Aktuálně: 4 319 inzerátů190 585 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Třetí víčko

Canka
Canka (339 příspěvků) 21.06.2023, 08:58:03 xxx.xxx.249.200

Ahoj holky,

Teda já vás obdivuju..já bych nic organizovat nechtěla...stačí mi to v práci a kdybych měla ještě organizovat mimo,tak to brrrrr😄Já bych neměla nervy na tu práci s lidma a kdyby pak něco nevyšlo,tak bych se šla zastřelit😄

Buggyro já jsem zvědavá,za kolik letos koupím seno....mám slíbeno od mého dodavatele,že bude seno teď v červnu,tak sem zvědavá..jako koukám na netu na ceny v okolí,takže asi vím,co očekávat,ale uvidí se no...

Holky skútr furt nejezdímonkeyVčera jsme nad tím strávili v tom šíleným vedru celý den...zpocený oba..když už se vyměnil řemen i sytič,tak když se nastartovalo,tak šílený zvuk,klepal se celý skútr..no prostě šílený..takže se v tom bude hrabat ještě dneska...já jen doufám,že bude ještě pojízdnýpleading

Holky dala jsem se na přerušovaný půst 16/8😄Takže 8 hodin baštíš a 16 nejíš..držte palce,ať to vydržím...prý to fakt funguje..ale nevím s mojí chutí k jídlu😄

Dneska jdu zase na masáž,hrozně se těším...

Ju a nebojte holky,alkohol nechci sakra dlouho vidět..úplně člověka vyřadí z procesu žití😄

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 21.06.2023, 09:51:18 xxx.xxx.198.226

Tak u skútru ještě svíčku a pořešit směs (odvzdušnit, vyměnit filtry...) a bude jak nový :-) Když nastartoval, tak je půl vyřešeno ;-)

Do půstu samozřejmě hodně štěstí, ať se vše povede, jak má. Já na půsty vůbec nejsem, a tady u toho systému vidím mnohá "ale", ale každému bude vyhovovat něco jiného :-)

 

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 21.06.2023, 12:55:10 xxx.xxx.36.189
Buggyra:

My ty lidi na tu organizaci prostě nemáme. Takže to jinak ani nejde.

Váš muž má asi dar soustředit kolem sebe ochotné otroky, kteří zajistí tu občerstvení, tam administrativu, tuhle zapůjčení podia a aparatury, tamhle otroka ke stánku, tady službu na odpadkové koše, pípu, mobilní toalety nebo nájem kempu....tralala.

My si to děláme doma na louce, tyhle možnosti nemáme. No a v tvrdém jádru jsme skutečně jenom dvě organizátorky, nedá se svítit :-)


Ochotné otroky? Naivita. Otrokářství skončilo kdysi před 150lety, takže ty lidi musíte zaplatit. V dnešní době už není moc lidí, kteří by něco dělali pro radost z výsledku😉

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 21.06.2023, 14:38:36 xxx.xxx.198.226

Jo, tak já teda povolávám ochotné otroky. Otrokařím na fotografovi, který přijede za svoje a pak ještě tráví čas nad fotkama, otrokařím na holkách z klubu, které pečou občerstvení a půjčují materiál z domu, otrokařím na rodině, která nezištně pomáhá, otrokařím na rodinách klubových holek, které sedí u občerstvení :-D A dokonce mi sem jezdí jeden pán, se kterým jsem se sčuchla na seznamce, ale řekli jsme si, že nejsme pro sebe stvořeni, ale baví ho pomáhat, tak nám měří čas :-D Ale je to tak, že tihle "otroci" mohou kdykoli říct, že zrovna nepřijedou, a pak si to my dvě organizátorky, co jsme se tomu upsaly (a stojí nás to akorát peníze, čas a nervy) budeme pytlíkovat zase samy :-)

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 21.06.2023, 18:03:50 xxx.xxx.36.189

To jo, u komorní akce to určitě jde, že to dělají pro vaše krásné oči, přátelé a známí. Rodina...no ta to samozřejmě odes.re vždycky😎 Jak říkám, toho se držte👍😉

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 21.06.2023, 19:43:09 xxx.xxx.36.189

Niki, jak to myslíš s tím senem? U nás je letos trávy hafl myslím, že i hodně nasušili. Dneska jsem slyšela na pastvinách balíkovat. Teď přešly bouřky, obří...no nikoliv přes nás, u nás se to rozestoupilo a nejspíš ani nic moc nenaprší, ještě prská.

Moto jde mimo mě, takže to, co by mohlo být skůtru vůbec netuším. Od té doby, co mi dolil místní automechanik do auta takřka 5litrů oleje, přestala svítit výstražná kontrolka😉

Canka
Canka (339 příspěvků) 21.06.2023, 23:11:37 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

No Raduš ono se nám totiž stalo,že jsme se právě kvůli ceně několikrát nedohodli víš...ale zrovna dneska mi volal a je to dobré..domluvili jsme se na ceně 600 kč za balík za 130 cm průměr...takže jsem spokojená + nějaký kačky za dopravu...takže v neděli mě čeká brigádička kutálení balíků...povolala jsem i brigádníka,tak snad v neděli nebude vedro na padnutí..ideál by bylo 20°C a pod mrakem..ale to se asi nestanemonkey

Dneska jsem byla na masáži a bylo to zase skvělý..jenže jsem tam dvakrát usnula a zachrápala na zádech,prostě jsem byls unavená😄Masérka se mi smála,ale chápala to😄Potom jsem jela pro jídlo,nakoupit,mamce odvézt vajíčka....domů jsem se vrátila až navečír..a to jsem dneska plánovala kolo..tal půjdu holt zítra..ale na zítra u nás hlásí bouřky..tak uvidíme..

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 22.06.2023, 07:20:52 xxx.xxx.20.192

ahoj děvčata-kluka jsem zas chvíli neviděla...asi maká..🌻

Já nemakám,ale včera jsem napsala,chtěla smazat citaci,že to nebylo jen k "bugyře",(ohledně sena) a ono mi to zmizlo všechno..Tak jsem se na to pak vyprdla to všechno psát znovu☹️..jsem právě psala o tom seně,že pokud vím,že bude dobré,tak se to vyplatí..že Niki loni koupila laciné-a byly tam bodláky a tak..Doufám,že letos to chytne líp...👍

Včera se to tu honilo-černo,ale nic z toho nebylo ..asi 5 kapek..

Sousedce dovezli v úterý navečer dřevo-pěkné,suché..10kubíků..Tak jsme na to naběhly i s druhou sousedkou,její dcerou a matkou..Nosily mi to do zahrádky a já zas rovnala..Včera ráno jsme o půl 7 naběhly znovu,to dodělat a za pár minut začlo pršet..Ale jen tak zahradnický chvilku..Já to měla na tabletu,že to dojde v 8,ale přišlo to až o půl 9,jak jsme to zakryly...A dnes se ještě nemůžu hýbat..Bolí mně celá Božka😎🙂

Ale dřevo je srovnané,zakryté...Ještě jednu várku pak objednají..Chlap opět na cestách-jezdí kamionem-takže nám prý doveze něco dobrého😇..duchem prý byl s náma😄

Normálně Jiřinky asi vyhodily mládě..Dole pod oknem-volal soused,že je tam mrtvé ptáče..Je tu i jakési ticho,není tu jak loni tolik čiřikání..Na druhé okno mi lítala další-to mívám otevřené dokořán,myslela jsem,že mi vletěla dovnitř,jak to bylo hlasité..Ale tam jim nedovolím stavět..Nalepila jsem tam papírky..To bych nedala..a taky nemám síť,měla bych je tu určitětongue

Jdu něco dělat...hezký den všem☀️🙂

 

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 22.06.2023, 12:39:08 xxx.xxx.36.189

Ja pozor, dokonce i Bobča se ukázala😄😉 U nás včera jak píšeš zahradnický. Jen jsem se zapomněla muže ráno zeptat, kolik to nakonec bylo mm. Žádné přetékající kaluže se nekonaly, kočky dom spat nešly. Horko jak v peci celou noc, byla jsem probuzená snad 20 a nevěděla, co s nohama, kam si je ještě vrazit, aby se zchladily🙄 Ve čtyři ráno jsem se šla projít po zahradě, bylo 15st, abych zchládnula celá. Ráno jsem šla na obchůzku o hodinu dřív, vlastně o hodinu a půl, už v 7h. Po snídani jsem honem vyběhla plet tam, kde to bylo v chládku, ale vydržela jsem jen asi hodinu a půl...a utekla mokrá jak myš. Do večera nevytáhnu paty z baráku.

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 22.06.2023, 12:53:26 xxx.xxx.198.226

Tak já se právě vrátila z té vopičárny venku do chládku svojí pracovní kanceláře, ve zděné části budovy, otočené na sever, kde normálně klepu kosu a i v létě tu jsem v punčochách a ještě včera se zapnutým topítkem na nohy. Teď se málem tisknu ke zdi, jak jsem zvenčí rozpálená. Uf.

Byla jsem u koníka s veterinářkou, koník už skoro měsíc kulhá, a tak jako divně, jednou jóó, jednou nééé, jednou ták, jednou onák. Asi artroza nás dohnala, předpokládám. Protože absces se nepotvrdil. Jako kopyto prasklé měl, krev z toho tekla, ale to je zdá se zahojené (dokonce do toho vetka zaryla diagnostické kleště a neudělala do toho kopyta ještě větší díru, což mě překvapilo - ale hlavně z toho netekla krev). No a tak dám ještě tři týdny klidu a uvidím, jestli se do závodů to kulhání ještě trochu zlepší.

A když ne, tak před závody budu mít nějakou kačku snad v ruce, tak bych nechala udělat pořádnou diagnostiku. A pak se uvidí.

Canka
Canka (339 příspěvků) 23.06.2023, 07:06:19 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Včera u nás neskutečný vedro a dusno...33°C...bylo jak v prádelně..v práci dobrý,tam je klimatizace,ale o to horší je ta facka,kterou dostanete,když vyjdete venmonkey

Po práci jsem měla domluvené jedno takové setkání na zmrzku se starým znàmým a i když jsme byli ve stúnu,oba jsme byli zpocený až na zadku😄Potom jsem jela řešit skútřík a úspěšně si ho vezla domů..hurá..ještě tam reda budeme měnit válečky,ale to už je to nejmenší,hlavně,že už jezdí..bylo to prý opravdu tou pružinou ještě..hned jsem ho jela aspoň kousek projet..

No pak jsem šla ke zvířátkům a modlila se,aby vážně přišli ty bouřky,protože to byl hnus to počasí..a vážně večer přišli..ale na to,jaký výstrahy na to dávali,tak to byla slabota..ale zapršelo celkem dost,tak aspoň se ta vyprahlá zem zalila..

Bobi tenhle dodavatel má seno vždy pěkné,jen se vždy dohadujeme o ceně..letos řekl rozumnou cenu a pak není o čem..jen teda doufám,že nebude v neděli vedro,prozoževto by hsme tam u toho kutálení asi umřeli😄

Jinak holky totální průser..ale totálnípleadingjá mám ve čtvrtek odletět do té Anglie za bráchou a ja zapomněla,že Anglie už není v Eu,takže nemůžu letět jen na občanku...a nemám pas!!!monkeyDneska jdu zkoušet rychlopas,ale to si kurňa zaplatím drahotu jako sviň

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 23.06.2023, 07:42:10 xxx.xxx.36.189

U nás už včera bouřka nebyla, ale vedro hnus. Jediné štěstí, že se sem natlačila vysoká oblačnost, která to šílené slunce trochu brzdila. Bylo ,,jen" 29st, takže schovaná v baráku sem to přežila a šla ven zase až po 18h. A to místo pletí člověk dělá milion věcí: tamto vyvézt, natáhnout závlahu do skleníku, zalít rajčata, vyplet červenou řepu, okurky a celer, protože ty záhony byly totálně zarostlé...atd. Vyplela jsem jen to, co kde hořelo. Gučinu jsem viděla jen u snídaně, pak spala v obyvču, ani nevím, kdy se odstěhovala někam ven a večer se ani neukázala. Vikťa polehával střídavě doma a za barákem. Když jsem večer přišla, zrovna zvracel trávu na mole, tak dostal bezopastu...ale však mu ji dávám celkem často a má tu trávu. A myši nežere. Už se mi nejmíň měsíc ani nedotknul masa zjistím, kdy mají očkování a asi ho předtím zavezu na nějaké odběry...mě se prostě nějak nezdá☹️ Granule snad jí, to ho vidím, někdy s chutí i tu kapsičku, jindy v ní jen porýpá, ale je podle mě vychrtlý.

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 24.06.2023, 08:42:15 xxx.xxx.20.192

"ja pozor,Bobča se ukázala"

Hej,ty lesní poběhlice-teda chtěla jsem napsat tanečnice.hand-before-mouth.tongueupside..Já píšu denně,jen jak se mi tuhle smazala ta litánie,tak jsem se na to pak vyprdla...Nerýpej zasestarsju?

Včera jsem ráno ani nezapínala,vybuřuje mi to delší dobu,že mi končí licence ,čico,musím zavolat synovci..ale jsem se zasekla ráno u telefonu-Zdenka měla svátek,pak volala Jaruš..V 10 jsem měla jít na 2.očkování "klíštěte".natáhla jsem to k holičce..Zasekla se v trafice,na oběd jsem si zašla na halušky...Jenže ouha😊byl už jen poslední brutvánek-což neva,ale až pak mi je pochválil,že jsou dnes obzvlášť promaštěné...mi nedošlo,že to byl asi už spodek z lódny...a tak už jak jsem baštila-byly teda dobré,ale spodek z misky jsem nechala..ten už plavalhand-before-mouth..co už👎

Ale ve finále jsem musela blahořečit tomu obědu,bo jsem po pár dnech zácpy se totálně vyčistila👏..aspoň k něčemu to bylo dobré,ale chvíli je nebudu muset vidět..Pak jsem byla nakoupit u kamaráda levnější maso a sýr,tam jsem zkysla na kafi-ledovém🙂..

Mrkla jsem se na minulý díl miláčka "Gibse",začly jít na Nově nové díly..co ještě nebyly...Jo,mezitím jsem se pokoušela si bucnout..větrám do chodby,tam je zima,venku se nedá..Na počál jsem si ani nevzpomněla😇..Teprve dnes mi o trochu míň bolí ty kyčle z toho úterního dřeva...Včera jsem dostala za to flašku "jacka Danielse"-fire..je to skořicový mok,naředěný jablečným džusem chutná jak štrůdl..Daly jsme si jednu sadu,a šla jsem domů lehnout-asi o půl 8..Vedle sousedi opět měli párty..před 10 začla gradovat,ale o půl 11 to utli...možná na ně někdo už zavolal,,Já zavřela okno hned a zatemnila,bo se mi chtělo spát,ale nešlo,bo bez ponožek já prostě neusnu..Takže Raduš,u mě vyhrály hebké teplé ponožky na nožky od Božky👍..no a pak jsem usnula,jak přestali..Ve 4 jsem otvírala okno,čučla na minulou kriminálku Anděl a po 7 mě vzbudil sousedův baryton..cosi venku řešil..

chápu Buggyru,že v tom severním pokoji má zimu,já,když třeba jsem celý den bývala doma na baráku,musela jsem mít taky teplé ponožky-ale to jsem byla hubená,teď mě hřeje to sádlo,jak říkám..Ten vliv okolí na mou snahu se sebou něco dělat je hóódně blbý...Nejlépe,když máte kamarádku,která váží 50kilo i s postelí,je o 23 let mladší a sabotuje veškerou mou snahu..To bych nesměla fakt chodit už nikam a sedět sama doma..

Včera jsem byla pověsit a sebrat prádlo na hůře...normálně čůrky potu ze mě tekly a trvalo hoodně dlouho,než jsem zchládla..za hoďku to bylo suché,jak jsem šla věšet další várku...

Kilian
Kilian (1280 příspěvků) 24.06.2023, 09:01:56 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 24.06.2023, 08:42:15

....ono je to všechno o vůli, jsem žravá, patologicky závislá na sladkém a mívám návaly vlčiho hladu...chodím velmi často na kafe za kamarady do takřka domácí vinárničky, co máme pod domem a tam se neustále něco "žere", každý občas něco upeče, navaří....kdybych se neudržela jsem jak sud, a ze ty chutě jsou převeliké....takže si fakt člověk musí srovnat v hlavě co chce...mně tedy vyhovuje jist 10 - 15 hod., a pak už nic....občas poruší, ale pak se snažím druhý den jist o to později- vlastně defacto je to přerušovaný půst jak se stravuju.. 

Canka
Canka (339 příspěvků) 24.06.2023, 22:37:41 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Jestli se tu probírá žravost,tak já jsem číslo jedna ve žravosti😄

Včera jsem ani nepsala..protože jsem byla neskutečně,ale opravdu neskutečně naštvaná a totálně demotivovaná..chtěla jsem se na celou Anglii vyprdnout...řešila jsem ten pas..jenže ten rychlopas do 5 dnů by se nestihl..byl by nejdřív v pátek a já odlétám ve čtvrtek. Jediná možnost byl rychlopas do 24 hodin za 6000,-kč!!!!!!!Co jsem měla dělat...jako vrchol všeho mi ho ani nedoručí a musím si pro něj ještě dojet do Prahy v pondělí na ministerstvo vnitra!!!!!Holky já měla(a pořád ještě mám) takový vztek.....jenže je to jen a jen moje chyba...a do toho zítra seno..dalších 11 000,- kč...takže výborný..do toho musím ještě zaplatit oběma holkám benzín,co mi budou hlídat zvířátka..no jako paráda..opravdu..asi si fakt budu muset najít sponzoramonkeyJsem kvůli tomu fakt bez nálady už od včera..a to jsem si dneska ještě totálně spálila záda a nemá mi je kdo namazat😄

Kilian
Kilian (1280 příspěvků) 25.06.2023, 08:27:57 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 24.06.2023, 22:37:41

...no a jak je to s tím běhání tedy, už jste vzdala anebo ještě pořád......protože  běhání nebo rychlochůze je krom plavání asi nejúčinnější a člověka nic nestojí....

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 25.06.2023, 08:42:19 xxx.xxx.20.192

Niki-chybama se člověk učí..a co tě nezabije-to tě posílí...Ty se to naučíš😇..celý život se člověk učí..Ano,spousta peněz v prachu,ale zase třeba "zapracuješ" na tom,co je důležité koupit a co né...Dvakrát si rozmyslíš,jestli je to potřeba...pointing..

Mě to potkalo,když jsem se odstěhovala do Olmika a měla 4 práce,abych se tam "uživila"(nájem,atd).Chodila jsem kolem regálů v obchodech a naučila se přecházet kolem věcí,které bych si ráda koupila..a brala jsem jen to nejnutnější..Ale to není stížnost,to je prostě životní zkušenost,která se pak hodí,když člověk zůstane na všechno sám..Přehodnotit priority..

Ty toho sponzora určitě ještě potkáš😜❤️..ale bacha na nějaké "vyčuránky"..zajištěná hezká holka s bytem..😎..je dobrá partie..👍

Kilian..prosím,můžu se zeptat,kolik vám je?Pokud jste ještě mladá,tak to jde😄...Já mohla sníst cokoli v jakémkoli množství.když jsem chodila do práce..Dělala jsem svého času vedoucí výrobny zákusků-domácích..pekly švagrové a dcera...Bylo mi kolem 40..Těch zákusků!! o jídle nemluvím...a v pohodě..Mě se to vymklo hlavně až vlastně v důchodě..Příští rok budu 10 let doma(je mi 67-netajím se tím-cítím se momentálně tak na 50-ale bylo hůř☹️) A mám 97 kilo-z toho X kilo prsa...Mívala jsem před těma 6-7 lety kolem 75,a to prý bylo k mému věku normální...Takže je to fakt ta moje nevůle se sebou něco dělat...či spíš,když člověk kolem sebe slyší "kašli na to,hlavně jdyž jsi zdravá"..."dej si,co z toho života máme"..Pak vám umře další spolužák...😢 a vy tomu začnete věřit,že tu dlouho už nemusím být..😇Zdravá??prášek na cholesterol,na cukr,na ředění krve,na artrózu,na hlavu..do toho hořčík,Déčko,Céčko...a mám po snídani....A sladké jím opravdu vyjímečně..tuhle jsem si koupila meloun..nebyl vůbec dobrý,vůbec nebyl sladký..upside..Nechala jsem si spravit kolo...Jo,jezdím,když potřebuju něco zařídit..Ale cíleně?Jednou moc fouká,pak je moc horko...😉

10-15 hod jíst je vlastně normální,né?..mezitím člověk spí..posnídám v 8,oběd kolem 12.v 16-17 si dám ještě něco....no a pak navečer sednem ke garáži a dám si 1-2 pivka a je to v čudu...Je fakt,že někdy zobnu,když přijdu domů ještě něco..ale to bych nesměla mít doma vůbec nic😎👎

Ale bratři jsou na tom zdravotně hůř,já jsem -si myslím-ještě celkem "čupr"..tak tím s to prostě omlouvám..hezkou neděli🌻☀️

Kilian
Kilian (1280 příspěvků) 25.06.2023, 08:55:29 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 25.06.2023, 08:42:19

.....ja jsem na IF chodila jako chameleonHugo....je mi 56....no jo, člověk by neměl poslouchat okolí, ale sobě samému, svému tělu, jak se cítí a jak je spokojen, mně je dobre, když jsem v rozmezi 56 až 58 kilo na 170 výšky....s tím sladkým, to je u nás v rodině ze strany maminky prokletí, ale naštěstí dobře spalujeme, takže důsledky nejsou katastrofální při tom kvantu sladkého co do sebe nacpeme, ono kdyby to šlo, tak bychom byly obě jen na sladkem živy a byla bychom velmi, velmi  spokojené....


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.