Pusť si ji celou..

Takže nepřísahej,a občas si klidně dej..nemusíš to přehánět,jako v tom klipu(je k tomu i klip),ale to k tomu životu taky patří,když je dobrá parta..Já to předevčírem hrála na terase v jednom "kempu",a děcka od 11 a výš to zpívaly skoro sborově...I od "Šworu" "síla starejch vín"...Nedvědy,Novákoviny,Olympiky..přes "báječnou ženskou" od Tučného..I nějaké lidové,u kteých i tančili...🙂

Bylo super..Počasí vyšlo,jen ten večer pršelo,ale to jsme byli na té terase..Klidně bych tam vydržela dýl..Nádherný areál asi pro 1000 lidí..Když jsme včera odjížděli,tak zrovna najížděli noví..Za nás tam bylo asi 250 děcek..různé soutěže,za hudby "pevnosti bojárd"..🙂..lanová-a dost obtížná dráha..stěny na lezení-různé obtížnosti..

Dík klukům tady,jak spravili to vkládání fotek a náhled!!👏bye👍Dnse jedu ještě na nějakou pracovní akci...ani nevím jakou...jsem zvědavá..Přijedu asi večer "hotová"..papa zítra

 

Bobca
Bobca (1004 příspěvků) 18.06.2023, 07:46:48 xxx.xxx.20.192

Hezkou neděli všem🌺🌻

Vidím,že nic nevidím😎.(spíš nikoho)..nikdo tu nebyl? 🙂..všichni pracují,nebo co?Já přijela včera až ...Dnes už peru,mám tu binec,jak jsem ještě nevybalila úplně všechny drobnosti..Je nádherně..Včera sprchlo na akci-ale až navečer..bylo to záchytné místo na výšlapu..

Jinak nic nového..☀️

Bobca
Bobca (1004 příspěvků) 19.06.2023, 09:46:50 xxx.xxx.20.192

haló,haló..sleeping..budíček😇....vstávat a cvičit 🙂..u mě nic nového,jdu vyhrabat schované šití(jsem uklidila,než jsem odjížděla,ať tu nemám binec) a jdu pokračovat tedy....papabye

Přidávám lesní bar u Baldovce..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (1629 příspěvků) 19.06.2023, 14:52:54 xxx.xxx.53.129
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 19.06.2023, 09:46:50

Ahoj holky, dorazila jsem domů dneska ve 13h, po čtvrt hodině vyřvávání po zahradě se objevil Viktín, Gucci nic, nedorazila, nenašla jsem ji nikde. Tom tvrdí, že je určitě naštvaná, někde schovaná a vyleze až kdoví kdy. Já jsem pěkně nervní. Všechno jsem musela pozalévat, jak venku tak doma, ještě nemám ani všechno vybalené, nějaké zážitky hodím až se aklimatizuju(a najdu Gučajzcat) Neměla jsem sebou ani noťas věděla jsem, že nemá cenu ho brát, nebyl čas. Tom dojede až...někdy zase, ještě tam chlapi balí, uklízí a musí předat areál.

Canka
Canka (303 příspěvků) 19.06.2023, 23:36:49 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Nějak nestíhám😄Kladika u mě...

Víkendová akce byla skvělá..nejdřív jsme teda vyrazili na Burger fest,kde jsme si výborně pochutnali..a pak jsme jeli k Berounce do kempu,kde se nás sešla celá parta a hrálo se,zpívalo a pilo....měli jsme s kamarádkou spát ve stanu,jenže já blbec ho nechala otevřený a přišla bouřka...stan totál vytopenýmonkeyTakže jsme spali v autě na složených sedačkách..ráno jsem se probudila a myslela jsi,že se nezvednu.Celý tělo mě z těch sedaček bolelo..no a ještě dneska jsem se z toho dostávala a nebylo mi prostě dobře...

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 20.06.2023, 07:37:24 xxx.xxx.198.226

To já už jsem lenoch na nějaké kroucení ve stanu. Mám vychytané ležení v autě, hodím si tam pěkně molitanovou matraci a standardní povlečení (péřové) a vyspím se do růžova, i když leje (vlastně je to takový pěkný bílý šum k tomu spaní) :-) Horší je, že se kolikrát vzbudím se zády rozbitými doma na posteli, a to mě tedy nebaví. Dneska to tedy nebylo mými pohybovými stereotypy a spaním v důlku, ale včerejší a předvčerejší námahou při obracení sena. Jestli to dneska zmokne, tak mě trefí...

lesnizinka
lesnizinka (1629 příspěvků) 20.06.2023, 07:56:37 xxx.xxx.36.189

Ha, ha, že: nebylo mi prostě dobře...áno, už sme si zvykly, chápemecrazy😄😄

Nic si z toho Niki nedělej, já sem včera odpadnula taky. Všechno to vybalování, lítala jsem po zahradě, co udělat dřív, všechno zalévala a do toho vyřvávala na Gucci. Ta potvora jedna vychcaná se objevila v 18h. Sbírala jsem jahody, pak byla připustit vodu do jezera, aby se jahody zalily a jak jsem šla odzadu k domku uvažovala jsem, že řeknu Tomovi, že musí jít obejít tu cestu před barákem, že jsem tam něco cítila...už jsem se Niki hodně bála, že dopadnem jak ty☹️ Padlo mi oko na cestu kolem loučky a tam si leží ta potvora naše, pomstychtivá...no jasně, dala mi to sežrat😎 tak jsem letěla za ní vzala ji k její nemilosti do náruče a pomačkala ji. No jasně, během dvou sekund začala kopat nožičkama, ať ji nechám, že jsem úplně blbá. Pak se tam motala se mnou, po zahradě a nakonec někam zmizela. Myslela jsem, že přijde hned za mnou domů, ale už se neukázala, ani na spaní nepřišla, ani nad ránem do ložnice nepřišla. Viktínek se od nás celý den už nehnul, odpoledne spal se mnou v baráku a večer byl s mužem a pak s náma oběma, jen si šel lehnout na lehátko ven. O půlnoci se sice přišel najíst, ale chtěl jít zase ven. Nevím, co kde mají domluvené...a ještě se neukázali 🙄 Jo, celý den bylo vedro na padnutí, na tři hodiny jsem zalezla do baráku a vyšla zase až kolem té 18té hodiny sbírat ty jahody. Pak se mi zdálo, že jít domů po 19h je strašně brzo, tak jsem se pustila do pletí, bylo příjemně, teplo, slunko za nějakým mlžným oparem už😉 říkám si, že musím jít tak po 20h už domů, protože si musím umýt hlavu, cvičení ve sklepě jsem předem vzdala a stejně dolezla domů až 21.30. A ještě jsme počítali pokladničky(dobrovolné vstupné, příspěvek na nadaci) do skoro jedenácti. V obyvču jsem usnula hned, jak jsem si lehla na gauč, takže nestihnula napsat už zhola nic😇

Festival byl náročný, náročný, náročný, ale podle reakcí ostatních, kteří si ho jen užívali se vydařil, přišlo i mnohem víc lidí než vloni, taky pomohlo počasí, že se vydařila předpověď. Byla jen jedna malinká přeháňka z bouřky, co se rozpadla a to ještě v době, kdy byl program na krytém podiu i hledišti, takže super👍 Jen ty večery byly strašně chladné, museli jsme být zamotaní všichni jak pumpy, ti prozřetelní si vzali i prošívané bundy...a jak jim bylo👍 Třetí rok počasí vyšlo parádně, takže už teď se bojím, že jednou to nevyjde, prostě to tak dopadnout musí🙄 Toma ještě čeká v práci vyhodnocení ostatních, řešení těch, kteří svou práci úplně nezvládnuli...což je ta méně příjemná práce🙄 a placení faktur😜což je nejméně příjemná prácepleading😉 Letím obejít potok...úplně jsem si odvyknula sakracrazy

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 20.06.2023, 09:20:44 xxx.xxx.198.226

A já jsem v neděli pořádala závody pro koně, resp. sranda mač pro dětičky a jezdce pro radost.

Také vypadá, že se vydařilo. Doufám, že holky dobře spočítaly výsledky a zase nebudou nějaké resty v pořadí oceněných jezdců. Vyhlašovala si to máti sama, já jsem jen rozdávala ceny, takže je to na ně. :-P

Naštěstí s tím organizačně není moc starání, nějaká lehká byrokracie tam je, ale přežijeme to, hlavně jsme to vyřešili jedním tahem na celou sezonu, takže dá-li bůh a obec nám schválí, co schválit má, budeme mít všechno po kupě na příští závody. A budeme si moci konečně říct oficiálně o startovné (které nám náklady nepokryje ani omylem, ale aspoň něco). Také snad zpoplatníme občerstvení konecně (pětikajdou za kus, proti padesátce za koláček na jiné akci to je romantická cena).

Naštěstí nám akce netrvala dlouho, od 10 do 14 hodin, ve tři už bylo všechno i uklizené. Tentokrát nám chválabohu přijela polovina účastníků oproti minulému měsíci, asi také to bylo tím, že jsme měli akci na fejsbůku vyvěšenou jako soukromou. V květnu jsme akci končili až ve čtyři. Až budeme mít všechnu byrokracii po kupě, dám akci jako veřejnou, a rozvěsím i po vsi nějaké letáčky, ať přijdou diváci, už mám vymyšlené pro ně místo, kde nebudou překážet, a budu ještě muset vymyslet, jak se dostanou k tomu občerstvení (protože to je zrovna přes kolbiště, a nechci, aby se nám motali koním pod nohama).

Jo a taky nějaké sezení pro ně budu muset vymyslet. No, uříznu pár palet, mám jich tam hromady, a dám jich pár na sebe. A bude. Škoda, že ještě není  zprovozněný lis na seno, bych slisovala nějaké balíky pod ty palety, abych nemusela tahat tolik palet :-D Jé, teď mě napadlo, dyk my máme hromady pneumatik - dám palety na pneumatiky, bude to i odpružené, to je nápad :-)

lesnizinka
lesnizinka (1629 příspěvků) 20.06.2023, 10:39:06 xxx.xxx.36.189
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 20.06.2023, 09:20:44

Buggyro...z vlastní zkušenosti...kopete si hrob😜 teda pokud jste takový megaloman(tedy woman) jako můj muž. Taky to začínalo jen jako taková akcička pro děti. Po třech letech to nabobtnalo (samo pochopitelně😎 ) na čtyřdenní kemp pro asi 500dětí a třídenní festival pro tisíce lidí. Takže opatrně s těma letáčkama a divákama😉👍

lesnizinka
lesnizinka (1629 příspěvků) 20.06.2023, 10:46:39 xxx.xxx.36.189

Zkusím dát malou ukázku, video z youtube, co hodil místní reportér. Paní učitelka zpěvu s dětma secvičila sborový doprovod, vlevo dětská cimbálovka Klobůčánek, také patřící pod naši školu.

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 20.06.2023, 11:06:14 xxx.xxx.198.226
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 20.06.2023, 10:39:06

To u nás nikdá nebude takhle. To jsou koňské závody :-)

Diváky to moc nebaví, nemáme ozvučení a neplánujeme ho. Neplánujeme žádný doprovodný program jako skákací hrady a podobně. Pokud občerstvení nezajistí externí dodavatel (páč se mu to nevyplatí, že), tak bude občerstvení, jaké připravím (připravíme v klubu silami společnými na nedílnými), a bude za dobrovolný příspěvek (tj. stojí tam kasička, a kdo dá, ten dá), páč nemáme člověka, co by to tam obsluhoval, když to nezajistí ten exterňák.

No a akce je koncipovaná (a vždy bude) tak, abychom to odorganizovaly v případě nouze ve dvou lidech. Takže koncepce akce je silně střídmá. Megalo nehrozí.

Zatím se pro letošní sezonu bráním i nabízenému sponzoringu, nemáme to jak papírově vykázat. Na příští rok to během zimní pauzy můžu promyslet a nechat si třeba i připravit nějaké dekorace od školy nebo tak. Zatím jsme si v klubu sponzorem sami :-D

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 20.06.2023, 11:14:04 xxx.xxx.198.226

Ty letáčky pro diváky a vyvěšení akce na webu města bude spíš tak, že když nebude rodinka zrovna mít kam vyrazit (aby se děty vybatolily od telefonů ven), tak to pojmou jako výletík, na místě si na chvíli sednou, dají si bábovku s limčou, a zase půjdou. Určitě nikdo nepřijde tam jakože trávit čas v průběhu celých závodů. I když je pravda, že teď když má máti časoměřiče, tak se ujala komentování soutěží. A jak uvidí, že jsou tam i diváci z veřejnosti, nejen doprovod soutěžících, tak bude asi víc přibližovat dění i jim, tak třeba to někoho zaujme, že se i něco dozví. No, uvidíme. To ovšem taky musí ten časoměřič být, a to je do budoucna velká otázka, pokud si máti bude dělat časomíru sama, tak nebude mít čas na velké vyprávění do megafonu :-) Jinak pro diváky nehodláme dělat žádné úlitby, pro nás jsou hlavní soutěžící, a to v umírněném počtu :-D Naštěstí jsme záď světa, tak nehrozí, že by nám tam najelo půl republiky.

lesnizinka
lesnizinka (1629 příspěvků) 20.06.2023, 16:12:38 xxx.xxx.36.189

A toho se Buggyro držte, jinak nebudete za chvíli vědět, kde vám hlava stojí😎 Komorní akce v klídku, jen pro pár lidí by byla ideál. To můj muž ale prostě neumí😇

lesnizinka
lesnizinka (1629 příspěvků) 20.06.2023, 16:15:42 xxx.xxx.36.189

Jelikož jsem odmítnula jít ven pracovat, tak jsem vysála, vyprala a pověsila jednu pračku, uvařila 4 skleničky jahodové marmelády, 2x vysbírala jezero od žabinců a listí a teď čumím na tenis, jak to Linda se.e👎😉 a čekám na muže. Ještě jsem si vzpomněla, že si má sousedka přijet pro trávu.

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 21.06.2023, 08:32:31 xxx.xxx.198.226
lesnizinka:

A toho se Buggyro držte, jinak nebudete za chvíli vědět, kde vám hlava stojísunglasses Komorní akce v klídku, jen pro pár lidí by byla ideál. To můj muž ale prostě neumíangel


My ty lidi na tu organizaci prostě nemáme. Takže to jinak ani nejde.

Váš muž má asi dar soustředit kolem sebe ochotné otroky, kteří zajistí tu občerstvení, tam administrativu, tuhle zapůjčení podia a aparatury, tamhle otroka ke stánku, tady službu na odpadkové koše, pípu, mobilní toalety nebo nájem kempu....tralala.

My si to děláme doma na louce, tyhle možnosti nemáme. No a v tvrdém jádru jsme skutečně jenom dvě organizátorky, nedá se svítit :-)

kometa
kometa (4408 příspěvků) 21.06.2023, 08:35:04 xxx.xxx.224.101
Buggyra:

My ty lidi na tu organizaci prostě nemáme. Takže to jinak ani nejde.

Váš muž má asi dar soustředit kolem sebe ochotné otroky, kteří zajistí tu občerstvení, tam administrativu, tuhle zapůjčení podia a aparatury, tamhle otroka ke stánku, tady službu na odpadkové koše, pípu, mobilní toalety nebo nájem kempu....tralala.

My si to děláme doma na louce, tyhle možnosti nemáme. No a v tvrdém jádru jsme skutečně jenom dvě organizátorky, nedá se svítit :-)


Tak nějak - jako ta moje kamarádka, která zaměstná veta i jako sběrače bobků.😉 Ale pravda, má to promyšlené, zorganizované (protože ví, co si lid žádá) a všichni jsou snad spokojení.

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 21.06.2023, 08:37:01 xxx.xxx.198.226

My včera nařádkovaly s kolegyní seno a přijel lis a slisoval. 4 balíky sena bratru za 2500,- - asi jsou v něm zapletené někde zlaté vlasy děda Vševěda.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.