Aktuálně: 4 319 inzerátů190 587 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Třetí víčko

Kilian
Kilian (1280 příspěvků) 25.06.2023, 09:28:17 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 25.06.2023, 09:15:52

...nezoufejte, dovedu se vyžrat až na 65 kilo úplně s přehledem a kdybych nebyla limitovaná pracovními hadry  šlo by to ještě dál, jenomže od těch 60 kilo už se cítím opravdu darebně..... 

Bobca
Bobca (1223 příspěvků) 25.06.2023, 12:15:26 xxx.xxx.20.192
Kilian:

.....ja jsem na IF chodila jako chameleonHugo....je mi 56....no jo, člověk by neměl poslouchat okolí, ale sobě samému, svému tělu, jak se cítí a jak je spokojen, mně je dobre, když jsem v rozmezi 56 až 58 kilo na 170 výšky....s tím sladkým, to je u nás v rodině ze strany maminky prokletí, ale naštěstí dobře spalujeme, takže důsledky nejsou katastrofální při tom kvantu sladkého co do sebe nacpeme, ono kdyby to šlo, tak bychom byly obě jen na sladkem živy a byla bychom velmi, velmi  spokojené....


tak to zdravím🙂..už jsme to kdysi probíraly🌻

Já v těch 56 měla kolem 70,při 171cm...a byla jsem spokojená...Jen se mi to vymklo potom z rukou...nervy jsou nervy..Měla jsem to líp ukočírovat..teď už to vím...🙂držím pěsti,ať se to udrží👍

Bobca
Bobca (1223 příspěvků) 25.06.2023, 12:18:33 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 25.06.2023, 09:28:17

jinak jsem si říkala,že ten pejsek vypadá jak "motýl"...že je mi povědomý..🙂

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 25.06.2023, 14:18:26 xxx.xxx.36.189
hmn:

" 56 až 58 kilo na 170 výšky"

tý vo.e rolling-eyes

a pak že život není sfiňa.....sunglassesteeth


😄😄😄

Holky jsem tady. Bobi, Kilian je Evka...a ta je jak lunt, viděla jsem fotky😉 my tady stejně skončíme vždycky u té váhy, tentokrát jsem prosím já nezačala😉 jen Bobiš podotknu: kdyby jsi zhubnula, nemusela by jsi většinu, nejspíš nic z těch léků brát. Bohužel, ta obezita likviduje všechno. Tím nechci říct, že já tu budu do stovky a ty umřeš do 70. Jde hodně i o to, když už ti někdo nějakou léčbu nasadí - ji dodržovat...což já tam ani nejdu, natož abych nějakou dostala a kdyby i to všechno, tak se znám....nedodržím. Asi tak😉

Já jsem se cítila hnusně tlustá, asi jsem nebyla doslova tlustá, spíš tak jako normální váhy pro 50letou ženskou, ale já jsem na to zvyklá nebyla a teď, jak jsem zhubnula, se cítím spokojená, dokážu se bez obav na sebe kouknout, do zrcadla, aniž bych ze sebe blila. Krásné mladé tělo už to nikdy nebude, ale prostě normální. Jestli Nikča běhá nevím, dlouho nepsala, ale v létě je víc práce, takže to naprosto chápu, já jsem necvičila myslím skoro 3týdny....nestíhám, nemám sil, akorát ráno to oběhnutí potoku dodržuju poctivě. A to je oslí můstek - to jsem teď taky flákala, protože před tím 3 dny na festivalu nic a teď jsme na dva dny vyrazili do Prahy, protože sme dostali pozvánku na galavečer moderního tance. Ani jsem si noťas nebrala, páč jsem tam vůbec neměla čas, bylo to prakticky na otočku s přespáním. Kočiny ani myslím nezachytily, že nejsme doma😉

Dneska měl být chladno, pofukuje severák, což pomáhá, ale i tak je 25st, na slunku je horko.

kometa
kometa (5005 příspěvků) 25.06.2023, 14:22:08 xxx.xxx.147.163
Kilian:

...nezoufejte, dovedu se vyžrat až na 65 kilo úplně s přehledem a kdybych nebyla limitovaná pracovními hadry  šlo by to ještě dál, jenomže od těch 60 kilo už se cítím opravdu darebně..... 


Vyžrat se na 65 kg? To má být provokace?🌻 To jsem měla na vysoké při výšce 175 cm.

Teď mám o 15 kg víc a cítím se taky darebně.

 

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 25.06.2023, 15:48:37 xxx.xxx.20.198
kometa:

Vyžrat se na 65 kg? To má být provokace?yellow-flower To jsem měla na vysoké při výšce 175 cm.

Teď mám o 15 kg víc a cítím se taky darebně.

 


Je to provokace...😄😉

Kilian
Kilian (1280 příspěvků) 25.06.2023, 16:17:01 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 25.06.2023, 16:10:24

....ta taky...a jak bývalá pohyblivá....moje babička byla jako kulička, malá a silná  ale od rána do večera byla v pohybu, pořád něco dělala a byla  v obličeji takřka bez vrásky do vysokého věku...

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 25.06.2023, 18:38:49 xxx.xxx.36.189
Kilian:

....ta taky...a jak bývalá pohyblivá....moje babička byla jako kulička, malá a silná  ale od rána do večera byla v pohybu, pořád něco dělala a byla  v obličeji takřka bez vrásky do vysokého věku...


Prosím nevelebit tu obézní dámy, zrovna Heleně to radost nepřineslo a nedožila se ani 70ky. Svým životním stylem zabila i svého syna.

Že to byly skvělé herečky o tom žádná. Ještě Míla Myslíková, taky Marie Motlová (musela jsem ji vygůglit, vlastně jsem ani nevěděla, jak se jmenuje, byla to prostě Ema z Nemocnice na kraji města)

 

Kilian
Kilian (1280 příspěvků) 25.06.2023, 19:04:46 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 25.06.2023, 18:38:49

..byly to velké herečky, jak talentem, rolemi, tak tělem....já je nevelebím, jen prostě říkám, že to uměly nosit...

biaca
biaca (659 příspěvků) 25.06.2023, 19:24:19 xxx.xxx.0.1

Pravda, teď si komedii kvůli herečce nepustíte - Zázvorková, Ružičková uměly pobavit a pozvednout komedii na jinou uroveň. Ani herci už nejsou co bývali - Menšík, Sovák, Abraham...

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 25.06.2023, 22:18:25 xxx.xxx.61.244
biaca:

Pravda, teď si komedii kvůli herečce nepustíte - Zázvorková, Ružičková uměly pobavit a pozvednout komedii na jinou uroveň. Ani herci už nejsou co bývali - Menšík, Sovák, Abraham...


Také mám ten pocit...

Že ti herečtí bardi už všichni odešli a teď to stojí za prd. Jenže on je to asi takovej koloběh života. Mladším ročníkům se třeba současní herci zdají super, a ono se mezi nimi dají najít klasy, to zas ne, že ne. 😉

Jen se mi třeba poněkud zprotivila Geislerka - jak byla jednu dobu obsazovaná téměř do všeho...a možná ještě pořád je. Už drahnou dobu jsem se nedívala na nějaký novější český film. Jinak filmy miluju, tak pokud máte někdo nějaký dobrý tip, ideálně právě na český film, sem s ním. 😉

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 25.06.2023, 22:23:31 xxx.xxx.61.244
lesnizinka:

Prosím nevelebit tu obézní dámy, zrovna Heleně to radost nepřineslo a nedožila se ani 70ky. Svým životním stylem zabila i svého syna.

Že to byly skvělé herečky o tom žádná. Ještě Míla Myslíková, taky Marie Motlová (musela jsem ji vygůglit, vlastně jsem ani nevěděla, jak se jmenuje, byla to prostě Ema z Nemocnice na kraji města)

 


Raduš, je otázka, jestli u Heleny toho hnusnýho raka zpustila obezita...

Její syn - to je asi bez debaty - že "dojel" na tloušťku.

Někdo má štěstí na úžasné spalování, jako třeba jedna moje kolegyně. Ona s prominutím furt žere a odhaduji, že váží tak kolem 55kg (max.)!!! Jedeme někam přednášet, já řídím a ona sotva vyjedeme, tak už v Brně se začne něčím živit...téměř až do cílové destinace - takže třeba dvě hoďky konzumuje... Pak tam teda přednášíme, ona sní o pauze polovinu rautu a ještě si zabalí výslužku na cestu zpět! NESPRAVEDLNOST!!! rolling-laughing

Canka
Canka (339 příspěvků) 25.06.2023, 22:46:04 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Jsem vyřízenámonkeyDneska u nás zase hic jako kráva a do toho super počasí mi přivezli to seno..sice jsem měla brigádníky,ale dva z toho byli mladý kluci a ty to prostě nedali(kutálení 15 balíků do kopečka ve skoro 30°C)takže jsme stejně kutáleli ve dvou..byla jsem zpocená,špinavá,zničená..a hlavně spálená jako prase...mám teď čivavku na 3 dny,tak tam byla celý den se mnou a místo aby byla ve stínu,všude za mnou ťapkala..takže byla ve finále úplně vyřizená...doma jsem jí vykoupala hezky ve vlažné vodě a spinká jak zabitá....ani se nehne..já jsem teda taky kaput..jdu do hajan..

Zítra mě čeká po práci ta cesta do Prahy pro ten nejdražší pas na světě a má být 30°Cmonkeya já nemám naplněnou klimatizaci,protože jezdím hlavně na skútru..to umřu😄

Nene,už neběhám,nedělalo mi to v tom teple dobře..bylo mi zle..takže jsem přešla na kolo a jezdím na kole...

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 25.06.2023, 23:25:45 xxx.xxx.36.189

Nejdražší pas na světěcrazy😜No, to asi jo👎 Fakt budeš muset Nikiško někde šetřit. Však nemusíš mít všechno hned - tu stromky, kočičáci 150 škrabadel atd. Ha, to mi připomnělo: už ty pipky někdy pouštíš ven? Psala jsi a přehlédla jsem to, nebo ještě ne?

Jsem ráda, že jdu, kdybych měla v tom vedru běžet, 100%ně zdechnu, i tak si nestačím utírat hubu, jak jsem zlitá potem. Na kole tě alespoň ovívátongue Já klimu v autě mám, ale nepoužívám, radši si otevřu okýnko a nechám na sebe foukat, mám to ráda.

Chudinku čivinku dočista sedřela😉

Já dneska tahám z jezera žabince, muž tam nalil ty bakterie, takže vyplavávají i ty, co nemáme😜 Říkám mu v rákosí: nevím, jestli tak šíleně smrdí ty žabince, mě to přijde jak zdechlina nějaká👎Nééé, to ty žabince. Procpu se přes rákos na kraj jezera a už jsem uviděla v žabincích zamotanou bělici nafouklou jak balon. Kristepane...ten smrad jsem tam zacítila snad už někdy před týdnem, pak se otočil vítr a necítila jsem to. Myslela jsem, že se pobliju, jak jsem ji v podběráku nesla vyhodit🤮 To je něco šíleného👎

Bobca
Bobca (1223 příspěvků) 26.06.2023, 08:28:22 xxx.xxx.20.192

ahoj všichni🌺

Jsem ráda,že se přidala i Evka..Na Fauně jí to nějak nešlo..🙂..

Přidám názor,že jak je člověk silnější,nemá vrásky,to je fakt..ale zas ty "podbradečky a tvářičky" naducané taky nejsou moc in👍..Není to sice tak hrozné-viděly jste mě v chobotu😉,ale já jsem jinak taky pořád plašan..né,že bych pořád něco dělala,na to jsem právě už zhnilá,ale štve mě,jak rychle chodím..hrůza😊..Jdu si třeba pro auto,já letím jak blázen,pak dýchám jak čtyři,srdce v krkuupside..Neumím se zpomalit..

Ty herečky uměly svá kila nosit..Hlavně Helenka Růžičková..Názor,že ji rakovina dohnala zkrz váhu neberu..Jsou štíhlí lidé,drží se a..v tomhle fakt nikdo neví kdy ta potvora udeří a na koho..Ano,životosprávou lze se ukočírovat..ale téhle nemoci si myslím nelze nezabránit.

Já byla taky do těch 40-45 žravá..Když jsme někam jely,začlo to motorestem u 9 křížů..pak na Pávově...ještě před Brnem vlastně "Holubice"..ale ta až později,ta tam ještě tehdy myslím nestála..A někdy i jen kelímek s vlašákem mezi kolenama..a těch oplatečků....Na zájezdě klidně 2 jídla-hotovku,než donesli objednávkové,a navrch pohár..Prostě malé prasátko😄

Každá máme myslím období,kdy jsme byly krásné a štíhlé..a teď už jsme jenom krásné😎👍😇❤️🌻Raduš,ano léky..Já je začla brát až tak k 55..(72kilo)začlo to cholesterolem..Pak jsem se sesypala,začla antideprsiva,nechuť k ničemu a k životu už vůbec..sobotní sedánky s vínkem a zobáním na balkoně(pak už i v týdnu)..Pak psychiatrie..řešila jsem to jídlem,a už to jelo😊Pak se přidaly další léky,ale to už až teď nedávno v těch 63..Kdo mě zná,ví můj příběh-nebudu to znovu psát..Každý jsme prostě jiný a dostali jsme do vínku různé povahy😇

A když pak někde čteš,že dnešní babičky(některé)jsou kost a kůže,chodí oblékané hůř jak 17tky..A vzpomínky,že se do babičky dalo "zabořit"..Nemluvím o 50tnicích,taky se do mě nedalo zabořit,ale až teď,po té 60 se splaší hormony ještě víc... a k té pomalu 70 po mě nikdo nemůže chtít,abych držela nějakou drastickou dietu a začla chodit do posilovny,jenom abych přestala jíst prášky..hodnoty mám v normě..Postavu mám po mámě,jen ta prsíčka jsou o něco větší😎..A to jedno pivo denně si dá i moje 88 letá švagrová.někdy i 2👍

Neškodilo by víc pohybu-to vím..ale prostě.."taková jsem já matinko"😇

Bobca
Bobca (1223 příspěvků) 26.06.2023, 10:09:38 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:

Také mám ten pocit...

Že ti herečtí bardi už všichni odešli a teď to stojí za prd. Jenže on je to asi takovej koloběh života. Mladším ročníkům se třeba současní herci zdají super, a ono se mezi nimi dají najít klasy, to zas ne, že ne. winking

Jen se mi třeba poněkud zprotivila Geislerka - jak byla jednu dobu obsazovaná téměř do všeho...a možná ještě pořád je. Už drahnou dobu jsem se nedívala na nějaký novější český film. Jinak filmy miluju, tak pokud máte někdo nějaký dobrý tip, ideálně právě na český film, sem s ním. winking


Jani,jsem si vzpomněla-ptáš se na film..Já dlouho čekala,až bude v telce "známí neznámí",bo se mi líbila písnička-klip-k tomu filmu a zajímalo mě to...Rozuzlení ti nebudu říkat,ale je to fakt ze života....Jestli máš možnost,podívej se..A jinak se mi líbil s Richardem Krajčem myslím "přání Ježíškovi"??..nebo tak nějak..Jinak pak "ženská na krku"...s Balcerovou "ženy v pokušení"..pak jak běžely ten maraton-Adamovská-jó,"ženy v běhu"...Pak "teorie tygra"...našlo by se ještě pár,nevzpomenu si zrovna na názvy..Ale třeba "s tebou mě baví svět" a "vesnička" u mě frčí pořád.."velryba" a "polepšovna" taky..

Babičku s "Kurandovou"(myslím-nevím jméno) a Libuškou Šafránkovou shlédnu do okamžiku,kdy babička přijede na návštěvu,vypustí kuřátka..atd a Barunka k ní přiběhne,zavolá "babičko" a já ty potoky slzí nezstavím.(a myslíte,že by hubená babička byla lepší??😇)..už se na to radši ani nedívám..Nebo "Madla zpívá Evropě"..taky dojemné..

Vedle kluci mi řekli,ať nehubnu,že mám takovou správnou "babičkovskou postavu"..dobře se to poslouchá😄


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.