Aktuálně: 5 016 inzerátů173 879 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Třetí víčko

Anonymní (neregistrovaný) 28.05.2023, 21:46:40 xxx.xxx.168.33

Lesnížínko a to jsem ho včera také učil chytat rybičky.Šel jsem kolem mého rybníka a uviděl jsem těsně u vody kočičí stopy a pár šupin.Tak jsem si říkal proč je Mourkovi chytám když to umí sám a musel jsem to zjistit.Vzal jsem starý kastrol,dal jsem do něho asi 7cm vody a chytil jsem 5 plotiček.Kastrol s rybičkama jsem popstavil před lavičku a sledoval jsem co to zvíře provede.Mourek přišel,strčil tlapku do vody,otřepal jí a šel ke mě.Sedl se proti mě a mňoukal.Šel jsem mu ukázat,že musí rybičku vyhodit z vody,ale Mourek do vody opět  jen sáhl  a s mňoukáním mi skočil na klín.Po chvilce skočil dolů a šel ke kastrolu a opět ke mě.Neustále předváděl,že mu ty rybičky mám vylovit,protože voda je mokrá.Naše blbnutí sledovala z povzdálí žena a konstatovala,že jsme oba komedianti.

lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 28.05.2023, 23:16:19 xxx.xxx.11.202
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 28.05.2023, 21:46:40

😛Mourkovi se voda moc nelíbí, takže ryby asi krade někdo jiný, taky máte ,,svého"sousedovic kocoura? 😉Já se vylekala předevčírem. Pleju zeleninu, dřepím tam a něco se mi mihnulo v zorném poli. Zvednu hlavu a koukám, Macek se zastavil u domku, koukal do dveří a běžel dál, směrem ke kurtu či dolů zahradou, přes výsadbu jsem neviděla. Myslela jsem, že tam jako vždy bude někde kolem. Asi za 5minut, jak jsem dodělala řádek jsem se zvednula a šla jsem mu vykydnout do misky zbytek konzervy, bylo toho hodně. Volám kolem domku, nahlížím zleva zprava Macek nikde. Však on za chvilku přijde, myslela jsem, že mě v té zelenině viděl. Jenže večer byla miska ještě plná. Ráno byla plná i miska u pracovny, Celý den pořád plná miska u domku, nesežrala to dokonce ani kuna, ani liška. Ráno pořád stejně. Až dneska ráno, to bylo pryč. Jsem si říkala, že už to bylo v takové ,,kondici" že by to snad sežrala jedině ta liška. Takže jsem začala uvažovat, proč se tehdy Macek choval nějak divně a že mu muselo něco být, třeba byl zraněný a už není😲 Dneska si v poledne nesu brambory na salát, už jsem byla skoro u baráku a po chodníku mi jde naproti Macek🙂 Sice by se všechn vyřešilo....ale byla jsem ráda, že ho vidím👍Tak jsem na něj zavolala, že má nachstané granule v domku a šla jsem mu je ještě nasypat.

Bobca
Bobca (938 příspěvků) 29.05.2023, 06:18:25 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 28.05.2023, 23:16:19

"ani Punťa to nežere"..☹️by se dalo přirovnat...ale asi to někomu přišlo vhod...

Já od půl 4 nespím.kukla jsem chvíli na telku,a že to zkusím..Nic..nasadila jsem chobota-už jsem na něho tak zvyklá,že bez něj asi už né..se mi normálně zavírá krk,nebo "dýchací ústrojí",když usínám bez něj,tak si ho musím nasadit...Nesleduju "Ulici",ale co Amálka?už s ním spí normálně?i před Peškem??😄..Jsem dostala avízo na díl,kdy si ho nasazovala..A je to už dýl..Jinak u nás už sluníčko..

Včera večer sousedi něco slavili..V 7 hodin na plné pecky ty jejich cikánské písničky..Jsem vypla telku(stejně to nešlo-bilo se to spolu) a jsem se kochala...Fakt super..Se mi líbily..O půl 9 jsem zavřela okno a že si při nich usnu..Pak to začli po částech vypínat-asi hledali konkrétní písničku..Pak jich asi "umlčela" hlídka,bo to bylo slyšet až na městě..Tak jsem usnula🙂

Kdepak máme Niki?..Jsem jí posílala taky odkaz,kde nás najde...Asi měla včera rozlítané...Uvidíme dnes..Co Mourek-jak pokračuje v lovu?😉

Bobca
Bobca (938 příspěvků) 29.05.2023, 06:27:56 xxx.xxx.20.192

Já jsem ale tele😲..Já si vůbec nevšimla,že je kus vlákna přede mnou-na jedničce!! A že je tu i Niki..Koutáka jsem myslela,že je "anonymní"-psal o učení Mourka chytat rybičky...Tak jak to vlastně je-Kouťáku-hm?😉😎

Bobca
Bobca (938 příspěvků) 29.05.2023, 06:30:52 xxx.xxx.20.192

Zase já..chybí mi "upozornění" na mejlu,že tu něco je-proto ta "mezera"ve sledování,že je tu něco nového🙂...ale to se taky poddá👍

lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 29.05.2023, 16:20:10 xxx.xxx.4.8
Bobca:

Zase já..chybí mi "upozornění" na mejlu,že tu něco je-proto ta "mezera"ve sledování,že je tu něco novéhosmiley...ale to se taky poddáyes


Mě chybí, že to neleze na poslední příspěvek☹️že to musím posunovat. Čéče, taky jsem nějak blbě dneska spala. Večer se mi chtělo teda příšerně chrnět, asi jsem i trochu zdřímla u telky, ale Tom na mě hučel: nespíííí, už jdeme, nespi (ještě na něco dokoukával, já s notebookem na břichu) Přišla jsem nahoru, tam zima jak v márnici, tak jsem se zakutala, že se trochu zahřeju...a vzbudila se v půl třetí, lampička svítila. Zašla jsem na WC, zalehla. Někdy nad ránem Gůči řev: brnkni si do dveří, se ti otevřou...tak jsem viděla, že prošla. Zase ticho, nic, asi lehla na křeslo. Za chvíli hups na postel a mňauuuu. Jo, jo aby jsi se neposr..., hodná holka jsi, ale spinkáme. Seskočila. Říkám jí: nelekej se, přivřu dveře😉 Mrskla jsem do nich polštářkem, aby se přivřeli a nebyla taková zima. Někdy v 7 jsem se probudila, na posteli nebyla, ani za skříní, ani na křesle, ani za křeslem, ani pod postelí😲 Pravděpodobně jí byla zima, tak odešla do garáže.

Ráno jsme jeli s mamkou druhé kolo na úřad. Prý: je to vyřízené po mailu, jen to podepíše. Říkal brácha. Ehmm...všechno jsme vyplňovaly znova, naštěstí paní ochotná nám všechno diktovala. Teda mě. Mamka si nevzala ani brýle. Já taky ne, já jsem neměla vyřizovat nic😇 Obě hluché. Byly jsme tam jak blbá a blbější😛 Snad už to bude OK, bráchovi mamka vynadala pak po telefonu😛

Koutak
Koutak (36 příspěvků) 29.05.2023, 18:18:05 xxx.xxx.168.33

Tak jsem zvědav,zda budu anonymní,nebo ne. Hrál jsem si s profilem.Nyní to chce zase přihlásit.To je ale blázinec.Mourka jsem asi ryby naučil chytat,protože dnes nechtěl ani paštičku a byl nějaký přežraný.Krátce se pomazlil,nechal si vytrhnout jedno klíště a svalil se u vrat do stínu a usnul.

 

Canka
Canka (285 příspěvků) 29.05.2023, 22:56:57 xxx.xxx.215.178
Ahojky všichni, Jsem ráda,že už i Kouťák se objevil;-) Teda to,že se to nevrací na podlední přispěvek mě teda taky rozčiluje:-( A není to ve formátu pro mobily a já píšu jen z mobilu:-( Holt si člověk bude muset nějak zvyknout..je to prostě jiné no:-( Ano ano,já včera ještě výletila a byla v tom kině...jenže ten bláznivý film trval 2 a půl hodiny!!To jsem nečekala,takže jsem neměla zavřený zvířátka.No takže do postele jsem se dostala až v půl jedný ráno...a nešlo mi ani spát,protože mám totálně spálený ramena ze sluníčka..no dnešní ráno bylo opravdu opravdu těžké:-D Po práci na mě ta únava fakt padla fest,a když jsem se najedla,tak to na mě padlo totál:-) No ale odprostila jsem se od toho a šla makat na zahradu..mám zprovozněný křovinořez,takže jsem se dala do sekání..ale potřebovala bych to poštelovat,jen nevím jak..to připnutí na pás..mám to moc nízko:-/ No a nějak jsem přestala sledovat čas a šla domů za tmy...
Fikovnice
Fikovnice (4261 příspěvků) 29.05.2023, 23:05:38 xxx.xxx.62.109
Bobca:

Zase já..chybí mi "upozornění" na mejlu,že tu něco je-proto ta "mezera"ve sledování,že je tu něco novéhosmiley...ale to se taky poddáyes


Holky, já jsem psala L.ž., co se děje, něco jsem vám psala i veřejně do vlákna na IF...

Prosba zdejším skvělým adminům, aby příspěvky skočily na poslední přečtený příspěvek, byla už vyslovena několikrát. Takže myslím, že to časem půjde... Já se L.ž. furt ptala, kam půjdete diskutovat, žádná reakce😲, ale je dobře, že jste zavítaly sem.

Fikovnice
Fikovnice (4261 příspěvků) 29.05.2023, 23:07:20 xxx.xxx.62.109
lesnizinka:

Valím voko, já ještě neměla čas ani sem kouknout, až Doron mi poslala sz, že je tu po nás sháňka. Holky, Jani, díky moc, dnes snad budu mít víc času, pošlu kontakt zbytku, jestli už ho nemají....když i já se zvládla už zaregistrovat\'wink\' Teď musím běžet\'smiley\'


No, já Ti opakovaně posílala SZ na IF...

Pls, a nechceš si sem dát svoji typickou profilovku (foto) s Workou?

lesnizinka
lesnizinka (1539 příspěvků) 29.05.2023, 23:19:18 xxx.xxx.4.8
Koutak:
  • \'Obrázek\'');\' onmouseout=\'UnTip();\' height=\'60\'>

Nevím co je to za kytky, fakt ne😊Blbě na to vidím, snažila jsem se to zvětšit a stejně nevím. Je to zvětšené drobné(třeba mateřídouška) nebo něco většího jako mydlice? Nějak mi to nic nepřipomíná😲

Bobca
Bobca (938 příspěvků) 30.05.2023, 07:59:42 xxx.xxx.20.192

Jani,já ti psala na SZ a ty už tady jsi🙂,,Včera jsem měla rozlítané,tak jsem zapla až teď a první jsem šla na mejly a tam bylo upozornění..Dnes povezu Petru na pohřeb kamarádky do Štbk..49let...Z jedné rakoviny se dostala a druhá ji skolila..☹️

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.