Aktuálně: 4 779 inzerátů176 351 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů
Bobca
Bobca (975 příspěvků) 05.04.2024, 17:46:15 xxx.xxx.94.164

. Konečně se mi povedlo připojení na WiFi.. Posílám pár fotecek.. Menší je Eliška a větší Safírek. Už jsem si je i pochovala, mazlíčky. Venku mají udelanou volieru a dvířka zevnitř.. Kámoška je šikovná, i tu stenu si dělala sama. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (975 příspěvků) 04.04.2024, 08:40:03 xxx.xxx.20.192

No jistě Buggyro! nevím,proč mě napadly hned sazenice🙂 jsem to ale trdlo🤭vypadlo mě,že se napřed seje.Už jsem z toho asi vypadla i já-ze zahradničení...U nás včera navečer pršelo,teď je 11 stupňů,zamračeno,nad lesy pruh bílého,vypadá to jak mrak ve “dni nezávislosti”🙂 Odpolko jedu za těma čičinama,budu tam asi do soboty,nebo neděle,beru foťák☝️

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 03.04.2024, 12:35:23 xxx.xxx.20.192

Buggyro-salát bych ven ještě nedávala..jedině do fóliáče,nebo skleníku..bych se bála přízemních mrazíků..Jinak u nás pje pěkně,ale chladno ještě.

Futrál nesmrdí,ale ještě ho chvíli nechám na hůře.Pomohl jablečný ocet-jiný jsem zrovna neměla🙂.

Ronjo,jak by začal kvést fialově,šel by ke slipkám a nasadila bych nový..👍..

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 02.04.2024, 12:33:36 xxx.xxx.20.192

tyjo,tady to zas jede…já se pustila do velikonočního úklidu..Futrál jsem umyla octem a čekám….Byla jsem převzít zboží v “okně”,zakecala se v trafice a teď nestíhám🤭Přišlo mi zboží z Temu,je tam i pěkná halenka,a vypadá dobře…i materiál..jinak samé kravinky…

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 01.04.2024, 21:21:52 xxx.xxx.20.192

děvčata-děkuji všem za rady🌼..Zítra hned zkusím ty babské rady,než bych koupila ten drahý přípravek…Není to hladká kůže přímo jak kožené boty,ale vzhled jak krokodýlí boty,hrbatá..bude to umělina,prostě tvrdý futrál.Savo bych asi neto,ale ocet a to ostatní zkusím určitě..dám pak vědět

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 01.04.2024, 12:13:52 xxx.xxx.20.192

tak to je fakt..to se nám s Jaruš ještě nepovedlo😟

Děvčata..mám taky problém🙏..U Zdenky mi kocour-cizí-venkovní,označkoval(no úplně obechcal🤮)kufr na kytaru..ten pevný,kožený..Cesta autem i s otevřeným okýnkem-120km-byla otřesná,i když jsem to umyla..Teď jsem šla na hůru,jestli to už vyčichlo,ale je to hrůza..Čím to mám vyčistit?nebo stačí nastříkat voňkou?tohle nemůžu dát do pokoje..Máte s tím nějaké zkušenosti?dík za radu.

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 01.04.2024, 09:20:30 xxx.xxx.20.192

Nevím teda,do kterého písmenka patří rok 1956?..🙂

ale přidám zkušenost..2006,po rozchodu s “novým chlapem”(od svého jsem odešla 2003 s tím,že do smrti chlapa né!!,ale stalo se-asi za 2roky…)Stará baba,když se zamiluje,tak je to prý jak když hoří stodola…jo,asi je to pravda..shodila jsem 25 kilo,ale to je vedlejší.Radily mě kamarádky,ať si podám inzerát-na KAMARÁDA..a na občasné zchůzky,že přijdu na jiné myšlenky..Dobrá..Jenže jsem netušila,že v Profitu “sms seznamka” značí úplně jiné senámení😲.Já slušně napsala,že hledám kamaráda přiměřeného věku k občasným schůzkám..Popravdě dala věk-49,výšku..A došlo mi 71 respondentů ve věku od 27-70.. s pár jsem si vyměnila pár smsek..Neklaplo to..ALE..Já pak měla plný telefon obrázků pánského přirození..videí,různých oplzlých" návrhů" a popisků,jak a co by se mnou dělali!!!A to jsem měla malou Nokii.. Holky,nevím,jestli to ještě dnes funguje,ale tenkrát to bylo hrozné..Spíš mě to odpuzovalo,jak ti chlapi lákají ženské na ty svoje ptáky🤭Tenkrát to asi nešlo po internetu..??

Jinak mi došlo video lásky mezi kočičkama,ale nejde mi to sem dát..Mají city,jako lidé..

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 01.04.2024, 08:45:28 xxx.xxx.20.192

Dřív byly v každý vyjetý koleji od traktoru - jak se tam držela voda, vracela jsem se z toulek se psem a pozorovali jsme je.

Jojo,jsem si vzpomněla..taky-spíš ještě hódně zamlada,jsme jezdili po polňačkách a v kolejích od traktorů to bylo..

Holky,objevil se mi na Pinterestu tenhle nápad👍..Vypadá to dobře..šloda,že nemám balkon😊..a nápad pro bobíka..Kdo vozí dřevo do krbu,si může udělat “pomocníka”.Kočku jsem dávala myslím do veselého okénka,ale dám ji ještě sem,líbí se mi🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (975 příspěvků) 01.04.2024, 08:25:21 xxx.xxx.20.192

Raduš,tak to se ti podařilo vybrat asi dobře,a měla jsi štěstí👍…Mám dceru cukrářku,se švagrovkama jsme pekly moře let na svatby,na vánoce u nás byla výrobna cukroví…😊Znám různé fígle-i na zdrclý krém,jak ho spravit..ale žloutek v bílku?většinou to nedopadlo..takže třeba jsme rozklepávaly(teda hlavně  já) vajíčka po jednom do hrnku,aby kdyby náhodou👎..se to dá prostě bokem a použije se to do něčeho jiného..Jednou švagrová přehlídla špatné vajíčko(nebylo ještě černé),ale nikdo to necítil,bo jsme pekly ještě i s amoniem-a to smrdí fest.A po upečení plátů,a nandání spousty kandovaného ovoce a polití čokoládou jsme to ochutnaly..!!a😲..Celá krabice od kuřat-plná!!skončila na dvoře u slipek..Od té doby jsme tomu říkaly"slepičí řezy"😀

Jinak přeju všem marodům brzké uzdravení😇🙏

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 31.03.2024, 22:10:49 xxx.xxx.20.192
Doron:

Milé ženy, musím si vám postěžovat.

Taky jsem už přes týden nemocná, mám pocit, že mám snad černý kašel.😅

A ještě je všemu se mi dneska nepodařilo vyšlehat z bílků sníh. 🤣 Vůbec to nechápu, stalo se vám to někdy?


jedině že tam spadlo kousek žloutku…stačí malinko,a nejde to..

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 31.03.2024, 20:17:38 xxx.xxx.20.192

Raduš-psáno kolem 25.3.🙂

U nás nesněží,je 6 stupňů,ale mám tu tmu,bo venku je černo☹️..Ve středu má být už 20 stupňů😊hurá..Jedu ke Zdence,ve čtvrtek mají na hřišti akci,bude zelené pivo(což teda až tak nemusím)Mám vzít kytaru,dojet už ve středu-ve čtvrtek budu péct jejich oblíbené pletýnky,prý už se chlapi těší..Už je to tradice..Ze 2 kil mouky..Jedli je i ke guláši😄Jinak holky budou dělat ještě langoše.Bude dražba věcí,co ti doma přebývají😇

Akorát jsem nepsala,kdy dojedu,nechávám to otevřené….Takže než jsem dnes početla všechno..🙂.Akce se vydařila,pivo Brněnské zelené bylo dobré,ale Litovel nestála za nic..tmavé-kalné..Jinak to bylo super,akorát ke hraní nedošlo,hrály se pak šipky..Bolely mě škraně od smíchu..Končili jsme v 1 v noci..Kočky jedu hlídat ve čtvrtek 4.4…Do neděle..

Byly jsme ještě na Hukvaldech..Stavily jsme se pak v Rychalticích “u Richarda” na obědě ještě s dalšími 2 kámoškama..Výborně tam vaří ,a porce jsou obrovské👍Tašky se líbily…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (975 příspěvků) 27.03.2024, 09:53:14 xxx.xxx.20.192
Horsana:

Nuž, tu je záchod 😁

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

aháá..tak to jsem na těch fotkách neviděla🙂dík.

Horsano-píšete Ždiar..myslíte ten u Staré Lubovně? Byly jsme tam asi před 10lety s kámoškou v penzionu“Kamzík”..V Lubovni ve skanzenu-moc hezký, a stihly jsme ještě poslední “jízdu”(plavbu) na “pltích” po Dunajci..Krásný zážitek👌Na Slovensku jsme byly ještě pak 3x..Lomnický štít-bylo zrovna slunečno,akorát tam fučelo..Den před tím tam prý byla vládní delegace a ti tam měli mlhu jak v prádelně..Pěšky jsme byly na Solisku-jsem sjela po zadku po zbytku sněhu a pak jsem ve Štrbě chodila s bundou kolem pasu,bo jsem se musela vysléct…Ještě si vzpomínám na Šútovo(doufám,že je to dobře)..zatopený lom,ve vodě se odrážela protilehlá strana,mám krásné fotky…

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 26.03.2024, 08:37:32 xxx.xxx.20.192

Děvčata,kde je to houno,o kterém mluvíte??

Horsano,moc ráda čtu vaše příspěvky…ta Slovenština mě vrací do dětství😇👌Bylo jí sposta v televizi..Jsme se ji automaticky naučili..😎

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 26.03.2024, 08:15:19 xxx.xxx.20.192

Raduš-a co tak se smířit,že prostě tělo stárne,ty taky..a na tobě ty 4-5kg nemůže být až tak vidět🙂..chodit-chodíš,takže ten pohyb máš…ale trápit se veslováním?  no,ale jsi jinak dobrá..se donutit..😊Neumývala jsi ty okna nedávno?Dnes jsem měla opět zamlženo,bo musel být pěkný mráz..domeček dole byl celý bílý..teď je 5,5 stupně..a na nebi Jadran☀️Niki žije naplno..Má spoustu práce,však ona se ozve😀Já dnes budu finišovat s dodělávkama,pak to tu musím trochu poliskat,než zítra odjedu,abych tu neměla binec..Velikonoce nějak neřeším,nemám je ráda.Opilí chlapi mlátí ženský,co se do nich vejde..Teď už teda né,ale dřív to bylo hlavně o dětech,chystaly se balíčky pro kluky v rodině…ale to už je dávno..

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 25.03.2024, 15:25:17 xxx.xxx.20.192

tyjo,tady se to rozjelo😀..že čučnu a čtu tady skoro půlhoďku..U nás byly kolem poledne krupky..bubnovalo to o střechu dole..Ale teď svítí sluníčko..