Aktuálně: 4 774 inzerátů176 293 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů
Bobca
Bobca (974 příspěvků) 25.03.2024, 07:28:37 xxx.xxx.20.192

Buggyro-právě-než jsem napsala já,tak tu přibylo několik příspěvků😊Tak jsem si říkala,co asi máte za práci?😇🤩A vy berete aspoň něco?když ani ten aspirin né?

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 25.03.2024, 07:22:32 xxx.xxx.20.192

U nás nesněží,je 6 stupňů,ale mám tu tmu,bo venku je černo☹️..Ve středu má být už 20 stupňů😊hurá..Jedu ke Zdence,ve čtvrtek mají na hřišti akci,bude zelené pivo(což teda až tak nemusím)Mám vzít kytaru,dojet už ve středu-ve čtvrtek budu péct jejich oblíbené pletýnky,prý už se chlapi těší..Už je to tradice..Ze 2 kil mouky..Jedli je i ke guláši😄Jinak holky budou dělat ještě langoše.Bude dražba věcí,co ti doma přebývají😇

Sago,vzala jste si to ACC?je to šumivá tableta do vody.To vám ten krk musí odlehnout..

Brufen (ten jsem zatím nelupla). Uvidím, do kdy to vydržím…To je taková hloupost!trápit se,a nic pro to neudělat.Lupněte ho! A 1000 Cé-čko.

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 24.03.2024, 18:23:41 xxx.xxx.20.192

Děkuji za pochvaly😇..jako….představa,že bych šila další várku mě zatím úplně nebere..Byl to pro mě dost “záhul”..Stokrát párat,nesedělo mi to,zapomeneš to a tamto…Už to fakt není,co to bývalo..Teď mám ještě menší,obyčejnou došívat do středy…něco po něčem to půjde,ale zavázat se na kšeft to asi nedám..Mám v pácu další přehoz,jednu tašku-ale bez podšívky Ondráškovi vedle…Ještě Zdenka chtěla do prázdnin kufr..Tak uvidím..A navíc ten kufříkový mi jaksi nesedí..To vyztužené se na něm blbě šije,padá to dolů..

4.4. budu hlídat.nevím,jestli jsem psala v Olmiku 2 ragdoly…Toho Safírka(jak jsem jela s kámoškou za těch 20 tisíc na Slovensko)..Pořídila si ještě kočičku-Elišku,a pojede k dceři za miminkem,tak aby nebyli sami..asi 3 dny…

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 24.03.2024, 12:46:17 xxx.xxx.20.192

takže..vždycky 4 fotky je jedna taška..zepředu,zezadu a z obou boků….Ještě nějaké nášivky,ale ty si holky vymyslí kde,a našiju je tam pak..vycpala jsem je dekou😊Ještě budu našívat na pověšení za velké ucho,na bocích “déčka”..ty jsem zapomněla..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (974 příspěvků) 24.03.2024, 12:25:32 xxx.xxx.20.192

tak to chválím chlapa👌Vlastně oba dva..že tolik let jste takhle sehraní💕Já fotila moře let na filmy..takže mám albumy,a plnou krabici..Západy slunka,svoje květiny..stromy..přírodu a různé pěkné momentky..To mám ráda.🌼

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 24.03.2024, 09:45:43 xxx.xxx.20.192

Ten Nikouš má škraně jak křeček😊..Niki,né rezavé,jen důlky z obou stran,a asi aby to právě se nenarušil ten lak a nerezlo to,tak s tím prý nemám nic dělat..Nemá to vliv na funkci,tak to tam nechávám…👍

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 24.03.2024, 08:14:12 xxx.xxx.20.192

Raduš,promiň,já taky myslela😇jenže jsem byla pozvána v 10 na kafe ke garáži,bylo krásně..To jsem vlastně psala..Takže jsem využila,že jsem si vzala sebou tašky na ostřihování vnitřních tlustých švů,abych mohla našít šikmý proužek..Takhle dalece to ještě není..Jenže jsem někde ten proužek v tom binci tady zarabajznila,tak jsem ho hledala a začla jsem dělat cosi jiného🙂..Prostě mi to vypadlo z hlavy..Polepším se..😎

Čeněk má Raduš po sobě důlky-někdo se po něm asi prošel..Já mám důlky po obou stranách předních blatníků,jak někdo vycouvával kolem mého auta..Neřeším to,aspoň si ho zdálky poznám(ale jsem jednou letěla k úplně cizímu pažoutovi,který ten důlek měl taky😄)Navíc mě bylo doporučeno mechanikem,ať to nespravuju,že naruším tu"glazuru"čico,a mohlo by to dělat problémy…Mám to tam už asi 7 let..jeden a za rok druhý…Jani,já bych to asi neřešila..dej fotku prosím,hm?.Technickou procházím,tak mi to nevadí…

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 24.03.2024, 08:00:45 xxx.xxx.20.192
Dublinbarzoj:

Yodova tlama si žije vlastním životem. Je prostě kouzelný, šťastný pes😁


ano..taky pěkné přirovnání👍..A to kouzlo okamžiku zachycení👌

Jinak-Xerxova,vy máte ty fotky fakt nádherné,neuvažovala jste je někam poslat?Jsou různé soutěže…Nejenom Yoda,ale ta příroda!..ne každý ví,co a jak fotit..

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 23.03.2024, 15:55:00 xxx.xxx.20.192

Jani,tak to jsem ráda,že to máš takhle…Píšu ti to sem,aby se tam nerozšiřovalo téma mimo “rady a nápady”😇..Jen jsem se bála,aby se to nějak neobrátilo proti tobě a nebylas na tom ještě hůř…Jak to dopadlo v té škole??dobře?a s tím plesem??

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 23.03.2024, 12:36:52 xxx.xxx.20.192

já měla od rána fofry..asi do 10…ale pak jsem u garáže na sluníčku ostříhala vnitřní švy tašek…bude focení-mám je hotové🤗💪..Jen mi odpolko dojede Elza,půjdu s ní sednout na autobusák..tak pak asi..mám tu bines,ale prostě mě to bere a já musím…na chviličku😴

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 22.03.2024, 10:05:16 xxx.xxx.20.192

Já bych se k tomu vyjádřila asi takhle..Upřímně..Každý máme v rodině svých starostí a problémů dost,tak asi bych sem netahala problémy jiné rodiny,které stejně nemůžu ovlivnit…Každá rodina je jiná,a navíc,by se to mohlo obrátit proti mě (Jani promiň,nemyslím to zle)😇

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 22.03.2024, 09:52:29 xxx.xxx.20.192

netuším,možná tam byl nějaký zádrhel..Právě ze strany “neposlušnosti”?(nevstupu do KSČ?)Musela si udělat učňák a pak teprve střední a vejšku..dodnes ještě učí-občas v důchodě..A maminka její byla taky úča..

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 22.03.2024, 09:19:43 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 22.03.2024, 08:28:03

Balu..my na dědině jsme to jaksi nevnímali..prostě byla jsem v 67.napřed skautka,pak nás asi v 70.zakázali,tak pionýrka,pak v SSM,vůbec jsem nevěděla,co je to KSČ..Na učňáku nám učitel rozdával přihlášky hromadně po lavicích,a na oponování,že nikam nechci,vypleštil oči přes ty černé obroučky se 4 dioptriemi,že co máte proti socislistickému zřízení?..Věděla jsem prd,bylo mi 17,chodila jsem na čundry,s kytarou,hrála jsem házenou za učňák v Olomouci..měla jsem spoustu zálib..Podepsat museli všichni..V kolchoze jsem platila 1 korunu poplatků,nikde jsem se neangažovala,doma hospodářství.,fůra děcek..A po převratě jsem odevzdala průkazku a život šel dál..Mojeho chlapa vyhodili v 1968 z KSČ,tak to dával k dobru,že si mě vzal,že jsem v KSČ,že se aspoň děcka dostanou na školu..Znám případy,kdy jedničkářka musela na učňák,za to,že rodiče byly v SSSR-otec tam jezdil na montáže,tak tam pak asi 4 roky žili(od 1-4třídy)

Jinak jsme v dědině měli 2x týdně aerobic,chodilo nás tam hodně-starší+ mladé a pak jsme cvičily jen tak na nářadích..Chápu,že ve městě to bylo jiné..

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 22.03.2024, 08:11:33 xxx.xxx.20.192

Já byla v 1980 na Strahově-ženy s modrobílými podložkami…Zážitek na celý život,,Začlo nám pršet,tribuny nás povzbuzovaly,emoce obrovské-ženské rozmazané maskára…Jak jsme odcházely,a v branách borců už stáli nachystaní vojáci stadion burácel.. ti kluci taky...úplně mě to bere😢Oni pak cvičili v tom mokrém písku taky za deště…Ta atmosféra se nedá popsat..Lidi to stmelovalo,chodily jsme rády do cvičení…Ta Poupata cvičila moje starší-nevlastní dcera,v rámci okresu..Nedávno mi někdo poslal mejlem právě tuhle část spartakiády a já pak rozklikávala další a další..Bečela jsem u toho jak želva..Tohle už naše vnoučata nezažijí..A z těch 60.let-to taky nemá chybu..

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 22.03.2024, 07:45:30 xxx.xxx.20.192

“dokud se zpívá,ještě se neumřeloó”,jak se zpívá v jedné písničce😇..Taky jsem ráda,že se tu objevily zpřízněné duše,co znají a ví "vo čem je řeč🥰,jak píše Saga..A že se můžem podělit o stejné zážitky z hudby…🎶Třeba tu poslední jsem si pouštěla pořád dokola-někdo mi ji kdysi poslal-jsou tam skoro všichni ti cizí country zpěváci..U nás ji zpívá Pavel Bobek.

No a teď,jak jsem objevila T.O. Měsíční údolí..pouštěla jsem si jejich hraní na nějaké akci-vlastně hráli celou noc..Ta děvčata jsou úžasná.Podělila jsem se se spolužačkou a ona mi poslala odkaz,když byli v rádiu,povídali si s moderátorem,i zpívali..a je to opravdu rodina..A já měla nostalgii,kde bych mohla být,kdyby….Ale člověk míní a život mění🤔Tak aspoň tady zavzpomínáme..